Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.03.2022 o 08:14, lorak napisał:

myślałem, że po "arcane" już nic z animacji mnie nie zaskoczy, ale jest i inna perełka: "Invincible". kino superbohaterskie, ale w wydaniu, jakiego jeszcze nie było i pojedynek w ostatnim odcinku jest autentycznie epicki pod każdym względem.

A Arcane ci się podobało?? Przecież to jest jakiś koszmarek. Te rozedrgane kadry. Fabuła kompletnie do bani 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lorak napisał:

wow, to jesteś pierwszą spotkaną osobą, która tak krytycznie się wypowiada o "arcane". przecież to świetny serial i widać to także po ocenach: 9.1 na imdb, 8.7 na filmwebie oraz 100% na pomidorach (ja dałem 8/10, a generalnie nie lubię animacji).

Są różne gusta. Oglądałem serial z osobą, która nigdy z grą styczności nie miała i bardziej jej się podobał niż mi. Też nie lubię animacji ale bardzo przyjemnie oglądało się ten serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

JAKA RANGA?

O Panie ... Ja w tą grę słabiutki jestem :p. Jakieś 8 lat temu byłem w gold 1 chyba ? Wtedy jeszcze były runy i max 30 poziom. Teraz jak gram to jakieś 200-300 mi dobiera a gram sporadycznie ze znajomymi na nowym koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dynastia Lakers 

Sceptycznie podszedłem do tego serialu bo raz, za bardzo nie przepadałem nigdy za Lakers ( szczególnie Kobe & Shaq ), a dwa wydawało mi się że jedyna słuszna ekranizacja powinna być w stylu "The Last Dance" czyli zawodnicy opowiadają jak to wyglądało+ przeplatanie materiałami z meczy/treningów. To co mnie przyciągnęło to postać Johnsona i ciekawość jak będą chcieli "sprzedać" tą historię.

Finalnie bardzo przyjemnie mi się oglądało pierwszy sezon, po cichu liczę na kolejne i pokazanie bezpośredniej rywalizacji Bird vs Magic. Aktorzy świetnie dobrani, są bardzo podobni do postaci z tamtych czasów, ( gdyby Netflix wziął się za serial Bird pewnie byłby czarny). Same postacie bardzo ciekawie przedstawione np. rozgoryczony West, któremu bardzo zależy na zwycięstwie, ale prześladuje go widmo porażek z Celtics, Abdul Jabbar, który z początku jest bucowaty, zmęczony i już nie wierzy w dalszy sukces na linii swojej misji/wygrania mistrzostwa i jego zmiana  pod wpływem  min. Magica, który wprowadza nową energie w tą drużynę, czy też sam Magic, którego poznajemy jako wesołego utalentowanego grajka o uosobieniu lekkoducha, który jest zdeterminowany żeby pokazać że jest najlepszym graczem a już na pewno lepszym od Birda. Niektóre ujęcia kamery zrobione w taki sposób żeby oddać klimat tamtych czasów. Historia przedstawiona w sposób przystępny nawet dla osób, które nie bardzo kojarzą koszykarzy z tamtych czasów. Dla fanów wydaje mi się że jest to pozycja, którą muszą zobaczyć bo naprawdę warto.

W dobie gdy wychodzi dużo seriali robionych na jedno kopyto, dynastia Lakers błyszczy niczym uśmiech Magica Johnsona. 

 

image.png.a92b2018befeb883ec64dfe76157c539.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Tokyo vice ostatni odcinek jakos tak przeszedl bez echa, mimo wszystko swietny serial z srednim zakonczeniem. 

ale to jeszcze nie koniec, bo będzie druga seria, nie?

a "the boys" ciągle całkiem spoko. myślałem, że już będzie na siłę ten serial prowadzony, ale wątek Homelandera ciągle trzyma całą fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.