Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, blackmagic napisał:

Gdzie to można obejrzeć ?

ja z torrentow pobralem

ogolnie zaczelo sie tak ze kupilem ksiazke ale oczywiscie nie moglem sie za nia zabrac i zobaczylem ze jest ekranizacja

@Deltuś a obejrzales caly?

przeciez tam jest tyle zwrotow akcji, klimat lat 60, swietna gra aktorska, jeden z lepszych serialow jaki ogladalem ever

plus watek historyczny

jak Oswald wysiada na lotnisku po powrocie z Rosji - ciary

moze nie ogarniasz tematu, ogladales film JFK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wszedłem do gry na pełnej kurwie  i nie pierdoląc się nic a nic obejrzałem 2 serie Narcos. Ktoś poleci coś innego w tym typie, gdzie 'w tym typie' ma przede wszystkim znaczyć coś opartego na faktach?

 

to Narcos piękna robota. + pierwszy serial od czasów prison breaka który objerzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rw30 napisał:

wszedłem do gry na pełnej kurwie  i nie pierdoląc się nic a nic obejrzałem 2 serie Narcos. Ktoś poleci coś innego w tym typie, gdzie 'w tym typie' ma przede wszystkim znaczyć coś opartego na faktach?

 

to Narcos piękna robota. + pierwszy serial od czasów prison breaka który objerzałem. 

Mi w c*** podobało się Boardwalk Empire 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 23:46, rw30 napisał:

wszedłem do gry na pełnej kurwie  i nie pierdoląc się nic a nic obejrzałem 2 serie Narcos. Ktoś poleci coś innego w tym typie, gdzie 'w tym typie' ma przede wszystkim znaczyć coś opartego na faktach?

to Narcos piękna robota. + pierwszy serial od czasów prison breaka który objerzałem. 

Myślę, że serial "El Chapo" będący na faktach powinien Ci się spodobać. Praktycznie ta sama tematyka tylko rozwój dalszej sytuacji po Escobarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten Czarnobyl 2 lata temu jakoś, fakty jak fakty, ale generalnie to taki serial któremu mozna dac 6 w skali od 0-10. Solidna produkcja tylko, wszelkiego rodzaju zachwyty były mocno przesadzone

Jak chcesz coś "based on a true story" z seriali to też polecam tak jak matek Boardwalk Empire albo Kompania Braci ale to klasyk i pewnie znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the_secret napisał:

Oglądałem ten Czarnobyl 2 lata temu jakoś, fakty jak fakty, ale generalnie to taki serial któremu mozna dac 6 w skali od 0-10. Solidna produkcja tylko, wszelkiego rodzaju zachwyty były mocno przesadzone

Jak chcesz coś "based on a true story" z seriali to też polecam tak jak matek Boardwalk Empire albo Kompania Braci ale to klasyk i pewnie znasz

albo the trial of oj simpson

genialna obsada, gooding jr masakruje, travolta tez i ten z przyjaciol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 23:46, rw30 napisał:

wszedłem do gry na pełnej kurwie  i nie pierdoląc się nic a nic obejrzałem 2 serie Narcos. Ktoś poleci coś innego w tym typie, gdzie 'w tym typie' ma przede wszystkim znaczyć coś opartego na faktach?

 

to Narcos piękna robota. + pierwszy serial od czasów prison breaka który objerzałem. 

Może Mindhunter? Pewnie luźno oparta na faktach, historia budowy w FBI jednostki zajmującej się profilowaniem i łapaniem seryjnych morderców

Albo Manhunt: Unabomber. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darkonza napisał:

Zgadza się, mało jest filmów na faktach, nie zmienia to faktu ze ten serial to jest typowe obrabianie tyłka ruskim.

czyli tak

najpierw jako przykład zakłamywania faktów podajesz fragment w którym podbija się 'bohaterstwo' ruskich likwidatorów, żeby udramatyzować akcję

teraz jako podsumowanie piszesz że ten serial to typowe obrabianie tyłka ruskim?

dafuck?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

najpierw jako przykład zakłamywania faktów podajesz fragment w którym podbija się 'bohaterstwo' ruskich likwidatorów, żeby udramatyzować akcję

A to nie jest przykład jak ruscy nie szanują życia swoich ludzi i wysyłają ich na pewną śmierć?

2 godziny temu, julekstep napisał:

teraz jako podsumowanie piszesz że ten serial to typowe obrabianie tyłka ruskim?

dafuck?

Dafuck to jest ze nikt sie nie podważa obrabiania tyłka energii atomowej, ale o prawo do obrabiania tyłka ruiskim będzie walczyć wielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darkonza napisał:

A to nie jest przykład jak ruscy nie szanują życia swoich ludzi i wysyłają ich na pewną śmierć?

no nie bardzo, jest to raczej przykład dzielności i utylitaryzmu (działanie dla lepszego dobra) na które nie odważyłby się żaden typowy 'zachodniak'

serio już się w tej krucjacie rusofilskiej zapędziłeś dalej niż Polacy w uwielbieniu zachodu w early 90's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.