Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

https://www.filmweb.pl/serial/Snowpiercer-2020-792940

był już taki film, teraz serial.

Sam się męczyłem pierwsze 4 odcinki bo to wtedy był tylko kryminał, ale później jest ciekawiej i to jest wspaniała analogia do naszego systemu społecznego, oraz do tego dlaczego w 1917 pojawili się komunisci. W sumie chyba każdy z widzów w trakcie filmu będzie trzymał stronę "komunistów" nawet jeśli ma mocno prawicowe przekonania. Może dotrze do wielu prawicowów jaka idea za tym stała i ze Ci ludzie poświęcali życie nie dla siebie a dla przyszłych pokoleń i dziś są za to opluwani. Nawet jeśli idea skończyła się na rózne sposoby źle, to jednak cięzko winić tych co za nią poszli. To byli ludzie myślący o dobru innych bardziej niż o swoim

p.s. Wilford to Bóg, i pokazuje jak bardzo jest potrzebny do kontrolowania mas.

p.s.1 No i by oglądać bez irytacji trzeba sobie odpuścić szczegóły techniczne typu "pociąg by wytwarzac więcej energii musi szybciej jechać" itp.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2021 o 08:20, jack napisał:

Last of Us z obsadzonymi głównymi rolami.

Ellie - Bella Ramsey (Lyanna Mormont z GoT)

Joel - Pedro Pascal

Ja jestem zadowolony. 

eh a ja pamiętam, że już dawno temu był niby Hugh Jackman zaklepany do roli Joela. No ale ten Pascal też jest niezłym aktorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, the_secret napisał:

eh a ja pamiętam, że już dawno temu był niby Hugh Jackman zaklepany do roli Joela. No ale ten Pascal też jest niezłym aktorem

Jackman i Ellen Page to fanowskie marzenia. Wyglądali jakby to na nich wzorowali się twórcy animacji. Ale to już bardzo nieaktualne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, ttr napisał:

Chłopy oglądał ktoś serial Mesjasz? Podobno niezwykle ciekawy.

bardzo dobry (w sensie 7 lub 8 na 10 w skali filmwebu), tylko pozostanie niedosyt, bo nie będzie drugiej serii. może to w sumie i lepiej, bo więcej jest niedopowiedzeń, aby mózg sam sobie pracował.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lorak napisał:

bardzo dobry (w sensie 7 lub 8 na 10 w skali filmwebu), tylko pozostanie niedosyt, bo nie będzie drugiej serii. może to w sumie i lepiej, bo więcej jest niedopowiedzeń, aby mózg sam sobie pracował.

Dziwne bo kontynuacje dostawały dużo niżej ocenianie seriale na imdb, filmweb.. Tak czy siak obejrzę cały. Dzięki.

10 godzin temu, jack napisał:

Mi się nie podobał na tyle, że porzuciłem po 2 odcinkach. Chyba najbardziej chodziło o chwytliwy temat. 

No fabuła i pomysł na pewno jest oryginalny. Czasem serial siada dopiero po paru odcinkach więc nie warto imo porzucać. No chyba, że gniot totalny, a aktorzy z drewna wtedy nie ma co się męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 00:52, ttr napisał:

Chłopy oglądał ktoś serial Mesjasz? Podobno niezwykle ciekawy.

Ogładał, takie 6,5 na 10.

Za to jakiś czas temu zdecydowałem się na oglądanie Gry o Tron i o ile paździerz greenscreenowy jest akceptowalny dla pierwszego sezonu, o tyle byłem bardzo zaskoczony, kiedy wczoraj zobaczyłem, że w jednym z końcowych odcinków 5-tego sezonów HBO nie było w stanie się bardziej postarać i odwalili kaszanę nawet gorszą niż w Neverending story, gdzie Bastian latał na nierenderowanym smoku. Rozumiem, że ten poziom techniczny to już do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Berlińskie Psy nadrobiłem, świetny serial, prowadzenie kamery, zwroty akcji i gra aktorska. 
Szkoda ze tylko 1 sezon 

Szkoda tylko ,że scenariusz jest kompletnie absurdalny. I za dużo wątków próbowali powciskać.. To już z niemieckich lepiej Plemiona Europy... Fajne plenery . Nieźle zrobiony za małe w sumie pieniądze... Lepsza gra aktorska niż w Psach.

Psy to taka nieudana podróbka filmów z Tillem np Tatort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.