Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2020 o 20:16, Chytruz napisał:

Oglądałem 1 sezon, mieli dość ciekawy ogólny pomysł, ale brakło im skilla na napisanie sensownego scenariusza i wyszedł serial momentami żenujący i obraźliwy dla widza. Coś jak mix 1 i 4 sezonu Prison Breaka.

Za to najbardziej byłem rozczarowany, jak się okazało, że hiszpański-hiszpański to nie jest taki cool jak wersja z Meksyku tylko jakaś bieda wersja dla lamusów XD

Dokładnie do tego samego serialu porównywałem Dok z Papieru- ciekawy pomysł, choć niedopracowany 1 sezonu (i częściowo drugiego) a potem już meh, Prison skończyłem gdzieś po 2-3 odcinkach 3 sezonu i tu było identycznie.

/

The Deuce (Ktoniki Times Square)- obecnie kończę 2 sezon i śmiało mogę polecić- świetny casting, bardzo dobre dialogi, dużo cycków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jack napisał:

Jeśli chodzi o ranking seriali o najwyższym spadku jakości pomiędzy pierwszym a kolejnymi sezonami to moim faworytem jest Damages. 

Prison Break, Lost, Dexter, Son of Anarchy... hmm mało który właściwie nie traci (z mojej topki na szybko The Wire, The Shield - tak się powinno kończyć serial!, Bosch, Homeland!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 12:11, Qcin_69 napisał:

The Deuce (Ktoniki Times Square)- obecnie kończę 2 sezon i śmiało mogę polecić- świetny casting, bardzo dobre dialogi, dużo cycków. 

Ja póki co pierwszy sezon i też bardzo mi się podoba, spodziewałem się, że będzie dobrze bo to w końcu David Simon, ale przebiło moje oczekiwania. Jedyne do czego bym się przyczepił, że tak jak w innych rzeczach od Simona tak i tu nie ma za bardzo głównego bohatera i o ile w takim The Wire aż tak to nie przeszkadzało tak tu chciałoby się aby James Franco dostał więcej czasu kosztem wątku tej dziennikarki z afro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, the_secret napisał:

Ja póki co pierwszy sezon i też bardzo mi się podoba, spodziewałem się, że będzie dobrze bo to w końcu David Simon, ale przebiło moje oczekiwania. Jedyne do czego bym się przyczepił, że tak jak w innych rzeczach od Simona tak i tu nie ma za bardzo głównego bohatera i o ile w takim The Wire aż tak to nie przeszkadzało tak tu chciałoby się aby James Franco dostał więcej czasu kosztem wątku tej dziennikarki z afro

Yep, Franco jest zajebisty w tym serialu- skończyłem 2 sezon i jestem bardzo zadowolony (imo lepszy niż 1szy) także nie powinieneś się rozczarować- postacie alfonsów są zajebiscie rozpisane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unorthodox. Ciekawe pokazanie życia ortodoksów, chociaż ogólnie film moznaby puszczać na pogrzebie, szaro, buro, smutno. Jako ciekawostka warto, tylko 4 odcinki. W sumie może i dobrze, że nie więcej, bo do szuflady z nożami mam blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.