Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mirwir napisał:

Serial to serial, ma dostarczyć rozrywki. Jeśli traktujesz go jako coś więcej to Twój problem, a nie serialu.

No to ma mniej więcej tyle sensu, co oglądać mecz NBA i przy remisie, w ostatniej akcji rezerwowi przewracają wszystkich rywali, trener bierze piłką pod pachę, przebiega cały parkiet bez kozłowania i wrzuca piłkę do kosza równo z końcową syreną, a sędziowie zaliczają punkty. i po meczu stwierdzić, że wszystko ok, bo dostarczyli nam rozrywki. 

Jeżeli oglądam film, którego główną osią fabuły jest napad na bank, to jeżeli ucieczka z banku będzie polegała na tym, że napadający za pomocą czarów zmienią się w niewidzialne stwory mogące przenikać przez ściany i w ten sposób uciekną, to chyba normalne, że byłbym rozczarowany???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bawi. Ulubionym bohaterem Berlin choć szkoda ze jego sadystyczne zacięcie zostało przesłonięte przez te weselne sceny. Choć jak ktoś się śmieje z muszki to musi przewidywać kłopoty ;) 

6 minut temu, fluber napisał:

No to ma mniej więcej tyle sensu, co oglądać mecz NBA i przy remisie, w ostatniej akcji rezerwowi przewracają wszystkich rywali, trener bierze piłką pod pachę, przebiega cały parkiet bez kozłowania i wrzuca piłkę do kosza równo z końcową syreną, a sędziowie zaliczają punkty. i po meczu stwierdzić, że wszystko ok, bo dostarczyli nam rozrywki. 

Jeżeli oglądam film, którego główną osią fabuły jest napad na bank, to jeżeli ucieczka z banku będzie polegała na tym, że napadający za pomocą czarów zmienią się w niewidzialne stwory mogące przenikać przez ściany i w ten sposób uciekną, to chyba normalne, że byłbym rozczarowany???

Wiesz ile bym dał aby tego rodzaju końcówkę w finałach obejrzeć na żywo przy 3:3. 
mysle ze kwotę pięciocyfrową. 
jezeli uznają i nie będzie odwołania a piłkę rzuci Pop na koniec kariery 

ps. Pod warunkiem ze tymi rezerwowymi będą Mills Forbes i Belli 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

 

Lorak mądrze, a Ty fluber mnie zadziwiasz:)

SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Przecież pod względem fabularnym ogólnie akcja "napadu" już w sezonach 1-2 jest kompletnie naiwna i opiera się na tym kto jest większym idiotą :D 

Sezony 1 i 2 jeszcze bazowały na jakimś efekcie świeżości i przede wszystkim dla mnie dało się to jeszcze wyjaśnić jakimś fartem, czy szczęśliwym zbiegiem okoliczności ( jak w wielu serialach zresztą np. w Homeland). Ale jak widzę to drugi raz tylko 10 razy bardziej przesadzone to moje granice pękły:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Nawet tego fragmentu nie byłem w stanie obejrzeć do końca. Serial skończyłem gdzieś w połowie 2 sezonu bo dalej nie dałem rady. Szkoda, bo pomysł ciekawy, kilka fajnych, charakterystycznych postaci a poszło to wszystko w jakimś karykaturalnym, niestrawnym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w połowie drugiego odcinka pierwszego sezonu, powiedziałem "STOP", po tym jak zobaczyłem amatorsko przedstawione służby specjalne. Podobnie było z serialem "Boduguard:, gdzie w jednym odcinku głównodowodzącym policji podczas jednej akcji była kobieta, saperem była kobieta i snajperem też była kobieta :D

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jack napisał:

poszło to wszystko w jakimś karykaturalnym, niestrawnym kierunku. 

karykatura to slowko najlepiej opisujace ten serial

zona ogladala a ja lukalem jednym okiem i szczegolnie jest to widoczne porownujac sezony (drugi wyglada jak karykatura pierwszego, ktory sam w sobie byl niezle przerysowany).

a pomysl faktycznie mial potencjal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 1 sezon, mieli dość ciekawy ogólny pomysł, ale brakło im skilla na napisanie sensownego scenariusza i wyszedł serial momentami żenujący i obraźliwy dla widza. Coś jak mix 1 i 4 sezonu Prison Breaka.

Za to najbardziej byłem rozczarowany, jak się okazało, że hiszpański-hiszpański to nie jest taki cool jak wersja z Meksyku tylko jakaś bieda wersja dla lamusów XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chytruz napisał:

Oglądałem 1 sezon, mieli dość ciekawy ogólny pomysł, ale brakło im skilla na napisanie sensownego scenariusza i wyszedł serial momentami żenujący i obraźliwy dla widza. Coś jak mix 1 i 4 sezonu Prison Breaka.

Trochę niestety tak jest - La Casa De Papel, to serial który ogląda się dla paru dobrze napisanych postaci (Berlin fan), im dalej w las tym ilość absurdów jest coraz większa, trochę trzeba wyłączyć przy tym serialu krytyczne myślenie i dać się porwać licentia poetica, wtedy serial dostarcza przyzwoitej rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa ostatnie odcinki 3 sezonu "Ozark" miały mnie rzekomo z kapci wywalić, a tu takie meh. Może już po tak ogromnej ilości obejrzanych seriali i zawartych w nich plot twistów  takie "myki" nie robią na mnie wrażenia? 

Ale 3 sezon zdecydowanie lepszy niż 2. 

Czy ktoś oglądał na HBO GO dokument "Jinx"? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.