Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wpadłem moim zdaniem na dobrze zapowiadający się serial See fajny naprawdę fajny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WATAHA S3

❤️ ❤️ ❤️ 

uwielbiam. 

Na swoj sposob jestem dumny, że w PL da sie zrobic tak wygladający serial, tak trzymający w napięciu. 
Oczywiście nie jestem bezkrytyczny, ale mankamenty mogę spokojnie okreslić jako dobne w skali całego serialu.
Zajebiście, że nie popsuli S3. Że utrzymali klimat, ze potrafili z tego co było sklecić fajną fabułę. 

Łuczak ❤️ - kapitalna postać, niby szóstoplanowa, niby przeklinająca co drugie słowo, ale gdzieś w tym wszystkim tak zajebiscie sympatyczna i prawdziwa...   

Wkurwiło mnie tylko, że wpierdolili Szyca, za któym nie przepadam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Julius napisał:

WATAHA S3

❤️ ❤️ ❤️ 

uwielbiam. 

Na swoj sposob jestem dumny, że w PL da sie zrobic tak wygladający serial, tak trzymający w napięciu
Oczywiście nie jestem bezkrytyczny, ale mankamenty mogę spokojnie okreslić jako dobne w skali całego serialu.
Zajebiście, że nie popsuli S3. Że utrzymali klimat, ze potrafili z tego co było sklecić fajną fabułę. 

Łuczak ❤️ - kapitalna postać, niby szóstoplanowa, niby przeklinająca co drugie słowo, ale gdzieś w tym wszystkim tak zajebiscie sympatyczna i prawdziwa...   

Wkurwiło mnie tylko, że wpierdolili Szyca, za któym nie przepadam. 

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią. utknąłem na 4 odcinku i nie mam weny zeby oglądać dalej, bo nie mam ochoty zrobić to na raz. serial jest tak dobry, że należy poświęcić mu trochę czasu a nie jak teledysk albo mangę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, ptak napisał:

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią.

konkretnie którzy ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

konkretnie którzy ludzie?

Konkretnie to ludzie z HBO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, ptak napisał:

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią

Może, powtarzam - może, kilku ludzi z ekipy produkującej Grę o Tron wie o tym, ze taki serial w ogóle powstał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ktoś mu powie, że w KFC na kuchni nie stoi pułkownik Sanders :) 

• Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Outsider ...jak narazie 6 odcinków ale dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.02.2020 o 07:28, MA23 napisał:

Outsider ...jak narazie 6 odcinków ale dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Polecam!

Czy tylko mnie wkurza postać detektywa Andersona? Ostatni siódmy odcinek najsłabszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.02.2020 o 18:05, DeltaCenter napisał:

Czy tylko mnie wkurza postać detektywa Andersona? Ostatni siódmy odcinek najsłabszy.

Nie tylko Ciebie. Typ jest nijaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że ten serial przestał mieć cokolwiek wspólnego z książką po pierwszym odcinku. Cała magia prysła. W powieści King budował zajebisty nastrój tajemnicy i strachu przez pierwszą jej połowę. To, co zostało tu spłaszczone do granic żenady i absurdu, w książce było rozbudowanym opisem, który aż do "akcji pod sądem" robił niezłe "wow" na czytelniku. Dopiero później rozhulała się typowa Kingowska "końcówka" pisana chyba na kolanie i trochę zjechało z tonu, ale nie było to aż tak naiwne jak w serialu.  

Wiem, że serial jest na podstawie książki, i nie jest pełną jej ekranizacją i nie mogą przenieść wszystkich wątków, ale tylko Howie Gold (na razie) jest dobrze/poprawnie odwzorowany, a reszta bohaterów (na czele z Detektywem Andersonem i jego żoną, która w powieści jest zajebistą babką, a tu zrobili z niej jęczącą, starą babę) jest jakaś zjebana. Przyspieszenie akcji nie posłużyło temu serialowi. Gdyby zrobili pierwszy sezon tylko do tego, co wydarzyło się pod sądem, mogliby rozbić bank jakości. Jednak woleli wszystko upchać w jednym sezonie i wyszło jak wyszło. Z każdym odcinkiem jest coraz gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sukcesja na HBO Go- polecam obejrzec. Nie będę przekonywał, puśćcie sobie theme song i enjoy- najlepsze co widziałem w tym roku w telewizji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Formula 1 - jazda o życie

już w tym tygodniu na netlixie :)

podobnie zresztą jak Better Call Saul ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Sukcesja na HBO Go- polecam obejrzec. Nie będę przekonywał, puśćcie sobie theme song i enjoy- najlepsze co widziałem w tym roku w telewizji

Czołówka jedna z najlepszych ever ale cierpię fizyczny ból patrząc na tych idiotów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Homeland, jeden chyba z bardzo niewielu seriali jak wino im starszy tym lepszy.Troche strach jednak że ich zdolność do wyprzedzania rzeczywistości zaczyna przybierac zbyt duże prawdopodobieństwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.02.2020 o 20:37, jack napisał:

Czołówka jedna z najlepszych ever ale cierpię fizyczny ból patrząc na tych idiotów. 

Mam tak samo, ciężko znoszę elementy cringe comedy. Dwóch odcinków z rzędu nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HBO nakręci serial na podstawie gry Last of Us. Pierwszy sezon ma opowiadać historię z pierwszej części gry. W projekt jest zaangażowany Neil Druckmann - dyrektor kreatywny Naughty Dog i Crage Mazin - scenarzysta serialu czarnobyl.

HBO + Naughty Dog + klimat LoU i Czarobyla to może się udać. I to bardzo. 

Hugh Jackman wciąż pasuje do roli Joela ale Ellen Page już raczej nie zagra 14-latki. Podejrzewam, że czeka nas długa saga castingowych plotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialna Przyjaciółka- 2 sezon nieco słabszy od pierwszego ale nadal 1 tier seriali- szkoda, ze zmarginalizowane zostały najciekawsze aktorsko postacie (bracia Solara) i za bardzo poszło w rozwój relacji Lila-Elena, bo straciło nieco klimatu z pierwszego sezonu, no ale jednak- czekam na 3 sezon i zamawiam książki :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie obejrże drugi odcinek "kruk szepty słychać po zmroku"? przegapiłem w tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rosyjski serial "Tropiciel" na Netflixie.

Nawet daje radę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi