Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2020 o 21:19, RonnieArtestics napisał:

Jak każdy serial tego typu, z każdym sezonem jest coraz gorzej ;( 

Mimo wszystko warto. Widać ze pojawiło się więcej kasy na realizacje. Po 4 warto zobaczyć jeszcze ten dokument dodatkowo. Dla mnie jest to i tak w miarę utrzymany poziom a scena z Nairobi dosyć plastyczna 🤫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Niestety potwierdzam. 

Świeżość po szokującym otwarciu czegoś nowego zawsze wyparowuje. Ale jesteście już tak zblazowani ze go negatywnie oceniacie? Przecież to dalej lekko top. 

Tym bardziej ze czytałem cokolwiek pluszowego o stranger things 

A jest to dla mnie fenomen tej szmiry mimo uroku lat 80tych i epoki Atari 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Świeżość po szokującym otwarciu czegoś nowego zawsze wyparowuje. Ale jesteście już tak zblazowani ze go negatywnie oceniacie? Przecież to dalej lekko top. 

W nowym sezonie Domu z Papieru jest mnóstwo powtórzonych wzorów, dosłownie identycznych z poprzednimi sezonami i kilka dziur logicznych w fabule, których wyjaśnić się po prostu nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ W 5 sezonie "Domu z Papieru" ma pojawić się UFO, aby uwiarygodnić wątki fabularne. :D  

Ja muszę przeprosić "Ozark" za szkalowanie. Pierwszy sezon był ok. Nie robił wielkiego halo, ale rozbudzał apetyt na więcej, jako dobra przystawka. Drugi to z kolei droga przez mękę. Aby dotrwać do końca wyrywałem sobie włosy z rąk i nóg, aby nie zasnąć. Do trzeciego podchodziłem bardzo sceptycznie, aż w końcu się przemogłem i włączyłem. Jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. Oglądam dalej i apeluję do każdego, który jak ja, olał to po drugim sezonie - można śmiało wrócić.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten serial o Bulls 98 warto? (pewnie i tak obejrzę bo czasu raczej mam sporo)

 

widziałem ten trailer 5 minutowy i szczerze to średnio mi się podobało, znowu promowanie Krausego na główny schwarzcharakter, naprawdę??? żenujące, rozumiem że w '90 to było modne, ale teraz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

ten serial o Bulls 98 warto? (pewnie i tak obejrzę bo czasu raczej mam sporo)

 

widziałem ten trailer 5 minutowy i szczerze to średnio mi się podobało, znowu promowanie Krausego na główny schwarzcharakter, naprawdę??? żenujące, rozumiem że w '90 to było modne, ale teraz? 

Obejrzałem wstawione dzisiaj dwa odcinki i chętnie wciągnąłbym już wszystkie 10, ale trzeba czekać tydzień po tygodniu. Jak ktoś mega interesuje się Bullsami z tego okresu i oglądał/czytał książki jakiś niedawny czas temu może się nudzić przy tych początkowych dwóch odcinkach, bo pierwszy to nakreślenie Jordana, a drugi Pippena - przedstawienie ich postaci i wejście w sezon 1997/98 oraz konflikt Krause vs. Pippen.

Ten serial może się wyróżnić, że mieli wejście do szatni i mogli nagrywać, co się tam działo a'la nasze krajowe Łączy nas piłka i fragmenty kadry. Liczę, że wyciągną stamtąd mięso i będą dobre sceny z Jordanem i jego kolegami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

ten serial o Bulls 98 warto? (pewnie i tak obejrzę bo czasu raczej mam sporo)

 

widziałem ten trailer 5 minutowy i szczerze to średnio mi się podobało, znowu promowanie Krausego na główny schwarzcharakter, naprawdę??? żenujące, rozumiem że w '90 to było modne, ale teraz? 

można obejrzeć, ale raczej wszyscy znamy te historie. poza tym jest trochę przynudzania (np. fragment o dzieciństwie Pippena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lorak napisał:

można obejrzeć, ale raczej wszyscy znamy te historie. poza tym jest trochę przynudzania (np. fragment o dzieciństwie Pippena).

no, tak się z grubsza spodziewałem, w sensie dziwne żeby takich vetsów jak Ty czy ja czymś szczególnie zaszokowali, + trudno sie spodziewać by serial na Netflixie wchodził w jakieś ciekawe koszykarsko szczegóły. Ale, jak by to powiedział Darek Szpakowski, lockdown rządzi się swoimi prawami :P wiec pewnie i tak obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

no, tak się z grubsza spodziewałem, w sensie dziwne żeby takich vetsów jak Ty czy ja czymś szczególnie zaszokowali, + trudno sie spodziewać by serial na Netflixie wchodził w jakieś ciekawe koszykarsko szczegóły. Ale, jak by to powiedział Darek Szpakowski, lockdown rządzi się swoimi prawami :P wiec pewnie i tak obejrzę.

Dali by Wojtka to by z marszu przytoczył opowieść jak Pająk walczył z King Kongiem. 

Której nie zna nikt łącznie z graczami wymienionymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rw30 napisał:

właściwie to fakt, że mieliśmy swoje polskie xywki nieznane gdzie indziej świadczy w sumie m.in. o tym jak popularne NBA u nas było :P  coś jak ten hiszpański Canasta (Andres Montes) który tych xywek naprodukował dziesiątki. 

To nic do ksywek zrobionych tu na forum przez @Wyparlo

narkotykowiec  Smith. 

tylko wiersze rymowanki @MVPrzemek są porównywalne 

może czas odświeżyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.