Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix? 2 odbiorniki mogą działać równocześnie ale w praktyce jest to krąg x4. A ze ogląda się raczej w parach to nie zdziwiłby mnie mnożnik x6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, DeltaCenter napisał:

W Polsce pod koniec 2019 roku Netflix miał prawie 800 tys subskrypcji (choć wiadomo, że z jednej subskrypcji korzysta kilka osób - ponoć jakieś pakiety rodzinne są)

Nie dość, że są pakiety to nawet niekoniecznie rodzinne. Obcej osobie, na drugim końcu Polski możesz swój pakiet udostępnić. I Netflix tego nie ściga a wręcz się tym szczyci. Przypadek? Nie sądzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
19 godzin temu, fluber napisał:

Biorac pod uwage jaki postep sie dokonuje, trudno nie stwierdzic ze kazde kolejne pokolenie jest coraz lepsze. 

No.

1362258234_derolr_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, StaryFan napisał:

No.

Jak widać starsze pokolenie ma problem z takimi banałami jak filtrowanie treści w internecie :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
1 minutę temu, julekstep napisał:

Jak widać starsze pokolenie ma problem z takimi banałami jak filtrowanie treści w internecie :( 

No. Jak były stopki, było łatwiej. 🙁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, StaryFan napisał:

No. Jak były stopki, było łatwiej. 🙁

Co ma poziom matury do tego co napisalem?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw, s02e04 Succession to chyba jedna z najlepszych rzeczy w historii swiata.

Cala sprawa nazisty

Rozmowa nazisty z Tomem, k**** masterpiece

"Attack child"

Greg przymierzajacy sie do szantazu

"Open business relationship"

Mo i "it was a different time"

Mowa na pogrzebie

Phone sex x2

Skislem za kazdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OZARK Netflix

Całkiem spoko - trochę przypomina Braking Bad, początek jest taki se, ale z czasem się rozkręca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio wpadłem moim zdaniem na dobrze zapowiadający się serial See fajny naprawdę fajny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WATAHA S3

❤️ ❤️ ❤️ 

uwielbiam. 

Na swoj sposob jestem dumny, że w PL da sie zrobic tak wygladający serial, tak trzymający w napięciu. 
Oczywiście nie jestem bezkrytyczny, ale mankamenty mogę spokojnie okreslić jako dobne w skali całego serialu.
Zajebiście, że nie popsuli S3. Że utrzymali klimat, ze potrafili z tego co było sklecić fajną fabułę. 

Łuczak ❤️ - kapitalna postać, niby szóstoplanowa, niby przeklinająca co drugie słowo, ale gdzieś w tym wszystkim tak zajebiscie sympatyczna i prawdziwa...   

Wkurwiło mnie tylko, że wpierdolili Szyca, za któym nie przepadam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Julius napisał:

WATAHA S3

❤️ ❤️ ❤️ 

uwielbiam. 

Na swoj sposob jestem dumny, że w PL da sie zrobic tak wygladający serial, tak trzymający w napięciu
Oczywiście nie jestem bezkrytyczny, ale mankamenty mogę spokojnie okreslić jako dobne w skali całego serialu.
Zajebiście, że nie popsuli S3. Że utrzymali klimat, ze potrafili z tego co było sklecić fajną fabułę. 

Łuczak ❤️ - kapitalna postać, niby szóstoplanowa, niby przeklinająca co drugie słowo, ale gdzieś w tym wszystkim tak zajebiscie sympatyczna i prawdziwa...   

Wkurwiło mnie tylko, że wpierdolili Szyca, za któym nie przepadam. 

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią. utknąłem na 4 odcinku i nie mam weny zeby oglądać dalej, bo nie mam ochoty zrobić to na raz. serial jest tak dobry, że należy poświęcić mu trochę czasu a nie jak teledysk albo mangę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, ptak napisał:

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią.

konkretnie którzy ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

konkretnie którzy ludzie?

Konkretnie to ludzie z HBO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, ptak napisał:

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią

Może, powtarzam - może, kilku ludzi z ekipy produkującej Grę o Tron wie o tym, ze taki serial w ogóle powstał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Outsider ...jak narazie 6 odcinków ale dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.02.2020 o 07:28, MA23 napisał:

Outsider ...jak narazie 6 odcinków ale dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Polecam!

Czy tylko mnie wkurza postać detektywa Andersona? Ostatni siódmy odcinek najsłabszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.02.2020 o 18:05, DeltaCenter napisał:

Czy tylko mnie wkurza postać detektywa Andersona? Ostatni siódmy odcinek najsłabszy.

Nie tylko Ciebie. Typ jest nijaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że ten serial przestał mieć cokolwiek wspólnego z książką po pierwszym odcinku. Cała magia prysła. W powieści King budował zajebisty nastrój tajemnicy i strachu przez pierwszą jej połowę. To, co zostało tu spłaszczone do granic żenady i absurdu, w książce było rozbudowanym opisem, który aż do "akcji pod sądem" robił niezłe "wow" na czytelniku. Dopiero później rozhulała się typowa Kingowska "końcówka" pisana chyba na kolanie i trochę zjechało z tonu, ale nie było to aż tak naiwne jak w serialu.  

Wiem, że serial jest na podstawie książki, i nie jest pełną jej ekranizacją i nie mogą przenieść wszystkich wątków, ale tylko Howie Gold (na razie) jest dobrze/poprawnie odwzorowany, a reszta bohaterów (na czele z Detektywem Andersonem i jego żoną, która w powieści jest zajebistą babką, a tu zrobili z niej jęczącą, starą babę) jest jakaś zjebana. Przyspieszenie akcji nie posłużyło temu serialowi. Gdyby zrobili pierwszy sezon tylko do tego, co wydarzyło się pod sądem, mogliby rozbić bank jakości. Jednak woleli wszystko upchać w jednym sezonie i wyszło jak wyszło. Z każdym odcinkiem jest coraz gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sukcesja na HBO Go- polecam obejrzec. Nie będę przekonywał, puśćcie sobie theme song i enjoy- najlepsze co widziałem w tym roku w telewizji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi