Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Końcówki ostatnich odcinków, niemal większości, seriali są przeważnie słabe (wyjątek. Gomorra s01), ale tak nudnego zakończenia jak w Outsiderze to jeszcze nie widzialem. 

zakończenie s2 Breaking Bad dalej po latach robi imo robotę, choć jest przecież w rzeczywistości totalnie niaciągane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przymusowe siedzenie na chacie co raz bardziej mi się podoba. W końcu kupiłem sobie Wieśka i wsiąkłem mocno, a teraz jeszcze patrzcie co będą puszczać między 8 a 10.

 

Jeszcze Dragon Ball Z poproszę i mogę siedzieć zamknięty do Września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, DeltaCenter napisał:

Panowie - kto obejrzał już l'immortale? Wielki powrót Ciro. Wybuchające auta, niezniszczalny Ciro, którego pokonać może jedynie rak płuc. Końcóweczka i to ostatnie spotkanie...... takie sobie, ale ogólnie na plus. 

Gdzie można obejrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 13:55, DeltaCenter napisał:

Końcówki ostatnich odcinków, niemal większości, seriali są przeważnie słabe (wyjątek. Gomorra s01), ale tak nudnego zakończenia jak w Outsiderze to jeszcze nie widzialem. 

Tylko, że ta końcówka jest bardzo podobna do końcówki książki Kinga, więc jeśli już narzekać to na oryginalne zakończenie. Zresztą gdyby zmieniono mocno końcówkę na jakakolwiek inną to i tak byłyby narzekania, bo jest inaczej niż w książce.

Chyba, że chodzi o scenę po napisach, ale to jak dla mnie tylko otwarcie furtki na ewentualny 2 sezon.

Edytowane przez The Game 85
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dnc napisał:

Zacząłme oglądać Ślępnąc od świateł i powiedzcie po dwóch odcinka troche nie kumam tej abstrakcji. Będzie tego więcej? Ogólnie się leniwie rozkręca, nie wiem czy w to wchodzić.

 

Widział ktoś Stacja Berlin lub City on a hill?

Dzisiaj skończyłem, w sumie nie wiem co w tym rewelacyjnego? Mocno średni serial, największy plus, że polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dnc napisał:

Zacząłme oglądać Ślępnąc od świateł i powiedzcie po dwóch odcinka troche nie kumam tej abstrakcji. Będzie tego więcej? Ogólnie się leniwie rozkręca, nie wiem czy w to wchodzić.

 

Widział ktoś Stacja Berlin lub City on a hill?

Stacja Berlin spoko. Lubie takie szpiegowskie serialiki, wiec mi podszedl. Nie jakies wielkie wow, ale szybko wchodzi, jak dobre piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Trek: Discovery - łyknąłem w tydzień 2 sezony - bardzo dobra produkcja 8/10 - ogłosili, że będą kolejne 3 sezony z racji ciepłego przyjęcia widzów.

The Stranger - 7/10 - przyjemny thrillero-akcyjniak na podstawie ksiązki Cobena.

Ruchome Piaski - Meh 5/10 - mogło to być połowę krótsze, 3 odcinki z 6 kompletnie nic nie wnoszą, sporo dłużyzn, fabularnie ok, zakończenie  nieco zaskakujące.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

Star Trek: Discovery - łyknąłem w tydzień 2 sezony - bardzo dobra produkcja 8/10 - ogłosili, że będą kolejne 3 sezony z racji ciepłego przyjęcia widzów.

The Stranger - 7/10 - przyjemny thrillero-akcyjniak na podstawie ksiązki Cobena.

Ruchome Piaski - Meh 5/10 - mogło to być połowę krótsze, 3 odcinki z 6 kompletnie nic nie wnoszą, sporo dłużyzn, fabularnie ok, zakończenie  nieco zaskakujące.

Jak lubisz star trek to dużo lepszy jest moim zdaniem picard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.