Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecę chyba niewymieniany Manhunt: Unabomber - naprawdę przyzwoicie zrealizowana produkcja, co prawda w dłuższej perspektywie Sam Worthington potrafi zirytować, ale za to grający Unabombera Paul Bettany wyciąga drugą połowę serialu na wyższy poziom, dzięki czemu łącznie serial mogę ocenić na mocne 7,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2020 o 12:04, Chytruz napisał:

Jeszcze nie skończyłem, ale serial Succession mnie mega wciągnął. Normalnie unikam krawaciarsko-ważniackich seriali, ale że HBO to zaryzykowałem i jest mega spoko, cała galeria zajebiście zrobionych i zagranych postaci, co jeden to gorszy odpad.

dzięki za polecenie, bo inaczej bym pewnie nie trafił. no i lepszy tytułem byłoby "fuck off".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lorak napisał:

dzięki za polecenie, bo inaczej bym pewnie nie trafił. no i lepszy tytułem byłoby "fuck off".

Nom, fuck off jest prawie jak shieeeet albo sopranowski cocksucker.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś na HBO GO wjechały dwa pierwsze docinki ekranizacja powieści Stefana Kinga "The Outsider". Nie byliby sobą gdyby czegoś nie pozmieniali, ale jestem po pierwszym odcinku i klimat książki jest na szczęście zachowany. Oby dalej obyło się bez rozczarowań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Chytruz napisał:

Nom, fuck off jest prawie jak shieeeet albo sopranowski cocksucker.

tu było lepsze cocksucker 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hajpowany Mesjasz takie 6/10, nie wiem co o nim sądzić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 sezon Sex Education rownie dobry co jedynka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

2 sezon Sex Education rownie dobry co jedynka.

Kurcze o czym to jest ?nie ogladalem  S1 mogę zacząć od S2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mrtio napisał:

Kurcze o czym to jest ?nie ogladalem  S1 mogę zacząć od S2?

Trzeba zaczac od s1 raczej...

Serial typu young adults ale nie wiem czy nie najlepszy w tej kategorii jaki widzialem. 

To chyba serial brytyjski o 16-latku ktorego mama jest seksterapeutka i ktory na bazie tego co sie dowiedzial w domu, zaczyna udzielac porad na temat seksu w szkole. 

Zobacz ze 2 odcinki, jak Ci sie spodoba, to ogladaj, bo trzyma poziom a jak Cie oburzy i zniesmaczy albo jestes pruderyjny to sobie daruj:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2020 o 12:04, Chytruz napisał:

Jeszcze nie skończyłem, ale serial Succession mnie mega wciągnął. Normalnie unikam krawaciarsko-ważniackich seriali, ale że HBO to zaryzykowałem i jest mega spoko, cała galeria zajebiście zrobionych i zagranych postaci, co jeden to gorszy odpad.

skończyłem sezon i dla mnie top seriali ever

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.01.2020 o 20:05, fluber napisał:

Trzeba zaczac od s1 raczej...

Serial typu young adults ale nie wiem czy nie najlepszy w tej kategorii jaki widzialem. 

To chyba serial brytyjski o 16-latku ktorego mama jest seksterapeutka i ktory na bazie tego co sie dowiedzial w domu, zaczyna udzielac porad na temat seksu w szkole. 

Zobacz ze 2 odcinki, jak Ci sie spodoba, to ogladaj, bo trzyma poziom a jak Cie oburzy i zniesmaczy albo jestes pruderyjny to sobie daruj:)

fajne to, nawet bardzo

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mroczne Materie jak dla mnie bardzo słabiutkie, niektóre zachowania bohaterów kompletnie niezrozumiałe nawet jak na serial fantasy. Wątki poboczne też tylko lekko zaznaczone i nie wiadomo w ogóle do czego prowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The New Pope wjechał mocno z pierwszym odcinkiem. Inna jakość w zalewie byle jakich seriali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile wy tak tygodniowo nowych seriali pochłaniacie? Pamiętam jak wyśmiewano stare babcie i ciocie, że te oglądają 2 tysięczny czy 5-tysięczny odcinek Klanu, Mody na Sukces.

Babcie, ciocie spędzały po 2,3 godziny dziennie przy serialach. Dzisiejsi młodzi, nowocześni potrafią w jeden weekend kilka sezonów Gry o Tron obejrzeć. Krzywdę ludziom zrobił ten Netflix, że od razu udostępnia całe sezony? No, ale w sumie taki millenialsowy tryb życia. Zasuwać w pięknych biurowcach po kilkanaście godzin dziennie, zamówić żarcie z Ubera do domu, wrócić do pustego mieszkania w którym najczęściej czeka tylko kot albo pies, a wieczorem - Netflix is my Master. :D

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ile wy tak tygodniowo nowych seriali pochłaniacie? Pamiętam jak wyśmiewano stare babcie i ciocie, że te oglądają 2 tysięczny czy 5-tysięczny odcinek Klanu, Mody na Sukces.

Babcie, ciocie spędzały po 2,3 godziny dziennie przy serialach. Dzisiejsi młodzi, nowocześni potrafią w jeden weekend kilka sezonów Gry o Tron obejrzeć. Krzywdę ludziom zrobił ten Netflix, że od razu udostępnia całe sezony? No, ale w sumie taki millenialsowy tryb życia. Zasuwać w pięknych biurowcach po kilkanaście godzin dziennie, zamówić żarcie z Ubera do domu, wrócić do pustego mieszkania w którym najczęściej czeka tylko kot albo pies, a wieczorem - Netflix is my Master. :D

O lol:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Old man yells at cloud alert!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, DeltaCenter napisał:

skoro w ten sposób wartościujesz, to stawiasz się w boskiej pozycji... no chyba że znasz odpowiedzi na zagadnienie "relatywizm vs absolutyzm".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Wieczorem gotuję obiad i oglądam netflix z żoną - szach mat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi