Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2019 o 23:37, Julius napisał:

Slepnąc od swiateł hmm mieszane odczucia. 
Frycz zagrał tam totalnego majstersztyka, fajny jak zwykle Więckiewicz, ale jakoś całośc tak nie do końca mnie przekonała. Nieco przestylizowany i przeostrzony mam wrażenie.

Ja mam z tym podobny problem co z ,,Pewnego razu w Hollywood". W obu tych dziełach są ciekawe postacie, jest klimacik, jest parę zapadających w pamięć scen, wszystko ładnie nakręcone, widać dbałość o szczegóły itp ale w obu przypadkach po prostu brakuje ciekawej i wciągającej historii. Gdybym był złośliwy to bym powiedział, że film Tarantino jest o jeżdżeniu samochodem po Los Angeles w 1969 roku a ,,Ślepnąć od świateł" to serial o jeżdżeniu samochodem po nocnej Warszawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco Polo 
fajnie nakręcony, świetne kostiumy, bardzo ładny obraz z ogromną dbałością o detal. Ponoć zamkneli po drugim sezonu ze względu na bardzo wysokie koszty i nie jakis super odbiór.
Wg mnie dobry casting, choc tytułowy bohater nieco mnie irytuje czasami, natomiast całość ogląda się cholernie fajnie i na swój sposób jest to nieco odświeżająca tematyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci sezon Watahy zaczął się mocno, zapowiada się dobrze :)

Czyj głos było słychać w słuchawce, jak Markowski zadzwonił z telefonu tego gnojka? Łuczaka? Akurat córa musiała coś chcieć, ale może obejrzę za pół godziny powtórkę dla tej jednej sceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matek napisał:

Trzeci sezon Watahy zaczął się mocno, zapowiada się dobrze :)

Czyj głos było słychać w słuchawce, jak Markowski zadzwonił z telefonu tego gnojka? Łuczaka? Akurat córa musiała coś chcieć, ale może obejrzę za pół godziny powtórkę dla tej jednej sceny. 

Nie jestem pewien czyj właśnie. Ale 3 sezon zaczął się lepiej niż jedynka. Po prostu rewelacyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

@matek , do wuja, jest takie coś jak oznaczanie spoilerem w tym temacie...

Chłopie jak nie wiesz o jaki telefon chodzi to co to niby za spoiler?/ Czepiasz się na siłę bo tylko ktoś kto obejrzy odcinek ma pojęcie o czym mowa

Jak na razie wszyscy są świetni aktorsko. Lubię dużą cżęść tych aktorów ale tu nawet w jednej scenie dają radę. To jest ogromny plus oraz to ,że fabularnie początek sezonu się klei a nie jak w drugim sezonie ,że nie wiadomo po co zaczęli od trzęsienia ziemi

Update: Jeśli jedyne co potrafisz to dać minus zamiast podejść do poważnego dyskusji to znaczy ,że mocno zjechałeś jakościowo jako rozmówca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rick i Morty" 4 sezon. Każdy kolejny jest lepszy, a tempo w czwartym sezonie jest takie ze ciezko nadążyć.

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu jest chyba najsłabszy więc jak ktoś od niego zacznie jest ryzyko ze na nim skończy.

Wrzucam 6 odcinek pierwszego sezonu jako próbkę:

https://vider.info/vid/+fnv5enn

p.s. Obecnie piąte miejsce na filmwebie w rankingu wszechczasów

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Dnc napisał:

swamp thing, doom patrol, Watchmens itd

"doom patrol" jest świetny, "swamp thing" nie dałem rady przebrnąć nawet przez jeden odcinek.

z innej beczki "the expanse" to coś nietuzinkowego, nie sądziłem, że po "battlestar galactica" powstanie jeszcze tak dobry serial SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

"doom patrol" jest świetny, "swamp thing" nie dałem rady przebrnąć nawet przez jeden odcinek.

z innej beczki "the expanse" to coś nietuzinkowego, nie sądziłem, że po "battlestar galactica" powstanie jeszcze tak dobry serial SF.

to jest to o tym detektywie, jakiejś córce bogacza? mnie dupska nie urwał. mam ochotę obejrzeć watahę ale jakoś nie mogę się zebrać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

Jak dla mnie to był głos Szyca.

@Dnc

Watchman są ciekawi. O ile nigdy jakoś nie udało mi się obejrzeć filmu  i nie specjalnie jestem w komiksach o Watchmanach to serial jest ciekawy. Jak poczekasz do 15-tego to będziesz mógł zrobić binge-watching.

O ten Shazam chodzi?

https://3filmy.com/film/shazam-xr0kr3oi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 07:55, Mirwir napisał:

@matek

Jak dla mnie to był głos Szyca

Na 95% to nie był Szyc.. Aktorsko ten serial jest po prostu czołówka światowa. Tam nie ma sztuczności no może trochę poza Szycem właśnie. No i znowu finałowa scena rozjeżdża mózg. Świetnie zrobiony scenariusz.  Serial który trzeba oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam 2 sezon Brytanii i jakoś dużo gorszy dla mnie niż pierwszy. Poprzedni miał dużo klimat trochę akcji było, a w tym jak na razie nic ciekawego. Za to decydowanie mogę polecić serial Medyceusze -Władcy Florencji obecnie jest 3 sezon i nadal jest bardzo ciekawy. W sumie to chyba 1 sezon nawet był nieco słabszy od 2 i 3. Tylko dodam, że 1 sezon dzieje się sporo wcześniej i 2 nie jest bezpośrednią kontynuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.