Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

jakby kogos interesowala wycieczka do czarnobyla , moge cos wiecej napisac ,   koszt calodniowej wycieczki to ok 78usd -  dojazd z centrum kijowa (2godziny do prypeci , jakies jedzenie w cenie na miejscu i 4-5 godzin w centrum zony ),  promieniowanie to oczywiscie jedna wielka sciema , w cenie tez jest zwiedzanie radaru du duga - oko moskwy.  dojazd/lot do kijowa tez stosunkowo tani , za kilka stowek mozna sobie zapewnic niezla atrakcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, fluber napisał:

2 sezon Dark - sztos.

Hell yeah!

Niesamowite jest jak ten serial poprowadzili.

Z jednej strony z odcinka na odcinek podstępuje akcje, odkrywa się coraz więcej, a z drugiej nadal nie do końca wiadomo o co chodzi. Jeszcze parę lat temu rękami i nogami broniłem się przed wszystkim co niemieckojęzyczne, a dzisiaj jestem wprost rozyebany tym co pokazał ten serial. Niesamowity klimat, świetny scenariusz, kapitalna muzyka, nieprzesadzony w kwestii efektów - po prostu jak najlepsze danie w wykwintnej restauracji - wszystko w punkt!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja skończyłem oglądać czwarty sezon Gomorry. W porównaniu do trzeciego lepszy, ale do pierwszego sezonu dużo mu brakuje. Na plus dodanie rodziny Levante( "rudzielec" mocno wkurza).  Chyba przełomowym momentem w którym serial zaczął obniżać lty było pozbycie się Conte. Zmarnowany potencjał, podobnie w tym sezonie było z Patrizią. Piąty sezon to już absolutnie musi być ostatnio.

Dla porównania skończyłem też oglądać drugi sezon Odwróconych z TVN. Scenariuszowe bajeczki - końcówka z doktorem, gimnajzalistami-gangsterami i kucharzem strzelającym z procy - na wielki minus. Poziom typowy dla polskich powieści kryminalnych. Nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie ogląda Too Old To Die Young? Jestem dopiero po pierwszym odcinku, ale jest tak jak można się spodziewać: gęsty klimat, wyborne zdjęcia, gra świateł i kozacka muzyka Cliffa Martineza. W sumie typowy Refn, ale jak ktoś to lubi to nie będzie narzekał. Dla fanów na pewno must see.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi