Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A jednak. Przełamałem się i po kilku latach wziąłem się za Breaking Bad. Kiedyś po kilku pierwszych odcinkach odpuściłem. Czytałem wiele opinii, że serial mocno się rozkręca dopiero po drugim sezonie. Tego typu opinie bardzo, ale to bardzo mnie cieszą. Jak dla mnie serial bardzo dobry już pod koniec pierwszego sezonu. Teraz jestem w połowie drugiego sezonu. I nie mogę się doczekać na kolejne sezony. Bardzo ciekawe postacie. Te ciągłe problemy głównej dwójki dodają tylko smaczku. Zamiast mocnych pierd***** jak to w większości dzisiejszych seriali Netflix, już w pierwszym odcinku, w Breaking Bad wszystko fajnie powoli się rozkręca. Klimat Nowego Meksyku genialny. Żona głównego bohatera mocno irytująca. Ale za to szwagierka - mniam, sexi babka. Gdybym teraz ponownie miał sporządzić swoje top10, BB śmiało wjechałby do pierwszej dziesiątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon mi na początku też nie podszedł, i miałem rezygnować. Jednak dałem szansę znów, i dla mnie serial majstersztyk, zupełnie inny rodzaj komiediowej "bajki" dla dorosłych niż South Park czy Family Guy, więcej tu dramatu i brutalnej rzeczywistości pokazanej w gorzki sposób. Tyle że ja jestem fanem animowanych amerykańskich seriali więc dla mnie majstersztyk dla innego nuda i zamuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, montana napisał:

już miałem pisać, że jak to tak bez murzyna, ale oglądałem cierpliwie do końca:P wątek homo pewnie też się znajdzie ;]

 

Przecież wątek homo był jasno pokazany w książkach, więc to nie będzie żaden dodatek Netflixowy tylko jeden z wątków książkowych.

Kompletnie nie rozumiem, narzekania na wątek LGBT akurat w Wiedźminie.

 

Wracając do samego trailera to mi się bardzo podobał i z niecierpliwością oczekuje na pierwszy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2019 o 13:38, montana napisał:

Widzę w tytule Alaska więc od razu klikam w link mając nadzieję na serial rozgrywający się w mroźnych klimatach niewielkiego miasteczka gdzieś pośrodku lasów, coś w stylu filmu Wind River a tutaj Alaska to imię jakiejś laski... Trochę się rozczarowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.