Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

THE BOYS

o ja pier..le...

zajebiste gówno. 
kapitalny

Świetna rola i postać Homelandera aka Ojczyznosława (tłumaczenie mistrz! 🤣)
Fajnie rozwinięta postać Deepa i zajebiste sceny czarnego humoru.
Mega rola Butchera. 

Fajny obraz, no po prostu sztos.
Tytuł mocno mylący, przez co sam zbierałem się dłużej niż powinienem.

Obok Dark najlepszy serial jaki ostatnio łyknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2019 o 08:22, RonnieArtestics napisał:

No power dosc lekko się ogląda ale trochę zbyt nierealistyczny moim zdaniem ;) w sensie zabijają się wszyscy i nigdy nikogo policja nie łapie itd itp ;)

nie każdemu przypadnie do gustu ale można sprawdzić.

 

Ja obejrzałem z 3 sezony. 

 

 

 

W sumie to chyba kazdy serial pod tym katem jest troche nierealistyczny ;). Generalnie Power polecam, fajny, luzny, sporo intryg, ciekawe scenario. Nota na imdb nie wziela sie z niczego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Eld napisał:

Oglądam sobie to "Zadzwoń do Saula", 6 odcinków za mną i na razie jest po prostu słabo. Zaczynam się zmuszać do oglądania tego.

@Przemek_Orliński tyś pisał że lepsze od Breaking Bad. Rozkręci się jakoś?

Później jest trochę więcej Fringa i Mikea, ale ogólnie nie  ma tam tyle akcji co w BB, więc jeśli tego oczekujesz to się nie rozkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2019 o 10:41, Eld napisał:

@Przemek_Orliński tyś pisał że lepsze od Breaking Bad. Rozkręci się jakoś?

Mnie to kupiło od razu i wciągnęło o wiele bardziej niż BB. Historia powoli się nakreśla i nieśpiesznie brnie do przodu, uchylając rąbka fabuły. Jeżeli nie podeszło, to olej to i nie męcz się :) 

48 minut temu, jack napisał:

Fajny pomysł z tym Criminal. Obejrzałem do tej pory wersję Brytyjską, Niemiecką i Francuską. Niemiecka najlepsza, zaskakująca. Brytyjska ok. Francuska nudna. 

Niemcy, Anglia/Hiszpania i Francja. Tak bym to poukładał. Zacząłem od Niemieckich odcinków i byłem kupiony. Później Francja mnie strasznie wynudziła. Hiszpanię i Anglię zostawiłem sobie na deser,  a okazało się, że zjadłem go jako pierwszy. 

I chyba nikt nie wrzucał wcześniej: jutro na Netflix wpada 5 sezon Peaky Blinders :) ❤️ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 3.10.2019 o 11:27, Przemek_Orliński napisał:

I chyba nikt nie wrzucał wcześniej: jutro na Netflix wpada 5 sezon Peaky Blinders :) ❤️  

Eh, no jakoś mi nie podszedł a jestem fanem. Może przez mało diabolicznego antagonistę. Choć postać na pewno arcyciekawa to Solomons czy Changretta budzili większy respekt. 

Czekałem na Ala Capone a on chyba dopiero w kolejnym sezonie ma szanse się pojawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek napisał:

Prochu nie wymyśliłeś :)

A Belfer spoko do oglądania ogólnie, kilku młodych fajnych aktorów w jedynce, bo już dwójka słabsza. No i lubię oglądać Grzesia Damięckiego, bardzo niedoceniany.  

Polskich seriali raczej nie oglądam.
Jedyne co mi się ostatnio przewinęło przed oczami to Belfer i Wataha.

Wataha była mega klimatyczna, dobrze zagrana itd... no kuźwa kapitalna dla mnie.
Belfer całkiem ok (kończę S1), ale Sztura kojarzyłem raczej z Chłopaków gdzie był spoko, czy z jakichś pseudo kabaretów gdzie też było OK. 

A tutaj...? z początku  myslalem że moze sobie go zaszufladkowałem w głowie, no ale leci scena za sceną i BIDA.
Damięcki świetny, KLÓLIKOWSKI, którego nie trawię zajebisty, Fabijański wiarygodny bardzo, niezły ten młody Molenda, Cielecka oK , no sporo fajnych postaci overall, ale Szutr jeden z gorszych cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molędówna też bardzo dobra (córka Piotra Grabowskiego), dziewczyna grająca Ewelinę, lubię też Łukaszewicza. No jest tego trochę,w drugim sezonie zdecydowanie mniej. I Stuhr gorszy. 

Wataha ❤️ zaraz trzeci sezon

A jeszcze jedno - w Belfrze dobrali tak wielu ciekawych aktorów, że nie mogę dojść, skąd się im tam wziął ten typ co gra oficera CBŚ, dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.