Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nadrobilem 6 stóp pod ziemią. Serial absolutnie z najwyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wieczorem pierwszy zwiastun Wiedźmina od netflixa co to będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Snowfall powrócił i jest zajebisty. Są jakieś 2 seriale policyjne z Bostonu. Warto? Bo za sam Boston jest+2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dla mnie będzie crap wygląda to  jak połączenie Xeny i Korony Królów no i ten Legolas na suplach od Burneiki 😑

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem rozczarowany jakoś... Jak jakaś tania podróbka Gry o Tron wygląda póki co ale liczę, że będzie progres względem trailera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ten moment jestem zachwycony poziomem realizacji Wiedźmina.

Twórcy postanowili się odciąć od gier i dobrze ale to ma też swoje konsekwencje. Ta najważniejsza to Geralt bez brody. Problem w tym, że facet z długimi siwymi włosami i bez zarostu wygląda jak idiota (Fabio) a w najlepszym jak Legolas. I dobór aktora nie ma tu nic do rzeczy. Cavill wygląda całkiem znośnie, chociażby w porównaniu ze zdjęciami sprzed kilku miesięcy. 

Ciemnoskóre driady to moim zdaniem genialny pomysł pozwalające na spokój ze strony domagających się czarnoskórych aktorów a nie mącący w pierwszym planie zgodności z książkami. Zielonobrązowe driady pasują idealnie do barw lasu. Dla mnie nawet na plus. 

Ulżyło mi, że rycerze na pierwszym i drugim planie wyglądają na bogato. Wprawdzie gdzieś tam mignęli Nilfgardczycy w tych śmiesznych pseudo zbrojach ale gdyby nie przecieki to nie dało by się na to zwrócić uwagi. 

Zwróciłem za to uwagę na wygląd Dunego Jeża, który wygląda fantastycznie. A zrobić człowiek-jeża by nie raził jak hełm Ogara w pierwszym sezonie GOT, nie jest takie łatwe. 

Potworów zobaczyliśmy niewiele ale przynajmniej wiadomo, że nie wyglądają infantylnie. Jakości bym się nie czepiał bo do premiery jeszcze wiele miesięcy. 

Super, że Yennefer będzie postacią pierwszoplanową i że cała historia nie będzie się kręcić tylko między Geraltem i Ciri. Daje to też okazję do opowiedzenia czegoś nowego o czym Sapkowski tylko lekko wspomniał. 

A jeśli chodzi o klimat to wystarczy, że Wiedzmak wyjedzie z miasta i przejedzie przez biedną wioskę z chata i krytymi strzechą, babami skubiącymi kury a w tle zagra muzyka ze skrzyplami i będzie więcej klimatu słowiańskie niż w książkach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.07.2019 o 14:45, Ledley napisał:

W którym momencie jesteś? Ostatnie 3 sezony są najlepsze (od połowy 4 sezonu). Pojawia się wtedy m. in. Omar White, (moja ulubiona postać) który dodaje humoru którego wcześniej brakowało.

6 odcinek 2 sezonu. Nie wiem czy dam radę dalej :]

3 sezon "Domu z papieru" obejrzany z przyłożenia w piątek po pracy. Nawet w ubikacji nie byłem w trakcie :D  Była co prawda lekka przerwa na teaser "Wiedźmina", który jest średni, a żeby nie powiedzieć gorzej. Oby całość się obroniła.

I zadam pytanie: to naprawdę jest Yennefer?

wykop.pl-chupa-chups.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ona to jeszcze nic aktorka grająca Ciri tez ma potencjał...

Znalezione obrazy dla zapytania Claire Danes gif

żeby jeszcze bardziej mnie wkurwiać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skrócić kudły o połowę, żeby nie wyglądał jak fan Bon Jovi/Metalliki (taki kuc po prostu) i dać zarost, ale taki żeby wyglądał jak facet a nie filozof ze starbaksa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

I zadam pytanie: to naprawdę jest Yennefer?

wykop.pl-chupa-chups.jpg

W książkach było, że wcześniej Yennifer nie była zbyt piękna, ale przeszła tuning.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Mirwir napisał:

W książkach było, że wcześniej Yennifer nie była zbyt piękna, ale przeszła tuning.

dokładnie. nawet w trailerze po części widać jej origin story i że się będzie magii uczyła, po czym się przemieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to prawda zdaje się ze była tez garbata ale mem jest piękny😄

ogólnie widać ze Netflix jak najbardziej stara się odejść od wizji jaka zaproponował cd projekt co jestem w stanie zrozumieć za wyjątkiem muzyki która w grze robi niesamowita robotę a w tym zwiastunie kompletnie do zapomnienia 

Edytowane przez rahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sagę + opowiadania czytałem tak dawno temu, że obraz Yenn mógł mi się utrwalić w czaszce przez grę, którą skończyłem chyba dwa lata temu :] 

Trailer nie zachwyca, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą. Może byłbym o to spokojniejszy gdyby to robiło HBO? Pozostaje czekać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Trailer nie zachwyca, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą. Może byłbym o to spokojniejszy gdyby to robiło HBO? Pozostaje czekać. 

Ja na podstawie trailera jestem spokojny, że nie spieprzą.

A jak ktoś ma obawy to polecam naszego wiedźmina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Mirwir napisał:

Ja na podstawie trailera jestem spokojny, że nie spieprzą.

A jak ktoś ma obawy to polecam naszego wiedźmina

😑

co to w ogolę za argument ten serial ma ponad 20 lat!

poza tym Zebrowski  był  tam świetny jak dla mnie dużo bardziej pasował  niż he-man  netflixa 

Edytowane przez rahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę bieda przykład z tym Wiedźminem z TVP :)

Ładnie to może i wyglądać (jak filmy od Netflixa), ale czy treść udźwigną? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, rahu napisał:

😑

co to w ogolę za argument ten serial ma ponad 20 lat!

poza tym Zebrowski  był  tam świetny jak dla mnie dużo bardziej pasował  niż he-man  netflixa 

A znasz jakiś inny serial o Wiedźminie?

Serial polski był ok, tylko był biednie zrobiony. Z trailera Netflixa bieda nie bije co jest na plus i dlatego jestem spokojny.

Skoro już jesteśmy przy ocenie argumentów to muzyka z 1,5 minutowego trailera ma inne znaczenie niż muzyka z gry, która przyciąga na kilkadziesiąt

Żebrowski był poinformowany o castingu i miał wysłać jakieś demo po angielski, ale zanim się ogarnął to już zakończyli casting.

Inna sprawa HBO w pierwszych sezonach GoT też było biednie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Mirwir napisał:

A znasz jakiś inny serial o Wiedźminie?

Nie znam ale te seriale dzieli epoka to raz a dwa w powszechnej opinii nie była to zbyt udana produkcja, przy obecnym poziomie i budżetach seriali można oczekiwać jednak sporo więcej  od Neflixa niż od serialu TVP prawda?

Rola muzyki  nie ma znaczenia ta z trailera jest po prostu płaska, nijaka do zapomnienia po jednym razie równie dobrze można by ja wstawić do Spidermana czy innego blockbustera

dla mnie od razu lepiej

Żebrowski był raczej średnio zainteresowany poza tym rola wymaga jednak sporej sprawności fizycznej i tu ktoś młodszy od niego zdecydowanie się lepiej nada zwłaszcza że ma być to produkcja na kilka sezonów. Wspominam go tylko dlatego że polski serial zrobił sporo błędów na część tez nie miał środków ale głównego bohatera w mojej opinii dobrał lepiej. Netflix może mieć sporo większy budżet niż miało TVP ale wystarczy że połażą casting i robi się problem 

Edytowane przez rahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi