Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no szanujmy się z wybitnoscia tego serialu. To serial przeciętny, na ktory jest mocny hype. Game of Zones > GoT

 

No ale oglądam, bo jednak są czasem niezłe momenty oraz z sentymentu do książek. Ogień i Krew jest spoko, ale mógłby te Wichry wydać w końcu. Choć tu jestem pesymista i o ile w powstanie Wichrow wierze to strzelam, ze nie doczekamy się zakończenia od Martina, bo nie przeżyje tyle / nie przeżyje tyle w zdrowiu, żeby ukończyć kolejny tom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoT gdzieś do 4tego sezonu jest mega. Potem poziom poleciał i obstawiam, że sporo osób ma tak jak ja - oglądają z przyzwyczajenia (+ dalej to jest 'przyzwoity' serial).

 

Serialowy GOAT to Married with Children i tu nic nie ma podejścia lol.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość, śmierć i roboty - bardzo dobre, fajnie że Fincher maczał w tym paluchy. Każdy odcinek to inna historia, ale w każdej z nich mamy kwintesencje gatunków. Bez przesadnego patosu - samo mięcho. Pod względem kunszu technicznego Chapeau Bas! niejednokrotnie zastanawiałem się czy to animacja/grafika czy autentyczni aktorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość, śmierć i roboty - bardzo dobre, fajnie że Fincher maczał w tym paluchy. Każdy odcinek to inna historia, ale w każdej z nich mamy kwintesencje gatunków. Bez przesadnego patosu - samo mięcho. Pod względem kunszu technicznego Chapeau Bas! niejednokrotnie zastanawiałem się czy to animacja/grafika czy autentyczni aktorzy.
tak dobre to było. Aż się chciałoby żeby niektóre odcinki trwały jak pełnometrażowy film

 

Ciekawostka: jeden z odcinków zrobiło polskie studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość, śmierć i roboty - bardzo dobre, fajnie że Fincher maczał w tym paluchy. Każdy odcinek to inna historia, ale w każdej z nich mamy kwintesencje gatunków. Bez przesadnego patosu - samo mięcho. Pod względem kunszu technicznego Chapeau Bas! niejednokrotnie zastanawiałem się czy to animacja/grafika czy autentyczni aktorzy.

 

Zwłaszcza odcinek nr 3 (ten z zapętlonym morderstwem i klubem sado maso) graficznie mnie zmiażdzył - takiego fotorealistycznego poziomu animacji, gdzie cały świat oddycha, to ja jeszcze nigdzie nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem do trzeciej na premierę GoTa i trochę mimo wszystko rozczarowanie, dużo prostych patentów opartych na spotkaniach po latach, ale żadnego wow nie uświadczyłem

 

jednak skoro to pierwszy odcinek to tak sobie myślę że:

 

 

Na świeżo "po" byłem mocno zawiedziony, jako że nocka zarwana i dzień do dupy, ale z drugiej strony trzeba przyznać, że oglądało się świetnie, bo 50 minut minęło błyskawicznie.

 

Po powrocie do domu odpalam drugi raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem do trzeciej na premierę GoTa i trochę mimo wszystko rozczarowanie, dużo prostych patentów opartych na spotkaniach po latach, ale żadnego wow nie uświadczyłem

 

 

 

bo to taki odcinek rozstawiający figury na szachownicy. choć i tak sprawnie zrobiony, a pod koniec było kilka momentów wow (przede wszystkim horror na ścianie oraz ostatnia scena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to taki odcinek rozstawiający figury na szachownicy. choć i tak sprawnie zrobiony, a pod koniec było kilka momentów wow (przede wszystkim horror na ścianie oraz ostatnia scena).

 

Oglądałem na słuchawkach i na scenie ze ścianą trochę się wzdrygnąłem. Teraz się nie mogę jeszcze bardziej doczekać kolejnego odcinka niż wczoraj dzisiejszego, także zakładam że o to im chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.