Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem chwalony wszem i wobec "Ozark". Dawno nie skonfrontowałem się z tak przecenionym serialem, który okazał się nudną, wtórną historią. 

Ja nie przebrnąłem nawet przez kilka odcinków i zastanawiałem się czy tylko mi to się wydawało nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przebrnąłem nawet przez kilka odcinków i zastanawiałem się czy tylko mi to się wydawało nudne.

 

Ja dałem się zwieść zapewnieniom, że 2 sezon jest lepszy. 

 

Za to mogę polecić "Miłość, śmierć i roboty" bo ma to potencjał do stania się (w pewnym sensie) następcą "Black Mirror". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem się zwieść zapewnieniom, że 2 sezon jest lepszy. 

 

Za to mogę polecić "Miłość, śmierć i roboty" bo ma to potencjał do stania się (w pewnym sensie) następcą "Black Mirror". 

Chłopie dzięki za Line of Duty. W temacie typowy kryminał to jest absolutny top, obok 

 

https://www.filmweb.pl/serial/W+pu%C5%82apce-2015-753852

Fortitude

The Killing

czy Bron / Broen

 

 

polecam też pierwszy sezon Egzorcysty i Nawiedzonego domu na wzgorzu dla ludzi lubiących seriale o zabarwieniu horroru.

 

No i to:

https://www.filmweb.pl/serial/4+Blocks-2017-784212

pierwszy sezon, słaba kasa na produkcje, ale serial stał się hitem w Niemczech. Drugi sezon to Gomorra po niemiecku (trochę słabsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dokument o F1 na netflixie to niezłe sztosiwo,zwłaszcza dla kogoś, kto nie wie jakim rezultatem skończy się dany wyścig

 

kapitalna sprawa

Właśnie skończyłem oglądać i pełna zgoda. Chociaż nie przepadam za F1 to oglądało się znakomicie. Człowiek nawet nie zastanawia się czasem, ile się dzieje za kulisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lekkim spojlerem rzuciliście. Miałem dzis zamiar obejrzeć Gomorre S04e01 i będę oglądać z nastawieniem na nudy.

 

Co do GoT to dla mnie serial jest tylko na jeden raz. Max 3 odcinki wydawały mi się wow, które mogłbym obejrzeć jeszcze raz. Książki to co innego. Te już 3 razy przeczytałem, a jak Martin ogłosi wydanie TWoW to ptzeczytam po raz czwarty.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomorra zwykle się wolno rozkręca, a w tym sezonie to już nie powinno w ogóle dziwić skoro tło fabuły tak się zmieniło

 

co do GoTa to tak jak mówiłem, jak nie jesteś wielkim fanem serii to oglądanie kolejny raz pewnie nie jest dla Cb, ja tam się bawię świetnie i choć sezony są nierówne, to już trzeci i czwarty na przykład to dla mnie arcydzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie o GoT że nie wymyślili nic lepszego to lekko przesada, bo część zaadaptowana z książek jest (po przeczytaniu ich najpierw) mocno średnia momentami, a część wymyślona to rozmienienie na drobne potencjału (wliczając w to samego Martina, który woli odinać kupony i balować zamiast dokończyć dzieło życia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie o GoT że nie wymyślili nic lepszego to lekko przesada, bo część zaadaptowana z książek jest (po przeczytaniu ich najpierw) mocno średnia momentami, a część wymyślona to rozmienienie na drobne potencjału (wliczając w to samego Martina, który woli odinać kupony i balować zamiast dokończyć dzieło życia)

Przecież nie chodź tylko o fabułę, przy tak dużym świecie i takiej ilości bohaterów to nie jest wykonalne aby zadowolić każdego i jeszcze zmieścić się w budżecie. Te ograniczenia powodują logiczne mindfucki i inne, ale to wciąż serial wybitny. Martin przynajmniej pomaga przy serialu, a nie jak Sapkowski, który został chyba frajerem stulecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.