Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem właśnie ostatni sezon House of Cards właściwie tylko z obowiązku, żeby skończyć serial, na przestrzeni 8 odcinków, może z dwa były dobre.

Zakończenie mocno rozczarowuje. Ogólnie całość dość nużąca, miałka i przedstawiona po łebkach.

Jak dla mnie mocno pozytywnie. O wiele ciekawszy sezon niż dwa poprzednie. Duch Franka unosi się nad każdym odcinkiem serialu, ale jest skutecznie odpędzany przez Claire. W serialu Bodyguard krytykowałem jak dla mnie zbyt przesadną pozycję kobiet w serialu. W House of Cards z każdego odcinka wylewa się mocno wojujący feminizm, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Czwarty odcinek jak dla mnie najlepszy, ten w którym podczas stypy każdy pod każdym dołki kopał i knuł intrygi.

Od któregoś sezonu serial mocno skręcał z politycznego realizmu w lekko gangsterski kilmat, za dużo trupów na ekranie, ale mimo wszystko przy tym sezonie nie nudziłem się(średnio jeden odcinek dziennie obejrzałem).

Końcowa scena jednak na lekki minus. Trochę ostrzyłem sobie apetyt na "wejśćie smoka" Stampera, ale miało być mocno feministycznie i było.

 

Co do 4 sezonu Narcos, po dwóch odcinkach mocno polecam. Z chirurgiczną precyzją tak jak w poprzednich sezonach pokazywany jest początek imperium, niemalże fabularyzowany dokument, ale wciąga tak jak poprzednie sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni sezon nie był taki zły.

 

A co do Netflixa to się zgodzę. Filmów nie da się oglądać, a seriale (nawet te najlepsze) rozwodnione, czego przykładem jest ostatni Narcos. 

 

niby tak, ale miałem hbo go , coś tam liznąłem showmax i nada netflix wygrywa . chyba zbyt wymagający jesteśmy ;] league pass też nie jest taki fajny jak kiedyś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oba [hbo i netflix] i zdecydowanie bardziej sobie cenie hbo. Te ich ośmio-odcinkowe seriale przeważnie top

 

https://www.imdb.com/title/tt7278862/   np teraz jest i bardzo przyjemnie się ogląda. Hackerville też może być

 

a z innych ostatnich lat to chyba najlepsze https://www.imdb.com/title/tt2401256/

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

 

Obejrzalem 3 odcinki 3 sezonu i szkoda, ze znowu pojawia sie watek Denton. Strasznie irytujaca postac. Anyway, oglada sie znowu bardzo dobrze (moze nawet najlepiej), chociaz poziom grubych niedociagniec coraz wiekszy i az czekam jak sie okaze ze Hastings pracowal w Sands View czy gdzie tam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie byłem napalony na żadną produkcję tak bardzo jak na Slepnac od Swiatel.

 

Dawno nie byłem tak rozczarowany żadna produkcja jak Slepnac od Swiatel.

 

Frycz, Wieckowski i Chabior ratują ten serial, sprawiając ze warto obejrzeć do końca... ale nic więcej. Szkoooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karl 

 

Od czasów pierwszego "Narcos" nie miałem tak z serialem żebym się kładł o 04:00 w nocy, a do pracy/na podcast wstawał na 08:00 :] 

 

Zarzuty ze spojlera bezpodstawne, gdyż jest to najlepsza postać w serialu, ale cieszę się, że moje lobbowanie tego serialu przyniosło skutek. Jak skończysz, a nie oglądałeś bierz się za "Luthera" albo "Babylon" :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karl

 

Od czasów pierwszego "Narcos" nie miałem tak z serialem żebym się kładł o 04:00 w nocy, a do pracy/na podcast wstawał na 08:00 :]

 

Zarzuty ze spojlera bezpodstawne, gdyż jest to najlepsza postać w serialu, ale cieszę się, że moje lobbowanie tego serialu przyniosło skutek. Jak skończysz, a nie oglądałeś bierz się za "Luthera" albo "Babylon" :]

jestem po 3 sezonie.

 

 

gdybym wiedział ze to tak się potoczy to bym nic nie pisał o tamtej postaci ;)

 

Rewelacyjny sezon :)

Chociaż zakończenia spodziewałem się ciut lepszego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Ostatnio wiele potencjalnie ciekawych pozycji wyszło?

Magiczne pytanie: ktoś ? coś ?

 

- polski rodzynek na Netflix: "1983"

- The First z Seanem Pennem

- Das Boot

 

Warto? Das Boot nawiązuje choć trochę do klasyki z lat 80-tych?

 

Hiszpański "Sin Identidad" ktoś poleca?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Ostatnio wiele potencjalnie ciekawych pozycji wyszło?

Magiczne pytanie: ktoś ? coś ?

 

- polski rodzynek na Netflix: "1983"

 

nic nie wiem, o 1983, ale słyszałem, że Holland już zdążyła nawrzucać hejterkom, więc mocne prawdopodobieństwo kupy raczej

 

no i jest 6.7 na fw

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.