Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

"Iron Fist" i "Luke Cage" skasowane po 2 sezonach. Żalu nie ma, a nawet się cieszę, ale rzekomo Disney, który ma prawa do marek Marvela, chce te seriale odpalić u siebie na VOD. Zatem dygam się o losy "Daredevila" "Punishera" oraz panny Johnes. 

 

A 3 sezon DD polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Iron Fist" i "Luke Cage" skasowane po 2 sezonach. Żalu nie ma, a nawet się cieszę, ale rzekomo Disney, który ma prawa do marek Marvela, chce te seriale odpalić u siebie na VOD. Zatem dygam się o losy "Daredevila" "Punishera" oraz panny Johnes. 

 

A 3 sezon DD polecam! 

skąd info że Disney chce odpalić u siebie ? 

Słyszałem coś odwrotnego

 

Jessica Jones nawet spoko, mi odpowiadało, podobny poziom do Daredevil se01

własnie się nad nią zastanawiam, reszta ponoć gnioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo serialoholicy.

 

Oglądał już ktoś "Nielegalnych" z Canal+. Wiem, że na podstawie powieści "fantasty" Severskiego. Czytałem jego pierwszy tom i przyznam szczerze, że słaba książka, fabuła, duże rozczarowanie. Sćiągnąłem na razie 3 odcinki i liczę na to, że ktoś przerobi ten scenariusz.

 

Jeszcze pytanie co do kolejnej polskiej produckji. "Ślepnąc od świateł", ktoś zdążył obejrzeć piereszy odcinek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Iron Fist" i "Luke Cage" skasowane po 2 sezonach. Żalu nie ma, a nawet się cieszę, ale rzekomo Disney, który ma prawa do marek Marvela, chce te seriale odpalić u siebie na VOD. Zatem dygam się o losy "Daredevila" "Punishera" oraz panny Johnes.

 

A 3 sezon DD polecam!

jessica , luka do mnie nie trafił czy warto spróbować daredevila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo serialoholicy.

 

Oglądał już ktoś "Nielegalnych" z Canal+. Wiem, że na podstawie powieści "fantasty" Severskiego. Czytałem jego pierwszy tom i przyznam szczerze, że słaba książka, fabuła, duże rozczarowanie. Sćiągnąłem na razie 3 odcinki i liczę na to, że ktoś przerobi ten scenariusz.

 

Jeszcze pytanie co do kolejnej polskiej produckji. "Ślepnąc od świateł", ktoś zdążył obejrzeć piereszy odcinek?

Obejrzalem 1 odcinek  i wchłaniam kolejne. :playful:  Ponury , mroczny klimat Warszawy.Lubie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serial Rake, australijska produkcja.Generalnie luźny serial o cynicznym prawniku, sporo śmiechu, masa mega cytatów, jeśli ktoś lubi niepoprawny politycznie humor ala Louis CK, Ricky Gervais, to na pewno będzie się jarał.

https://www.filmweb.pl/serial/Rake-2010-578125

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepnąc od świateł nudny 1 odcinek i poza brutalnościa niewiele tam jest

 

Ślepnąc od świateł- dawno nie widziałem tak niepotrzebnie rozciągniętego serialu. Byłby o wiele ciekawszy gdyby zamiast ~8h miał około 3-4h. Gdyby nie świetny Jan Frycz to chyba dałbym sobie spokój.

 

Mimo obaw przystąpiłęm do obejrzenia tego serialu. Jestem po trzech odcinkach i przyznam się, serial dobry. Może akcja toczy się wolno, ale aktorsko jest wysoko. Bardzo fajnie napisane postacie. Frycz jako prymitywny gangster( coś a'la starszyzna z Pruszkowa, według opisu Masy) po prostu przerażający, można się gościa bać. Facet na skraju szaleństwa. Więckiewicz świetny, ta babka koleżanka głównego bohatera mocno sympatyczna. Nie wiem co tam dalej będzie, ale ta ruda, niby seks bomba, obiekt "westchnień" głównego mocno mnie drażni.

Serial akurat zbiega się z wydaniem książki o tym "dilerze gwiazd" z Warszawy. ,

Klimacik jak z Gomorry, mroczno, pochmurnie cały czas. Bardzo fajnie pokazana warszawka.

 

 

1 odcinek - pokazanie że politycy ćpają, oczywiście pstryczek w nos partii rządzącej :), no wiem , trzeba było dać

2 odcinek - pokazania patologicznego środowiska warszawskiego rapu. Piorun świetny i jeszcze szydera z Gangu Albanii

3 odcinek - świetny Czarek Pazura i zdemaskowanie kulturalnej warszafki

 

 

Polecam. Serial nie nudzi. Jak znajdę dziś czas wieczorem biorę się za czwarty odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorun jest poskładany z Bonusa RPK i Rogala a nie Gangu...jak już jesteśmy przy raperach to  Saful kompletnie nie udźwignął roli wszytko poza milczeniem i kamienna twarzą wypada mu fatalnie nienaturalnie wręcz drewnienie za to zrobił  tam Frycz to ło matko czułem jakby ten łysy oblech miał mi prawie wyjść z ekranu - rewelacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany minirecenzją @DeltaCenter (dzięki!) zacząłem oglądać ŚOŚ. Wnioski po trzech pierwszych odcinkach:

 

  • biorąc pod uwagę że to polska produkcja, to serial miażdży...
  • nie wiem jak to udało się osiągnąć, ale w końcu słychać dialogi; serio - nie trzeba włączać napisów, ani zgadywać co aktor wymamrotał pod nosem!
  • klimat jest wolny i posępny; kojarzy mi się z II sezonem True Detective, ale to subiektywna ocena
  • Frycz to (so far...) jeden z najgorszych (artystycznie najlepszych) czarnych charakterów w historii kina
  • Pazura jako Wojewódzki też wymiata; scena gdy wciągnął kreskę super czystej kokainy i nie był pewny, czy nie zejdzie na zawał godna Złotego Globa
  • Więckiewicz przerysowany; niby wiem, że tak miało być, ale Frycz wciąga go nosem jak klienci Kubusia biały proszek; Więckiewicz gra postać, Frycz jest postacią.

Jutro jadę do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.