Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

a tam beka z babć... jeden prominentny userów jest wielkim fanem "Klanu" i wcale się tego nie wstydzi

Powinno być promilowy chyba :]

Oczywiście, że oglądam "Klan" i się tego nie wstydzę. Już niedługo nowy sezon i mam nadzieję, że ta larwa El-Żunia zejdzie i nie będę musiał jej oglądać. 

A przecież większość z nas także pije pracuje uczy się.

<3

priorytety na pierwszym miejscu :]

bardzo dobry serial, coś jeszcze byś doradził ? :smile:

Z takich klimatów? Przewałkowałem trochę na Netflixie i nic nie zażarło jak ten. Kiedyś było "The Killing" amerykański remake skandynawskiego oryginału i dla mnie to jest 10/10 a ludzie którzy widzieli oryginał mówią, że jeszcze lepsze. 

Ostatnio oglądałem "Lód" i tak średnio polecam. "W Pułapce" miał swój klimat i możesz rzucić okiem. Ale najbardziej zachwycił mnie ostatnio "Dom z Papieru" i brytyjska produkcja "Line of Duty" którą polecam serdecznie. 

Teraz dzięki rekomendacji Qucina oglądam "Raya Donovana" i też daje radę :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecicie jakiś serial w stylu Sherlocka, czy Black Mirror ? Chodzi o ilość odcinków w sezonie. Kilka, ale konkretnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecicie jakiś serial w stylu Sherlocka, czy Black Mirror ? Chodzi o ilość odcinków w sezonie. Kilka, ale konkretnych.

Night of?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I Mindhunter. Bo oba są świetne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misfits pierwsze dwa sezony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy polski Rojst - zwłaszcza ,że nakładają się uwarunkowania społeczno polityczne PRLu lat80tych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Broadchurch 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś siedział mocno w klimacie Simpsonów i Futuramy, to polecam ledwo co wypuszczonych na Netflixie "Rozczarowanych". Jeszcze więcej tego samego dobra od tego samego twórcy. Mistrzostwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lecę z 4 sezonem SoA, i przez te dotychczasowe sezony i obecny, naliczyłem już 6 czy7 postaci które grały w The Shields. 

3 sezon dobry, chyba najlepszy z dotychczasowych.

Koniecznie obejrzyj sobie Justified, z fantastyczna rola Waltona Gogginsa. Sam serial rowniez rewelacyjny, mocno poludniowy klimat, kazdy sezon konkretny ze schludna fabula. Do panteonu seriali, czyli Gomorry, The Wire, The Shield i Sopranosow nie wchodzi, ale zdecydowanie lepiej mi sie to ogladalo niz Sonsow, ktorzy po czasie zrobili sie bardzo cukierkowi.

Horace and Pete, no doubt

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniecznie obejrzyj sobie Justified, z fantastyczna rola Waltona Gogginsa. Sam serial rowniez rewelacyjny, mocno poludniowy klimat, kazdy sezon konkretny ze schludna fabula. Do panteonu seriali, czyli Gomorry, The Wire, The Shield i Sopranosow nie wchodzi, ale zdecydowanie lepiej mi sie to ogladalo niz Sonsow, ktorzy po czasie zrobili sie bardzo cukierkowi.

Ok, dzięki za polecenie, sprawdzę, bo z tego peletonu te 3 pierwsze to moje 3 z 4 ulubionych seriali, więc widać mamy podobny gust.

Mnie w Sons wkurza ogromna ilość zwrotów akcji, jak w brazylijskiej telenoweli, ale ogólnie przyjemnie się ogląda. Twisty są oczywiście ważne, ale co za dużo to niezdrowo. 

Ktoś tam pisał o Rojst, ciekawie się to zapowiada. Lubię Fronczewskiego, obejrzę jak będzie już pełen sezon.

Ostre przedmioty ktoś zaczął? słyszałem że świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obejrzalem dwa odcinki i mnie mocno znudzil wiec chwilowo odpuscilem. Polecam The Deuce 1 sezon a od 9 wrzesnia na HBO drugi sezon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu i Detektyw będzie czarny. Chociaż gorzej od duo Farrell-Vaughn być i tak nie może, zniszczyli tytuł po świetnym pierwszym sezonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś zacząłem 1 sezon True Detectives. Po dwóch odcinkach odpuściłem. The Deuce przebrnąłem do czwartego odcinka. Wieje nuda. Przyznam szczerze, że za dużo tych seriali. Jest przesyt. Nasłuchały się cwaniaczki od zarabiania, że teraz czas Netflixa a prawdziwe kino przechodzi do lamusa. Serialiki, ze scenariuszem pisane na kolanie, kręcone na siłę, zakontraktować jedno głośne naziwsko i zarobim,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie zataczamy koło, kiedyś zachłysnęliśmy się telewizją i produkcjami srebrnego ekranu, a kino miało odejść do lamusa, Teraz to samo dzieje się z serwisami VOD typu netflix. Dla widzów, którzy są od początku muszą produkować taśmowo nowe seriale, żeby było po co opłacać subskrypcję, po obejrzeniu największych hitów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy sezon True Detective jest mega, ale drugi to srogie nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie zwycięstwo prawicy. 28.09 7 sezon Last Man Standing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu i Detektyw będzie czarny. Chociaż gorzej od duo Farrell-Vaughn być i tak nie może, zniszczyli tytuł po świetnym pierwszym sezonie. 

Wiesz a jakie to ma znaczenie?

W sesnie że detektywi nie mogą być czarni?

Przecież Dzień Próby z Denzelem to chyba jeden z najlepszych filmów kryminalnych... ostatnich 20 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz a jakie to ma znaczenie?

W sesnie że detektywi nie mogą być czarni?

Przecież Dzień Próby z Denzelem to chyba jeden z najlepszych filmów kryminalnych... ostatnich 20 lat

Świetny film, i chyba najlepsza rola Denzela.

Tak brnę z tym Sons of Anarchy, i doszedłem do wniosku, że w życiu nie widziałem serialu\filmu w którym typy spod ciemnej gwiazdy tak źle obchodziłyby się z bronią. Jakbym widział jakiś klasyk kina akcji, gdzie 30 chłopa wali z kałacha do Chucka Norrisa czy innego Seagala i nikt nie może trafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny film, i chyba najlepsza rola Denzela.

Tak brnę z tym Sons of Anarchy, i doszedłem do wniosku, że w życiu nie widziałem serialu\filmu w którym typy spod ciemnej gwiazdy tak źle obchodziłyby się z bronią. Jakbym widział jakiś klasyk kina akcji, gdzie 30 chłopa wali z kałacha do Chucka Norrisa czy innego Seagala i nikt nie może trafić.

Mnie w sons of anarchy zmęczyło co innego, tyle trupów, akcji na koncie, konfliktów a oni dalej żyli i

Mieli się świetnie, policja ich nie szukała, nikt nic nie wiedział itp. Ogólnie sons of anarchy z sezonu na sezon coraz bardziej mnie obrzydzalo. Jestem ciekaw właśnie twojej opinii po obejrzeniu wszystkiego, bo widziałem ze pierwsze sezony ci się podobały i się wkręciłes. Na którym sezonie jesteś? Nie chce psuć ci zabawy ale sam stwierdzisz to samo, ze im dalej w las tym bardziej głupie to jest.

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi