Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Lecę z 4 sezonem SoA, i przez te dotychczasowe sezony i obecny, naliczyłem już 6 czy7 postaci które grały w The Shields. 

3 sezon dobry, chyba najlepszy z dotychczasowych.

 

Koniecznie obejrzyj sobie Justified, z fantastyczna rola Waltona Gogginsa. Sam serial rowniez rewelacyjny, mocno poludniowy klimat, kazdy sezon konkretny ze schludna fabula. Do panteonu seriali, czyli Gomorry, The Wire, The Shield i Sopranosow nie wchodzi, ale zdecydowanie lepiej mi sie to ogladalo niz Sonsow, ktorzy po czasie zrobili sie bardzo cukierkowi.

 

Polecicie jakiś serial w stylu Sherlocka, czy Black Mirror ? Chodzi o ilość odcinków w sezonie. Kilka, ale konkretnych.

 

Horace and Pete, no doubt

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koniecznie obejrzyj sobie Justified, z fantastyczna rola Waltona Gogginsa. Sam serial rowniez rewelacyjny, mocno poludniowy klimat, kazdy sezon konkretny ze schludna fabula. Do panteonu seriali, czyli Gomorry, The Wire, The Shield i Sopranosow nie wchodzi, ale zdecydowanie lepiej mi sie to ogladalo niz Sonsow, ktorzy po czasie zrobili sie bardzo cukierkowi.

 

Ok, dzięki za polecenie, sprawdzę, bo z tego peletonu te 3 pierwsze to moje 3 z 4 ulubionych seriali, więc widać mamy podobny gust.

Mnie w Sons wkurza ogromna ilość zwrotów akcji, jak w brazylijskiej telenoweli, ale ogólnie przyjemnie się ogląda. Twisty są oczywiście ważne, ale co za dużo to niezdrowo. 

 

 

Ktoś tam pisał o Rojst, ciekawie się to zapowiada. Lubię Fronczewskiego, obejrzę jak będzie już pełen sezon.

 

 

Ostre przedmioty ktoś zaczął? słyszałem że świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zacząłem 1 sezon True Detectives. Po dwóch odcinkach odpuściłem. The Deuce przebrnąłem do czwartego odcinka. Wieje nuda. Przyznam szczerze, że za dużo tych seriali. Jest przesyt. Nasłuchały się cwaniaczki od zarabiania, że teraz czas Netflixa a prawdziwe kino przechodzi do lamusa. Serialiki, ze scenariuszem pisane na kolanie, kręcone na siłę, zakontraktować jedno głośne naziwsko i zarobim,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zataczamy koło, kiedyś zachłysnęliśmy się telewizją i produkcjami srebrnego ekranu, a kino miało odejść do lamusa, Teraz to samo dzieje się z serwisami VOD typu netflix. Dla widzów, którzy są od początku muszą produkować taśmowo nowe seriale, żeby było po co opłacać subskrypcję, po obejrzeniu największych hitów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i Detektyw będzie czarny. Chociaż gorzej od duo Farrell-Vaughn być i tak nie może, zniszczyli tytuł po świetnym pierwszym sezonie. 

Wiesz a jakie to ma znaczenie?

 

W sesnie że detektywi nie mogą być czarni?

 

Przecież Dzień Próby z Denzelem to chyba jeden z najlepszych filmów kryminalnych... ostatnich 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz a jakie to ma znaczenie?

 

W sesnie że detektywi nie mogą być czarni?

 

Przecież Dzień Próby z Denzelem to chyba jeden z najlepszych filmów kryminalnych... ostatnich 20 lat

Świetny film, i chyba najlepsza rola Denzela.

 

 

Tak brnę z tym Sons of Anarchy, i doszedłem do wniosku, że w życiu nie widziałem serialu\filmu w którym typy spod ciemnej gwiazdy tak źle obchodziłyby się z bronią. Jakbym widział jakiś klasyk kina akcji, gdzie 30 chłopa wali z kałacha do Chucka Norrisa czy innego Seagala i nikt nie może trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny film, i chyba najlepsza rola Denzela.

 

 

Tak brnę z tym Sons of Anarchy, i doszedłem do wniosku, że w życiu nie widziałem serialu\filmu w którym typy spod ciemnej gwiazdy tak źle obchodziłyby się z bronią. Jakbym widział jakiś klasyk kina akcji, gdzie 30 chłopa wali z kałacha do Chucka Norrisa czy innego Seagala i nikt nie może trafić.

 

Mnie w sons of anarchy zmęczyło co innego, tyle trupów, akcji na koncie, konfliktów a oni dalej żyli i

Mieli się świetnie, policja ich nie szukała, nikt nic nie wiedział itp. Ogólnie sons of anarchy z sezonu na sezon coraz bardziej mnie obrzydzalo. Jestem ciekaw właśnie twojej opinii po obejrzeniu wszystkiego, bo widziałem ze pierwsze sezony ci się podobały i się wkręciłes. Na którym sezonie jesteś? Nie chce psuć ci zabawy ale sam stwierdzisz to samo, ze im dalej w las tym bardziej głupie to jest.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jestem po 4 sezonach i szczerze polecam. Z chaty nie mogę wyjść bo jak mam kończyć to zawsze dzieje się coś szokującego i muszę oglądać dalej.

taa gorzej że tak się dzieje przez 7 sezonów i nawet ja chłoapki jada po kanapki do baru to ktoś się w nich wpieprzy albo kogoś odstrzelą

 

później ilośc akcji robi się już męcząca, przynajmniej dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SoA poza najebaniem miliona zwrotów akcji na metr kwadratowy najgorsze było to, że scenarzyści jechali do usrania na następującym patencie:

 

Ktoś A znał jakiś fakt, ale postanowił nikomu o nim nie mówić, więc ktoś B nie posiadając tej kluczowej, ale często również dość błahej, informacji rozkręcił jakąś kolejną mega aferę, która pociągnęła kolejne mega afery itd. Potem ktoś A mówił, że zachował to info dla siebie "to protect this club" albo "to protect this family" albo "to protect Jax". Oczywiście nie miało to żadnego sensu i był obraźliwe dla oglądającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SoA" skończyło się po 2 sezonach. Później był już tasiemiec pod obiad. 

 

"Ray Donovan" zachęcony opinią kilku użytkowników odpaliłem. Do 3 sezonu b.dobry serial, ale to co się dzieje w 4 to już jest jakaś parodia na siłę kręcona i nie wiem czy dotrwam do końca...

 

"Rozczarowani" bieda w c***... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.