Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Przy założeniu oglądania średnio przez 80 minut dziennie, oglądasz 2 odcinki dziennie. 1 sezon średnio co 5-13 dni, niech będzie 8. To są 4 sezony miesięcznie. To jest 48 sezonów rocznie. To jest przez 8 lat około 480 sezonów. Niech będzie średnio 4 sezony na serial. To jest 120 serialów obejrzanych przy oglądaniu przez 80 minut dziennie, a generalnie mniej więcej od 10 lat oglądam seriale. 

Nie wiem jak Ty, ale te 80 minut dziennie to jak dla mnie nie jest straszny czas, tym bardziej, że to nie jest z zegarkiem w ręku, tylko czasami w weekend siedzisz po 7-8 godzin, bo Ciebie coś wciągnęło, a czasami nie tykasz seriali przez miesiąc.  

Tak tylko pytam czy masz dziecko, prace moze hobby jakies?

 

p.s.Watahe ogladnalem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia ze potem jest dyskusja o kopanej, potem ktoś poleca mma a potem idzie rada jaki rower kupić.

 

I gdy już jesteś pewny ze nie ma czasu na to wchodzisz do tematu gry i czytasz ze ktoś skończył wszystkie gry rpg tego świata 3 różnymi charakterami

 

A jak zapytasz o Albanię to się okaże ze sporo z nas zna Bałkany.

 

Wiem ze się to rozkłada na różne osoby ale w sumie nie jest nad tu tak dużo.

 

A potem tylko krok do rotto gdzie cześć zawodowców gra 10 lig

 

No i wchodzi wtedy olimpiada ;).

Podsumowanie: ludzie zawsze znajda czas aby zająć się hobby

Lub znajda nowe hobby aby ten czas zabić

Edit: jeszcze polityka która coś czuje za dużo z wielu was śledzi

 

NFl NHL

 

A przecież większość z nas także pije pracuje uczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia ze potem jest dyskusja o kopanej, potem ktoś poleca mma a potem idzie rada jaki rower kupić.

 

I gdy już jesteś pewny ze nie ma czasu na to wchodzisz do tematu gry i czytasz ze ktoś skończył wszystkie gry rpg tego świata 3 różnymi charakterami

 

A jak zapytasz o Albanię to się okaże ze sporo z nas zna Bałkany.

 

Wiem ze się to rozkłada na różne osoby ale w sumie nie jest nad tu tak dużo.

 

A potem tylko krok do rotto gdzie cześć zawodowców gra 10 lig

 

No i wchodzi wtedy olimpiada ;).

Podsumowanie: ludzie zawsze znajda czas aby zająć się hobby

Lub znajda nowe hobby aby ten czas zabić

Edit: jeszcze polityka która coś czuje za dużo z wielu was śledzi

 

NFl NHL

 

A przecież większość z nas także pije pracuje uczy się.

 

 

Fajne i słuszne spostrzeżenia. Generalnie każdy chyba kto w życiu próbował lub musiał robić wiele rzeczy na raz (studia, praca, rodzina, hobby, jakieś dodatkowe fuchy przy okazji czy projekty) wie, że czas się (prawie) zawsze znajdzie jeśli człowiek jest zdeterminowany i potrafi sobie to wszystko mądrze poukładać.

 

A jak nie umie to siedzi na kanapie i ku***i jak to somsiad złodziej się nakradł na swojego Passata i że na pewno żona go zdradza.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanie powiązane, ale nieco z innej beczki.

 

Jak to w Polsce jest z "zabawami z torrenta". Do tej pory przebywałem zagranicą, darłem ile mogłem polskie seriale i filmy, a teraz gdy mieszkam w Polsce? Wiadomo używając torrent ściągasz dla siebie, ale i udostępniasz innym czyli łamiesz prawo. Co jakiś czs słychać historie o tym, że ktoś sobie ściągnął polski film i miał wizyty niebieskih panów albo jakieś listy z nakazem zapłaty.

Ktoś? cos?

Czy będzie się zmuszonym do ściągania z serwerów typu: rapidgator, catshare itd?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanie powiązane, ale nieco z innej beczki.

 

Jak to w Polsce jest z "zabawami z torrenta". Do tej pory przebywałem zagranicą, darłem ile mogłem polskie seriale i filmy, a teraz gdy mieszkam w Polsce? Wiadomo używając torrent ściągasz dla siebie, ale i udostępniasz innym czyli łamiesz prawo. Co jakiś czs słychać historie o tym, że ktoś sobie ściągnął polski film i miał wizyty niebieskih panów albo jakieś listy z nakazem zapłaty.

Ktoś? cos?

Czy będzie się zmuszonym do ściągania z serwerów typu: rapidgator, catshare itd?

To są pierdoły, były akcje że jakieś firmy krzaki, kupowały bazy danych, albo sami otwierali portal z którego ludzie ciągnęli piraty wcześniej się rejestrując, a potem te firmy rozsyłały albo mailowo albo niektóre listownie nakazy zapłaty. Jak ktoś się przestraszył to płacił, i to na tyle, jak ktoś ten śmieszny nakaz wyrzucił do kosza to sprawa się kończyła, a oni szukali innych naiwniaków co dobrowolnie zapłacą. 

 

Ja niektóre filmy czy seriale kupuje w wersji płyty (wcześniej dvd, teraz Bluray), a resztę ciągnę z torrentów odkąd pamiętam, bo online jest gówniana jakość. 

A serwisy o których wspomniałeś mają ograniczenia. Jeśli nie wykupisz abonamentu to ściągasz jak na początku 21 wieku, 100kb/s, a więc film w 3 godziny. Totalna bzdura, bo jak już ktoś chce płacić to lepiej zapłacić za Hbo czy Netlfixa. 

Do zagranicznych produkcji wyszukiwarka bez konieczności rejestracji https://thepiratebay.org/ 

z polskimi gorzej, bez rejestracji raczej nie znajdziesz chyba że online, na jakimś alltube.tv albo podobnym serwisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam beka z babć... jeden prominentny userów jest wielkim fanem "Klanu" i wcale się tego nie wstydzi

 

 

Powinno być promilowy chyba :]

 

Oczywiście, że oglądam "Klan" i się tego nie wstydzę. Już niedługo nowy sezon i mam nadzieję, że ta larwa El-Żunia zejdzie i nie będę musiał jej oglądać. 

 

 

 

A przecież większość z nas także pije pracuje uczy się.

 

<3

 

priorytety na pierwszym miejscu :]

 

bardzo dobry serial, coś jeszcze byś doradził ? :smile:

 

Z takich klimatów? Przewałkowałem trochę na Netflixie i nic nie zażarło jak ten. Kiedyś było "The Killing" amerykański remake skandynawskiego oryginału i dla mnie to jest 10/10 a ludzie którzy widzieli oryginał mówią, że jeszcze lepsze. 

 

Ostatnio oglądałem "Lód" i tak średnio polecam. "W Pułapce" miał swój klimat i możesz rzucić okiem. Ale najbardziej zachwycił mnie ostatnio "Dom z Papieru" i brytyjska produkcja "Line of Duty" którą polecam serdecznie. 

 

Teraz dzięki rekomendacji Qucina oglądam "Raya Donovana" i też daje radę :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.