Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Tabu ktoś oglądał ktoś coś powie?

 

+1

 

Fajny pomysł, potencjał duży, ale realizacja od początku do końca leży. Wątki z dupy się pojawiają, multum jakiś nieścisłości, fabuła niezawiązana wręcz do samego końca. I może to brzmi jak jeden z tych seriali ala właśnie Casa de Papel, że oglądasz i nie zwracasz uwagę na fizykę i logikę, ale nie, to nie jest to. 

 

Omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam zdanie Tomka, fajnie zagrana głowna postać i to tyle 

 

był spory potencjał ale to zjebali,

 

ogólnie jest wiele lepszych seriali i ja nie polecam go

 

 

no chyba że widziałeś już wszystko :tongue:

 

 

co polecisz? ja widzialem sporo, te klasyki wszystkie to ogladalem, a ostatnio wyszlo cos dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecisz? ja widzialem sporo, te klasyki wszystkie to ogladalem, a ostatnio wyszlo cos dobrego?

nie wiem co rozumiesz ostatnio i jak jestes w plecy ale na penow warto zobaczyć:

 

Dom z papieru,

Kingdom Animal

Stranger Things,

How to get away from the murder

Dark,

Peaky Blinders

this is us

the crown

westworld

młody papiez

Sherlock

 

 to tak na szybko 

 

no i jeszcze polskie

krew z krwi, pakt, wataha, belfer -1sezon,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze skroić Atlante 2gi sezon i zabieram się za hmm... moze the Wire? tak tak nie widziałem tej perełki jeszcze, życie przede mną;D

Polecam bankową grę- niemiecki serial o bankach inwestycyjnych..To jest dobry thriller - kryminał nawet tylko tam się bawią za miliardy a nie miliony

 

No i Dark też niemiecki

 

Amerykanie niestety robią coraz rzadziej dobre seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld 2.

 

Dalej wielkie nazwiska, ambitne założenia i nuda do potęgi? 

2 nie widziałem ale z tego co kojarze to jedynka oprócz watku z tą prostytutką była całkiem dobra i wymagała tęgiej kminy co się dalej stanie

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld 2.

 

Dalej wielkie nazwiska, ambitne założenia i nuda do potęgi? 

Niestety. Spróbuj Peaky Blinders jeśli nie oglądałeś - 3 lub 4 sezony ( nie pamiętam ) i przyjemnie się ogląda. 

Pewnie już nie raz się przewijało ale jeśli ktoś nie oglądał to polecam jeszcze "Black Mirror"

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i był i był całkiem fajny, ale wykonanie padło na całej linii. Najsłabszy punkt całego sezonu,

 

 

który sprawia, że ze świetnego serialu stał się ot takim zapychaczem bez logiki, jest walka z Changrettą. Najpierw nie są w stanie nic Włochom zrobić, chowają się po kątach, Luka wpada do Shelby Inc. jak gdyby nigdy nic. Po czym jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w jednym odcinku wszystko odwraca się o 180 stopni (bez żadnego powodu) i Thomas Shelby znów górą. Wkurzający zjazd scenariusza.

 

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.