Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Altered Carbon ? Warte uwagi ?

Moja opinia pare stron wcześniej:

"Mocno na niego czekałem, bo to moje ulubione klimaty. Może dlatego też jestem lekko zawiedziony całością. Wizualnie jest świetnie, momentami nawet wybitnie jak na serial, ale poza tym trochę średnio. Scenariusz mnie nie porwał zupełnie. Aktorsko też gorzej niż się spodziewałem. Liczyłem na coś więcej od tego typa z The Killing, a on gra ciągle to samo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądam teraz Fargo, i mogę zdecydowanie polecić. Film był świetny, serial zawsze omijałem, a trzyma poziom.

 

1 sezon Fargo - sztosik. 2 zacząłem oglądać i dałem sobie spokój gdzieś po trzech odcinkach. Jak skończysz oglądać 2s to daj znać jak wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sezon Fargo - sztosik. 2 zacząłem oglądać i dałem sobie spokój gdzieś po trzech odcinkach. Jak skończysz oglądać 2s to daj znać jak wrażenia.

Ok, 4 odcinki dopiero obejrzałem, do wekendu spokojnie powinienem ogarnąć. Do 19 mam darmowe hbo go, więc muszę narzucić tempo jak z The Wire, bo jeszcze Sopranos planuję zdążyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Safe" ze stajni Netflixa można sobie spokojnie darować. Nudne to i naciągane. Finał robiony na siłę. Lepiej jeszcze raz odpalić "The Killing" 

 

"Line of Duty" to inna para kaloszy. Jak ktoś tęskni za dobrym, kryminalnym serialem rodem z wysp to niech bierze i ogląda i podziękuje mi później. Dawać 5 sezon! 

 

I nie wiem czy już to pisałem, czy nie, ale finał "Gomorry" to jest 10/10 i łza płynęła po moim ogorzałym licu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne zakończenie pewnego wątku. Nie wiem co tu jest metroseksualną wrażliwością, ale chyba chęć ciągnięcia tego samego przez resztę serii. Koło w historii pewnej postaci się zatoczyło i mam obawy przed S4, czy to udźwigną. 

 

Jak nie pasuje, to wracać do Gry o tron czy innego badziewia :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I nie wiem czy już to pisałem, czy nie, ale finał "Gomorry" to jest 10/10 i łza płynęła po moim ogorzałym licu.

Final świetny ale cały sezon poza momentami (głównie odcinek w Bulgarii) jednak najsłabszy.

4sezon dopiero za rok, z tego co można przeczytać, akcja ma się toczyć głównie wokół Gennego i Patrizi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch cwanych lisów idzie na imprezę do młodych, głodnych wilczków bez żadnej obstawy? Wiadomo, że moc jednej postaci się wyczerpał i trzeba go było.....

Ale zrobiono z tego trochę Titanica.

 

Racja co do Bułgarii. Najciekawszy wątek sezonu.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sezon Fargo - sztosik. 2 zacząłem oglądać i dałem sobie spokój gdzieś po trzech odcinkach. Jak skończysz oglądać 2s to daj znać jak wrażenia.

Pierwszy obejrzany, rewelacja, równie dobry co film. Nie jest to serial jak Gomorra czy The Wire, że zżywasz się bohaterami, tu po prostu siedzisz i oglądasz bo akcja tak wciąga. Genialny Billy Bob Thornton. Jutro zacznę drugi, jestem ciekaw, bo piszesz że nie dałeś rady, a oceny drugi sezon ma nawet wyższe niż pierwszy. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy obejrzany, rewelacja, równie dobry co film. Nie jest to serial jak Gomorra czy The Wire, że zżywasz się bohaterami, tu po prostu siedzisz i oglądasz bo akcja tak wciąga. Genialny Billy Bob Thornton. Jutro zacznę drugi, jestem ciekaw, bo piszesz że nie dałeś rady, a oceny drugi sezon ma nawet wyższe niż pierwszy. Dam znać.

Fargo można włączać w ciemno dla klimatu,aktorskich perełek i muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalem pierwszy sezon. Osobiscie uwazam, ze serial jest bardzo dobry i warty obejrzenia - moze to nie ta pulka co The Wire, Breaking Bad czy True Detective (1 sezon), ale 8-9/10 na pewno. Oryginalna fabula, ciekawe zwroty akcji i duzo rzeczy do rozkminiania samemu. Zalezy tez co sie lubi, dla fanow s-f i westernow pozycja obowiazkowa.

Edytowane przez Boberson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.