Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Atlanta <3 po sceptycznym podejściu wszedł cały sezon na jednym posiedzeniu

Night of świetne, klimatyczne, a w dodatku Omar (gdyby dożył emerytury to pewnie tak by skończył :onthego: )

Ozark trochę naciągana historia ale też niezły klimat amerykańskiego jeziorka (grubo szyjąc podobny do Piątku 13) i nieźle pokazane jak się pierze pieniądze

Wataha pierwszy sezon lepszy faktycznie, drugi trochę chaotyczny acz na mega plus Cinek (polski Boyd :panda: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ktoś widział The Night Of ? albo Ozark ?

 

jakiś klimatyczny opis z czym to się je

Ozark najlepiej przyjmować ze szklaneczką księżycówki. Odpalasz serial, nalewasz, wyłączasz serial bo jest c***owy, popijasz. Lepszego przepisu raczej nie znajdziesz.

 

Jeziorkowy klimat jest spoko, ale to można sobie znaleźć fotki i zrobić pokaz slajdów.

 

Mniej więcej poziom wymienionego później Night Manager właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem pierwszy sezon serialu "Brytania" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Może nie ma w nim za wiele prawdy historycznej, ale ogląda się go całkiem przyjemnie. Piękne krajobrazy całkiem dobrze rozpisane postacie i klimat zachęcający do oglądania. Nieco szwankują efekty specjalne, ale da się na to przymknąć oko.

Opis serialu jest dość mylący, bo nie do końca oddaje to co się w nim dzieje, ale ogólnie to bardzo pozytywne zaskoczenie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem pierwszy sezon serialu "Brytania" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Może nie ma w nim za wiele prawdy historycznej, ale ogląda się go całkiem przyjemnie. Piękne krajobrazy całkiem dobrze rozpisane postacie i klimat zachęcający do oglądania. Nieco szwankują efekty specjalne, ale da się na to przymknąć oko.

Opis serialu jest dość mylący, bo nie do końca oddaje to co się w nim dzieje, ale ogólnie to bardzo pozytywne zaskoczenie dla mnie.

 

oglądałem pierwszy odcinek i nie mam ochoty iść dalej, nakręcony jest dobrze ale to coś w rodzaju Xena a nie Rome ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem pierwszy odcinek i nie mam ochoty iść dalej, nakręcony jest dobrze ale to coś w rodzaju Xena a nie Rome ;]

Ja do Rzymu bym nie porównywał, bo jednak tutaj są Druidzi i są elementy magii, a w Rzymie to głównie skupili się na intrygach i walkach. Tutaj akurat walki nie ma zbyt dużo, ale intrygi i różne "decyzje bogów" sprawiają, że ogląda to się bardzo dobrze. Tu praktycznie nigdy nie wiadomo co będzie dalej, nie wiadomo kto tak naprawdę podejmuje decyzje i jakie są powody takich a nie innych działań bohaterów.

Nawet brak prawdy historycznej mnie tak nie razi jak np w "Templariuszach", bo jednak tutaj to historia jest tylko tłem dla działań bohaterów, a skupiają się bardziej na przepowiedniach i bogach.

 

" Nadzieją jest córka ślepego ojca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też szalu nie ma i po jednym odcinku również mówię pas, wszystko jest tu jakieś proste,płaskie sztampowe budżet też nie powala a skoro fabuła kuleje to brak kasy rzuca się jeszcze bardziej w oczy  niestety taki sam gniot jak templariusze...no i znowu lorica segmentata w wersji skórzanejicon_huh.gif kto to wymyśla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Templariusze to dla mnie nawet nie są blisko do poziomu Brytanii. Co do sztampowości to po obejrzeniu całego sezonu to wcale tam nie ma sztampy, brak kasy jest widoczny nie w fabule, która jest bardzo dobra tylko w efektach specjalnych i braku bitew, które wcale nie są potrzebne do pokazania historii.

 

A właśnie obejrzałem 4 odcinek Z Archiwum X i dla tego jednego epizodu warto nakręcić cały sezon. Ten odcinek bardzo przypominał w swojej formie 3 z zeszłego sezonu, a przy tym nawiązywał do najlepszych odcinków w historii z genialnym o braciach Pickock ( bodajże Home). Nigdy nie lubiłem mitologii w tym serialu i oglądałem go głównie dla spraw tygodnia i właśnie za takie odcinki ten serial jest u mnie w top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manhunt: Unabomber

 

znakomity

 

...

 

 

potwierdzam, świetnie się ogląda, dobrze budowane napięcie mimo że finał jest znany. im bliżej końca tym miałem wrażenie że muzyka robi się lepsza i buduje napięcie. no i cały czas miałem wrażenie że Luke Walton się przylizał i występuje w roli głównej :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś serial Vegi Botoks? Wczoraj był już drugi odcinek. Filmu nie oglądałem. Jak to u Vegi jest wiele chaotycznych, przesadzonych scen, ale wczorajsze pokazanie aborcji wywołuje ciszę u oglądających. Zwłaszcza pokazanie lekarki robota, które wykonuje te "zabiegi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.