Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Widział ktoś Koronę królów?

Bez tragedii, jakoś super na plus też nie ale przynajmniej póki co wiernie oddane więc na historii będą mogli puścić

Ja nie ogladalem bo jak sie dowiedzialem ze m jak milosc ma wyzszy budzet na odcinek to balem sie ze moge tego nie zniesc. Polecasz czy jeszcze sie wstrzymujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może potem zobaczę skoro to nie tragedia chociaz widzialem duzo hejtu w internecie na ten serial. No ale budzet odcinka korony krolow wynosi 220 tysiecy zlotych, takiego the crown 50 milionow zlotych wiec crown czy gra o tron czy nawet wspaniale stulecie to nie sa produkcje ktore powinno sie tu porownywac bo to zupelnie inne budzety. Serial leci codziennie wiec pewnie sporo odcinkow bedzie, to i koszty musieli rzucic niewielkie. No ale godzina rzeczywiscie slabiutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może potem zobaczę skoro to nie tragedia chociaz widzialem duzo hejtu w internecie na ten serial. No ale budzet odcinka korony krolow wynosi 220 tysiecy zlotych, takiego the crown 50 milionow zlotych wiec crown czy gra o tron czy nawet wspaniale stulecie to nie sa produkcje ktore powinno sie tu porownywac bo to zupelnie inne budzety. Serial leci codziennie wiec pewnie sporo odcinkow bedzie, to i koszty musieli rzucic niewielkie. No ale godzina rzeczywiscie slabiutka.

No oszczędzają na scenografii, akcja dzieje się w 3-5 salach zamkowych, zero scen bitewnych czy ogólnie zbiorowych na dworze.

Z tego co widzę ma być 60 odc o Kaziku A potem może Jagiellonowie. Robi to laska od tych tasiemcow z tvp więc raczej spodziewam się telenoweli w ciekawych (przynajmniej dla mnie) realiach niż mocnego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Gomorra nie będzie miała 4 serii. Trochę przekombinowali, ale serial kozacki.

Za dużo tego. Czeka Wataha, The Exicos o kosmosie, odpuściłem Belfra, Chapo, Templariuszy. Nie mam przekonania do Peaky Blinders. podaruje sobie 3 sezon, dużo stracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś La casa de papel ? Domek z papieru ? warty obejrzenia ?

kozak w c***, gdyby nie

przynudnawe wątki obyczajowe z pierwszej połowy sezonu i krindżowy wątek 'związku' kulawej z przygłupem-porywaczem

to bez słabych punktów jak dla mnie. niektóre dialogi wypchane komunałami.

 

mr robot skończyłem na drugim sezonie, dark na drugim odcinku. punisher 7/10, z tym że pierwsza połowa 6/10, a druga 8/10. ozark bdb, takie breaking bad dla biednych ludzi, mindhunter fajnie się zapowiadał, ale trochę zdechł w połowie. manhunt kozak, trochę za krótki, bo niedosyt został. people vs oj 10/10. mad men jestem na trzecim sezonie i klasyk, ma potencjał ma moje top. po pilocie limitless strzelam, że szału na mnie nie zrobi, obejrzeć i zapomnieć.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.