Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Mi  się The Wire bardzo podoba, ale po pierwszym świetnym sezonie nadszedł bodajże drugi - portowy i mnie trochę zmęczył i miałem sporą przerwę. Niestety nie podobał mi się tak bym go szybko wciągnął i miałem kilka podejść. Później już poszło pięknie, ale dawkuje sobie końcówkę, zostały mi dwa odcinki ostatniego sezonu ;)

 

to prawda,drugi był njasłąbszy, ale kolejne bardzo dobre

no i chyba w trzecim scena gdy Stringer żegnał na łodzi z Avonem - miazgunia ;)

 

no i k**** McNulty to jest przekozcka postać, ostatnio nawet sobie w ramach nowego hobby wyrzeźbiłem wypaliłem w drewnie, może powieszę gdzieś w domu ;)'

 

24993418_136873347030593_432947188040244

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezon The wire bardzo zyskuje jak się go zobaczy 2 raz, jest to tak samo świetny sezon jak reszta, a Frank Sobotka to genialna postać. Zresztą, ogólnie The wire za drugim razem jest jeszcze lepsze niż za pierwszym, jest masa smaczków do wyłapania. Przykładowo, czy ktoś z Was wie, że Rawls

to gej? Dosłownie przez kilka sekund jest to tylko pokazane, ale jest. I właśnie za takie rzeczy kocham ten serial.

 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezon The wire bardzo zyskuje jak się go zobaczy 2 raz, jest to tak samo świetny sezon jak reszta, a Frank Sobotka to genialna postać. Zresztą, ogólnie The wire za drugim razem jest jeszcze lepsze niż za pierwszym, jest masa smaczków do wyłapania. Przykładowo, czy ktoś z Was wie, że Rawls

to gej? Dosłownie przez kilka sekund jest to tylko pokazane, ale jest. I właśnie za takie rzeczy kocham ten serial.

 

 

bo to GOAT serial jest, taki zwykły, a taki mądry i bezlitośnie rozkładający nasze społeczeństwa na części pierwsze. Jak ktoś mi wyjedzie że Soprano albo Breaking Bad są na topie to tylko mogę to wyśmiać jak LeBrona ruchanego w dupsko przez Bareę  i 38-letniego JKidda w 2011 :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sezony the wire są świetne, 2 jest bardzo niedoceniany, a ja go bardzo lubię ;>

 

W sumie mnie nudził tylko wątek bachorów w szkole później. 

 

 ma na pewno specyficzny klimat, motyw z ruskami i grekiem jest odświeżający, dużo industrialno-portowych lokacji dla mnie na plus

 

a ja mam sentyment do czwartego sezonu, w którym Komisarz Bunny poszedł po bandzie i zrobił legalizację dragów :smile:

2 sezon The wire bardzo zyskuje jak się go zobaczy 2 raz, jest to tak samo świetny sezon jak reszta, a Frank Sobotka to genialna postać. Zresztą, ogólnie The wire za drugim razem jest jeszcze lepsze niż za pierwszym, jest masa smaczków do wyłapania. Przykładowo, czy ktoś z Was wie, że Rawls

to gej? Dosłownie przez kilka sekund jest to tylko pokazane, ale jest. I właśnie za takie rzeczy kocham ten serial.

 

 

Rawls to był ten major sk****syn nie? Chodzi Ci o tę przypdkową scenę w klubie dla gejów? no mistrzostwo - nic w tym serialu nie jest czarno-białe, wszystko w odcieniu szarości

 

btw ja robiłem równo rok temu drugie oglądanie całej serii i bawiłem się tak dobrze jak za pierwszym razem, polecam każdemu odświeżenie, bo nie zestarzało się to wcale

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rawls to był ten major sk****syn nie? Chodzi Ci o tę przypdkową scenę w klubie dla gejów? no mistrzostwo - nic w tym serialu nie jest czarno-białe, wszystko w odcieniu szarości

 

Tak to ten sku** i o tę scenę mi chodzi. W innych serialach by zrobili z tego wątek na pół sezonu, ale nie w The Wire. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemiło zaskoczony poziomem Templariuszy, a szczególnie to co zrobili z żoną Filipa ( która, w rzeczywistości chyba już nie żyła w tym czasie) i w związku z tym co stało się kilka lat później w związkach jej synów. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezon The wire bardzo zyskuje jak się go zobaczy 2 raz, jest to tak samo świetny sezon jak reszta, a Frank Sobotka to genialna postać. Zresztą, ogólnie The wire za drugim razem jest jeszcze lepsze niż za pierwszym, jest masa smaczków do wyłapania. Przykładowo, czy ktoś z Was wie, że Rawls

to gej? Dosłownie przez kilka sekund jest to tylko pokazane, ale jest. I właśnie za takie rzeczy kocham ten serial.

 

 Bodie my man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przyspieszyli niepotrzebnie kurestwo o jedno pokolenie ;[

Dla mnie coś takiego w serialu historycznym to już przegięcie. Gdyby to chodziło o jej synowe to by było w jakiś sposób zgodne z prawdą, ale żeby zrobić coś takiego z Joanna to dla mnie nie do pomyślenia. I to do tego z "gorliwym" templariuszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objerzałem do końca - miazga serial -muzycznie, wizualnie, aktorsko - fabuła niebanalna, brk efekciasrtwa, dużo egzystnecjalnych przemyśleń, no i rewelacyjna przepiękna Gemma Chan

 

https://www.youtube.com/watch?v=a0ThCdQyu8E  

 

no ale przede wszystkim muzyka mistrza Cristobala ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=vFEyyOnngqw

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda,drugi był njasłąbszy, ale kolejne bardzo dobre

no i chyba w trzecim scena gdy Stringer żegnał na łodzi z Avonem - miazgunia ;)

 

no i k**** McNulty to jest przekozcka postać, ostatnio nawet sobie w ramach nowego hobby wyrzeźbiłem wypaliłem w drewnie, może powieszę gdzieś w domu ;)'

 

24993418_136873347030593_432947188040244

 

Trochę ten Jimmy bardziej Pedaldo przypomina, ale i tak szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten Jimmy bardziej Pedaldo przypomina, ale i tak szacun.

 

dopiero się uczę drewniarskiego dziarania - tu masz ostatni projekt Serial Experiments Lain (btw totalnie dojebane, chore anime bez którego by nie było matrixa a Lynch może tej serii mlaskać pytonga ;)

 

 

 

25443209_137323460318915_702324555374788

i jest jeszcze Lord Vader z gwiazdą śmierci na szkatułce z podejrzanymi cukierkami i papierkami - pilnuje wzorowo :)

 

23659425_131146087603319_560095852234850

23915602_133141467403781_680232693157909

Sorry za OT ale musiałem pokazać światu moje skrobanki ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomorra to jest taki sztos, że nie mam pytań. Ja naprawdę nie wiem jak to te makarony robio, ale tam gdzie wszyscy odcinają kupony, oni wjeżdżają z takim sezonem, że nie ma co zbierać. Mogłoby się wydawać, że nie da się już nic lepszego wykombinować, to oni wprowadzają takie nowe postaci, które są absolutnie genialne i każda ma po prostu sens. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomorra to jest taki sztos, że nie mam pytań. Ja naprawdę nie wiem jak to te makarony robio, ale tam gdzie wszyscy odcinają kupony, oni wjeżdżają z takim sezonem, że nie ma co zbierać. Mogłoby się wydawać, że nie da się już nic lepszego wykombinować, to oni wprowadzają takie nowe postaci, które są absolutnie genialne i każda ma po prostu sens. Polecam.

 

dokładnie, pierwsze odcinki mnie trochę zawiodły ale to było przygotowanie do następnych i trzeba przyznać, że bardzo dobrze to wygląda. najciekawsze jest to że każdy sezon jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.