Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie gówno, nie wyrobię :) tak naprawdę prawie nic nie wyjaśnili, prawie nic nie pokazali. Z retrospekcji mogliby pokazać któreś z zabójstw jakoś od kulis (szczególnie te z lasu), a nie jak Lucek wytargał młodą w majtach. Słaby w c*** ten sezon, a zakończenie to gwóźdź do trumny.

 

Cała masa niedomówień, zagmatwanie. Dajcie spokój.

Chcieli chyba po amerykańsku polecieć, wywiad te sprawy, ale scenariusz był po prostu słaby. Swojska 1 seria była dużo lepsza.

Gra aktorska z czasem coraz lepsza, mniej było dzieciaków to i wychodziło im lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mirwir

Akcja ze zdjęciem super bo wprowadziła dużo pytań , zero odpowiedzi. I to własnie lubię w serialach. Dobosz nabrała kolorów jest bardziej wiarygodna. A cycki no wiesz - to nie gra o Tron którą oglądają gimnazjaliści by kusić kogoś cyckami. To nie ten target. Bardziej to miało pokazać jak mechaniczną jest osobą że nawet to traktuje instumentalnie. Ot jest porzeba to napije się drinka jeśli wiesz do czego czynię aluzję

Końcowy epizod z Tatarką był słaby ale to taka reguła nie tylko polskich seriali że jak jest długa relacja damsko męska to musi dojść do zbliżenia. Nie kupuje tego ale to już niestety przypadłość

 

Generalnie nie wyszedł im w sumie ostatni odcinek - tu jest kilka momentów bardzo dziwnych ale środek jest mocny . Drugi trzeci czwarty są bardzo dobre.

 

To że finał im słabo wyszedł to prawda ale o ile jeden z antagonistów powiedzmy ten główny wypadł słabo o tyle pozostała dwójka czarnych charakterów do samego końca była dobrze prowadzona. W ogóle fajne jest to że o tej drugiej stronie wiemy tyle co nic. Nie ma powiązań , niewiele wiadomo o strukturze itp I tak jest lepiej

 

Skończyłem w ten weekend oglądać i rzeczywiście pełna zgoda co do odcinka 3 i 4. Od razu chciało się kolejne odpalić. Co do ostatniego wydaje mi się że chyba on nie był ostatnim i pewnie pozostawili sobie jakąś furtkę pod trzecią serię. Kalita żyje, Rebrow wrócił do służby. Może być grubo. No a sam klimat filmu palce lizać.

 

A ktoś coś się orientuje na temat Rodziny Borgiów? Słyszałem że im się kaska przez kostiumy skończyła i dlatego ma nie być czwartej serii ale ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś się orientuje na temat Rodziny Borgiów? Słyszałem że im się kaska przez kostiumy skończyła i dlatego ma nie być czwartej serii ale ile w tym prawdy?

Nie wrócą. Skasowali te pomysły już 4 lata temu, więc dziwi mnie że teraz takie pytania o kolejny sezon padają. I to wcale nie przez kasę na kostiumy, a po prostu podjęli decyzję o zamknięciu ze względu na niską oglądalność (w sumie już od drugiego sezonu) i chyba wypuszczali też inny projekt zahaczający o religię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tej pory nie byłem jakimś wielkim fanem seriali ale zostałem skutecznie przez Kobietę wciągnięty więc jestem na etapie nadrabiania zaległości stąd pytanie o serial sprzed lat. 

 

Jak macie coś godnego polecenia, chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tej pory nie byłem jakimś wielkim fanem seriali ale zostałem skutecznie przez Kobietę wciągnięty więc jestem na etapie nadrabiania zaległości stąd pytanie o serial sprzed lat. 

 

Jak macie coś godnego polecenia, chętnie skorzystam.

 

Jeśli nie jeszcze nie widziałeś to koniecznie The Wire - dla wielu osób, w tym dla mnie jest to bezsprzeczny GOAT jesli chodzi o seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na poważnie, czego ty oczekiwałeś jak w serialu jest kasacja zakonu i poszukiwanie grala? Też bym wolał, żeby pokazali coś jak ta historia i Arnie czy nawet Królestwo niebieskie z Orlando. A z zakonów to powinni o joannitach zrobić serial. ale otoczka w około templariuszy jest bardziej nosna. Skarby, tajemnice, brutalna pacyfikacja. Ty się ciesz jak nie będzie kabały, masonów i swatowego spisku Watykanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiała miłość do "Oficera" i jego kontynuacji. Koło "Gliny" oraz "Pitbulla" nie może stać w kolejce. Szyc oraz Małaszyński to najlepsze drewno w lesie. Historie zwarte w tym serialu to wyssane bąki z dupy. To już paździerzowa "Fala Zbrodni" była lepsza :]  

 

Szyc to przecież bardzo dobry aktor, po prostu dobre role mu się skończyły gdy miał ok. 30 lat.  :panda:  Małaszyński to faktycznie drewno, ale w Oficerze zagrał życiówkę.

 

Zresztą widać ile znaczy dobry scenariusz - postać Granda była znacznie lepiej napisana od chociażby postaci Saida z pierwszej części Pitbulla (wątek nudny w c***), Tuwary z trzeciej serii Ekstradycji (nawet Gajos niewiele wycisnął z tej postaci) czy złych charakterów      z True Detective (dupy nie urywali, oj nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tej pory nie byłem jakimś wielkim fanem seriali ale zostałem skutecznie przez Kobietę wciągnięty więc jestem na etapie nadrabiania zaległości stąd pytanie o serial sprzed lat. 

 

Jak macie coś godnego polecenia, chętnie skorzystam.

Zakazane Imperium polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tej pory nie byłem jakimś wielkim fanem seriali ale zostałem skutecznie przez Kobietę wciągnięty więc jestem na etapie nadrabiania zaległości stąd pytanie o serial sprzed lat. 

 

Jak macie coś godnego polecenia, chętnie skorzystam.

Moje top topów:

Friends

Entourage

Battlestar Galactica 

Sherlock

Doctor Who 9-11

 

Kolejność dowolna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tej pory nie byłem jakimś wielkim fanem seriali ale zostałem skutecznie przez Kobietę wciągnięty więc jestem na etapie nadrabiania zaległości stąd pytanie o serial sprzed lat. 

 

Jak macie coś godnego polecenia, chętnie skorzystam.

z tych jeszcze nie poleconych to: gomorra, breaking bad, the sopranos, true detective 1 sezon, dexter 1-4 sezon, fargo. Lost i skazany na śmierć pierwsze 2 sezony z tego co pamiętam też całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon. 

 

drugi nie jest zły ale pierwszy był za dobry ,tak myślę ;]

 

jeśli chodzi o seriale to

 

Rome

Gomorra

Suburra

The Wire

The Sopranos

Two and Half man

Boardwalk empire (to pewnego momentu)

Pittbull pl

pacific

kampania braci

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Babylon Berlin. Zakończenie może średnie, ale sam klimat serialu mega do mnie przemówił. 

 

 

Jeśli nie jeszcze nie widziałeś to koniecznie The Wire - dla wielu osób, w tym dla mnie jest to bezsprzeczny GOAT jesli chodzi o seriale

 

 

Zakazane Imperium polecam. 

 

 

Moje top topów:

Friends

Entourage

Battlestar Galactica 

Sherlock

Doctor Who 9-11

 

Kolejność dowolna

 

giphy.gif

 

Może nie wszystkie z tego co czytałem by mi podeszły ( no no no to Friends ) ale kryminalne, śledcze, historyczne to jest to co misie lubio najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

 

Może nie wszystkie z tego co czytałem by mi podeszły ( no no no to Friends ) ale kryminalne, śledcze, historyczne to jest to co misie lubio najbardziej.

 

na zachętę - ShiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeiiiTT

https://www.youtube.com/watch?v=70eU840lc38

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi  się The Wire bardzo podoba, ale po pierwszym świetnym sezonie nadszedł bodajże drugi - portowy i mnie trochę zmęczył i miałem sporą przerwę. Niestety nie podobał mi się tak bym go szybko wciągnął i miałem kilka podejść. Później już poszło pięknie, ale dawkuje sobie końcówkę, zostały mi dwa odcinki ostatniego sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.