Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni na Netflixie leży serial "Dark". Jeżeli ktoś chciał kiedyś mroczniejsze i odrobinę bardziej dorosłe "Stranger Things" to niech ogląda produkcję od Niemców.

 

Ja od siebie polecam bardzo, bo śmierdzi mi trochę klimatem skandynawskich kryminałów + po (moim zdaniem) średnim z perspektywy czasu 2 sezonie ST fajnie się wgryźć w coś takiego :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mirwir

Akcja ze zdjęciem super bo wprowadziła dużo pytań , zero odpowiedzi. I to własnie lubię w serialach. Dobosz nabrała kolorów jest bardziej wiarygodna. A cycki no wiesz - to nie gra o Tron którą oglądają gimnazjaliści by kusić kogoś cyckami. To nie ten target. Bardziej to miało pokazać jak mechaniczną jest osobą że nawet to traktuje instumentalnie. Ot jest porzeba to napije się drinka jeśli wiesz do czego czynię aluzję

Końcowy epizod z Tatarką był słaby ale to taka reguła nie tylko polskich seriali że jak jest długa relacja damsko męska to musi dojść do zbliżenia. Nie kupuje tego ale to już niestety przypadłość

 

Generalnie nie wyszedł im w sumie ostatni odcinek - tu jest kilka momentów bardzo dziwnych ale środek jest mocny . Drugi trzeci czwarty są bardzo dobre.

 

To że finał im słabo wyszedł to prawda ale o ile jeden z antagonistów powiedzmy ten główny wypadł słabo o tyle pozostała dwójka czarnych charakterów do samego końca była dobrze prowadzona. W ogóle fajne jest to że o tej drugiej stronie wiemy tyle co nic. Nie ma powiązań , niewiele wiadomo o strukturze itp I tak jest lepiej

Dobra, ogarnalem Watahe, o jakim momencie pisałeś że słaby?

[spoiler\]

Grzywa wypadł trochę słabo ale aktor trochę nie pasował. W pierwszej ok jako niby nie winny teraz to na głównego złego nie dawał rady.

Scena sexu z ukrainka niepotrzebna i nie zrozumiała

No i mogli lepiej wyjaśnić dlaczego zabili te 21 osób [\spoiler]

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dmc, mistrz ciętego spoilera :D

 

@PeakyBlinders

 

 

sezon zaczął się fajnie rozkręcać, Arthur nareszcie jest sobą i wszystko niby git, ale ta ostatnia akcja z Polly, no nie wiem jeśli to jest rzeczywista zdrada, a nie uknuta intryga, to ja tego nie kupuje, ciotka jaka jest taka jest, ale w życiu by tego nie zrobiła, nie jest taka głupia by wierzyć, że Makaron jej nie oszuka, mam nadzieję, że to się tak c***owo nie skończy, bo widać, że to już pewnie ostatni sezon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni na Netflixie leży serial "Dark". Jeżeli ktoś chciał kiedyś mroczniejsze i odrobinę bardziej dorosłe "Stranger Things" to niech ogląda produkcję od Niemców.

 

Ja od siebie polecam bardzo, bo śmierdzi mi trochę klimatem skandynawskich kryminałów + po (moim zdaniem) średnim z perspektywy czasu 2 sezonie ST fajnie się wgryźć w coś takiego :]  

 

Podbijam. W tym roku nic lepszego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Gomorry, ktoś się orientuje na kiedy jest planowany 4 sezon? 6 odcinków trzeciego narobiło mi apetytu. 

 

 Nie ma żadnych plotek nt. premiery czwórki, ale patrząc na to jak wychodziły wcześniejsze to trzeba będzie czekać od roku do dwóch lat.

 

fajnie nakręciłeś ja jestem dopiero po pierwszej działce ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie ma żadnych plotek nt. premiery czwórki, ale patrząc na to jak wychodziły wcześniejsze to trzeba będzie czekać od roku do dwóch lat.

 

 

Szczerze mówiąc, tego właśnie nie chciałem usłyszeć.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę czekać 1,5 roku jak będą trzymać poziom.

Jutro Templariusze. Szkoda, że Polacy nie mają kasy i kręcą niskobudżetową Koronę królów. Ja bym chciał coś o kresach w XVII wieku , tyld, że tak z przytupem a nie na ciut wyższym poziomie niż M jak miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się zabrałem za Humans - jeden z tych  genialnych skłaniających do myślenia seriali BBC, pewnie wolę Utopię ale tu też jest miazgunia. Blade Runnery i odgrzewane kotlety moga się chować, tak samo jak Fallout 4 który z nich  zrzynał

 

no i oczywiscie OST by Cristobal Tapia de Veer - MISTRZOSTWO W CH.UJ

 

https://www.youtube.com/watch?v=tEcaoAzvvbU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gówno, nie wyrobię :) tak naprawdę prawie nic nie wyjaśnili, prawie nic nie pokazali. Z retrospekcji mogliby pokazać któreś z zabójstw jakoś od kulis (szczególnie te z lasu), a nie jak Lucek wytargał młodą w majtach. Słaby w c*** ten sezon, a zakończenie to gwóźdź do trumny. 

 

Cała masa niedomówień, zagmatwanie. Dajcie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.