Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie obejrzalem jeszcze calości,ale po 5 odcinkach mogę ci powiedzieć, że jedyne co ma wspólnego z gomorra to podobnie brzmiący tytuł ;] poważnie, przynajmniej dla mnie. Klimat zupełnie inny, soundtrack też nie tak kozacki,co nie zmienia faktu, że przyjemnie się ogląda.

fryzury te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://prntscr.com/guvzzp

To jest poważnie miesiąc za friko, czy tylko jakaś ściema, i jak się zaloguje to się okaże że do wyboru są jakieś dwa seriale sprzed 20 lat?

 

Normalnie, pełna wersja, miesiąc za darmo. 

Też od wejścia N do Polski korzystam i nie wyobrażam sobie innej formy już. Dodatkowo mam showmaxa za friko z Play i tam też coś czasem włączę, choć oferta jest bardzo uboga. Jedyne warte wspominku są wszystkie sezony Top Gear, House'a, Fargo, Mr Robot i Ucho Prezesa + jakieś pojedyncze filmy.

Natomiast Netflix polski ma jedną, kurewsko wielką wadę. Wciąż ta baza jest mocno ułomna. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się ogromna, zjada wszystkie podobne portale, to np. nieobecność Friends i kilku podobnych hitów (oczywiście w PL tylko) to duży minus.

 

BTW Teraz netflixa na 6 lub 12 miesięcy można dostać do abonamentu w T-Mobile. Jak ktoś i tak używa/zmienia to warto zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, pełna wersja, miesiąc za darmo. 

Też od wejścia N do Polski korzystam i nie wyobrażam sobie innej formy już. Dodatkowo mam showmaxa za friko z Play i tam też coś czasem włączę, choć oferta jest bardzo uboga. Jedyne warte wspominku są wszystkie sezony Top Gear, House'a, Fargo, Mr Robot i Ucho Prezesa + jakieś pojedyncze filmy.

Natomiast Netflix polski ma jedną, kurewsko wielką wadę. Wciąż ta baza jest mocno ułomna. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się ogromna, zjada wszystkie podobne portale, to np. nieobecność Friends i kilku podobnych hitów (oczywiście w PL tylko) to duży minus.

 

BTW Teraz netflixa na 6 lub 12 miesięcy można dostać do abonamentu w T-Mobile. Jak ktoś i tak używa/zmienia to warto zerknąć.

Ja płacę prawie 160 za NC+, za nic więcej nie zamierzam, jeśli chodzi o telewizje, czy platformy telewizo podobne. Skorzystam z tego miesiąca tylko, żeby zobaczyć Suburre i drugi sezon Stranger Things. I trzeci sezon Narcos jeszcze nadrobię. Ale dzięki panowie za potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę prawie 160 za NC+, za nic więcej nie zamierzam, jeśli chodzi o telewizje, czy platformy telewizo podobne. Skorzystam z tego miesiąca tylko, żeby zobaczyć Suburre i drugi sezon Stranger Things. I trzeci sezon Narcos jeszcze nadrobię. Ale dzięki panowie za potwierdzenie.

 

Pamiętaj, że płacąc abo w nc+ masz dostęp do NC+Go a tam min wszystkie seriale HBO + wiele innych.

 

Showmaxa omijać szerokim łukiem, cena niby zachęca, ale kompletnie nic tam nie ma poza Fargo i kilkoma innymi, których nie ma Netflix.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że płacąc abo w nc+ masz dostęp do NC+Go a tam min wszystkie seriale HBO + wiele innych.

 

Showmaxa omijać szerokim łukiem, cena niby zachęca, ale kompletnie nic tam nie ma poza Fargo i kilkoma innymi, których nie ma Netflix.

Z tym dostępem to jest tak nie do końca. Za kolekcje HBO chcą dodatkowy hajs, mimo iż HBO mam w pakiecie programowym. Raz skorzystałem, i obejrzałem jakiś film, generalnie wolę ściągnąć, kupić na płycie, albo nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest za darmoszke miesiać od momentu zalogowania, czy październik? 

 

i który pakiet ten podstwowy jak rozumiem? 

każdy, http://prntscr.com/gvan5e

ja się dzisiaj zarejestrowałem, i obejrzałem 2 pierwsze odcinki Suburry, rewelacja, żałuję tylko, że widziałem już film. Ciekawe czy zrobią drugi sezon, po wydarzeniach z filmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest za darmoszke miesiać od momentu zalogowania, czy październik? 

 

i który pakiet ten podstwowy jak rozumiem? 

 

Miesiąc od rejestracji.

Bier największy pakiet, bo w tym najwęższym chyba nie ma Full HD tylko zwykłe HD, to pod telewizor już tak średnio.

No i najważniejsze to pamiętaj, że anulować trzeba ręcznie. Nie wiem, czy można anulować od razu po aktywacji żeby się wyłączyło po 30 dniach (kiedyś tak chyba nie dało rady) więc ustaw sobie jakiś alert w razie w, bo Ci ściągną z karty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak ktoś lubi seriale o brytyjskiej monarchii (Tudorzy mi się podobali, The Crown po 1 sezonie jestem fanem) to Wiktoria od HBO też wydaje się ciekawą propozycją, przynajmniej po trzech odcinkach :). Na jest też Biała Królowa, którą pewnie obejrzę po Wiktorii, całkiem przyjemne oceny na IMDB mają oba seriale, więc nie powinno być źle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam Suburre za sobą. Jak ktoś chce oglądać, to nie oglądajcie filmu, zostawcie sobie go na koniec. Wcześniejsze zapoznanie z filmem, psuje niestety zabawę, przynajmniej jeśli chodzi o główny wątek. Ogólnie się podobało. Apropo Włoskich seriali jeszcze,  ostatnio przypomniała mi się ciekawa propozycja sprzed lat, z mafią w tle, mianowicie Ośmiornica, oglądał koś? Leciało swego czasu na TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.