Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, znowu czarny anioł. W zasadzie w serialach już Brytyjczycy przegonili Amerykanów, pewnie wkrótce zacznie to robić reszta, bo kierują się jakością(przynajmniej na razie) jakością, a nie uprawianiem jebanej poprawności politycznej. I jeszcze ten jebany speach o hip hopie. Ja pierdolę.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sieci pilot dostępny jest  już od kilki tygodni poza tym czarny anioł to najmniejszy problem tego serialu niestety zapowiada to się na jakiś procedural w którym diabła będzie pomagał rozwiązywać  policyjne sprawy  :numbness: wróżę mu szybkiego cancela 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei o czym innym. Pisałem już o tym na fb bo rzecz głośna. Jestem po dwóch odcinkach "Wersalu" i jakkolwiek nie sporządzałbym listy zarzutów o anachroniczność i "czystość" realiów (wszyscy piękni, wymuskani, nieśmierdzący, czyści i z pełnym uzębieniem) bo to pewna konwencja - tu mniej, a w przypadku np. "Tudorów" bardziej wk.....ąca, to jednak. Serial jest zrobiony świetnie, momentami porywający wizualnie ale całkowicie wyzuty z emocji. Tu nikogo się nie lubi, nikim się nie przejmuje, nikt nie robi wrażenia, że czegoś chce. Zimny, całkowicie manierystyczny serial, na dodatek zrobiony w konwencji "noire" i to z nadmierną dawką okrucieństwa, a właściwie - epatowaniem technikami okaleczania i zabijania. Do tego Blagden czyli fenomenalny Athelstan z "Wikingów", który znakomicie gra Ludwika ale wygląda jak ... Piotr Wielki. Za to Alex Vlahos, który wygląda jak Ludwik zdjety z portretu, gra Filipa Orleańskiego, późniejszego regenta (słynny "sekret regenta" w polityce zagranicznej Francji po wojnie hiszpańskiej) z którego na dodatek zrobiono geja choć to pies na baby był. Oglądam dalej bo rzecz dobrze skręcona i sklecona ale po najdroższej francuskiej produkcji TV spodziewałem się więcej.  

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 1 sezon utopii i serio musicie być ostrożniejsi w tym co polecacie, bo nie było to mega dno jak homeland (dzięki lorak) ale do super mega ideału i epickiego, przelomowego dziela to lata świetlne.

 

Historia jak historia, to ze jessica była nosicielem Janusza szło się domyślić (a nie jestem tytanem intelektu, wbrew powszechnej opinii :D)

 

Jedyne co jest faktycznie spoko to ten rodzynkowy chłopiec i on ratuje serial tak naprawdę. Stare jak świat daddy's issues i masa błazenady.

 

W sensie ogólnie 6/7 na 10 wiec czasu może nie zmarnowalem ale spodziewałem jakiegoś kosmosu po opiniach. Chyba, że ja o czymś nie wiem czy coś to mnie oswieccie.

 

To już mr robot byl lepszy a tez daleko mu do ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.