Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Taki rynek jak Polski nie robi różnicy Netflixowi. ;) Kolesie tłuką kasę na całym świecie i czy to w niemcowie, czy Skandynawii ludziom już nie robi takiej różnicy w jakim języku jest film/serial. Ogólnie to 10 euro to najdroższy pakiet. 7 kosztuje medium, gdzie tylko multi screeining jest ograniczony w gruncie rzeczy. Inna sprawa, że ich targetem są ludzie w takim wieku, gdzie angielski jest częścią ich pracy. Wiadomo, że będą spolszczenia, o czym sami mówią, a do obejrzenia już po polsku jest Peaky Blinders i coś tam jeszcze. Nie jest źle. Dodatkowo za jakiś czas wejdą wszystkie produkcje jakie mają.

10 euro to sredni pakiet. 7 najniższy to niczego się nie nadający.

Jasne, że Polska nie robi różnicy, ale jak nie będzie kasy to po co coś utrzymywać? Z takiego założenia mogą wyjść. Wtedy klops.

 

Wysłane z mojego Q5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szefo mi polecił ostatnio homeland oraz house of cards. Homeland wciągnąłem w ciągu ostatniego miesiąca, ostatni sezon jest takim katem, że padł we wczorajszym światecznym dniu, 9 godzin oglądania z przerwami na jedzenie, nie mogłem się powstrzymać, 2 kg więcej ważę ze spokojem. Wątek z Brodym mnie ogólnie zaczął wkurzać, zbyt długo go ciągneli, ale później 4 i 5 sezon spowrotem super, szkoda że ostatni odcinek wskazuje, że nie będzie kontynuacji.. edit: widzę że jednak będzie kontynuacja w tym roku, jaram się!!! 
Powstawały jeszcze jakieś seriale o wywiadzie warte uwagi?

House of Cards pewnie będzie spokojniejsze, co? Mam nadzieję że się nie zawiodę, co uważacie? 

Gomorrę widzę, że też muszę sprawdzić bo wiele osób z róznych otoczeń uważa to za jeden z lepszych seriali.. przyznam się że obejrzałem pilota ale albo specjalnie wolno się rozkręcał albo byłem wtedy zbyt zmęczony bo mi się kimło i zapomniałem o tej pozycji. Gomorra rozumiem to coś realistycznego, czy bardziej twór typu Sons of Anarchy? Bo w pierwszych 2-3 sezonach SoA bylem zachwycony, po czym ostatnie sezony pozostawiły za sobą taki niesmak, że unikam raczej gangsterskich filmów ostatnio.

Apropo gangsta seriali, kiedy premiera 2 sezonu Power? Ciekawie się zakończył 1-szy.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie moj wujaszek ma c+ tylko dlatego, ze sport tam w leci. W sumie zapomnialem, ze to dla wielu osob czynnik decydujacy, mi to niepotrzebne do niczego

 

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

No właśnie. U mnie decydującym czynnikiem są bajki po polsku (dzieci) I trochę sportu. Do tego Comedy Central (Przyjaciele). Czekam aż będzie więcej rzeczy w naszym ojczystym języku to zmienię.

 

Wysłane z mojego Q5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ściągać z torenttów House of Cards odpalam i mam w HD w dniu premiery i to wszystko na raz. Bez czekania i pobierania i innych tam tematów.

Z tym może być problem u nas. W Polsce House of Cards pokazuje NC+. Nabyli licencję od samego Netflixa więc prawdopodobnie, przynajmniej na razie, HoC się nie pojawi. 

 

Co do ceny to faktycznie oderwana od rzeczywistości może być wysoka, ALE jak za zwykła kablówkę płaci się około 30 zł to już nie jest tak strasznie. Dla osoby, której nie interesuje zbytnio sport to właściwie idealne rozwiązanie. Zresztą, nie mnie oceniać. Kto będzie chciał to wykupi abonament, kto nie to nie. Ważne, że w ogóle jest taka możliwość. 

 

PS Przypominam, że jest opcja miesięcznego przetestowania serwisu bez żądnych opłat.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gomorrę widzę, że też muszę sprawdzić bo wiele osób z róznych otoczeń uważa to za jeden z lepszych seriali.. przyznam się że obejrzałem pilota ale albo specjalnie wolno się rozkręcał albo byłem wtedy zbyt zmęczony bo mi się kimło i zapomniałem o tej pozycji. Gomorra rozumiem to coś realistycznego, czy bardziej twór typu Sons of Anarchy? Bo w pierwszych 2-3 sezonach SoA bylem zachwycony, po czym ostatnie sezony pozostawiły za sobą taki niesmak, że unikam raczej gangsterskich filmów ostatnio.

Apropo gangsta seriali, kiedy premiera 2 sezonu Power? Ciekawie się zakończył 1-szy.

 

Gomorra to realistyczna akcja. W Neapolu jest dokładnie tak jak tam pokazano a nawet powiedziałbym że gorzej. Większość przemycanych fajek do Europy trafia nie przez Białoruś jak się nam wydaje ale właśnie przez Neapol. Miałem w Neapolu dziewczynę byłem u niej kilka razy i za każdym razem wchodząc na jej dzielnicę miałem wrażenie że nagle cała ulice milknie i wszyscy mnie pilnie obserwują . 18 letnie szczawiki chodzące z bronią to tam norma. Jedyne miejsce gdzie te wszystkie bandziorki są jednością to stadion NApoli.

 

Tak czy siak Gomorra to jest jak najbardziej realistyczne kino. Zobaczyć Neapol i umrzeć nabiera od kilku lat nowego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuszczają się nad tą Cece mimo, że połowa lasek co je przyprowadza Schmit jest way more hot, no ok, niech będzie. Ale naprawdę muszą jeszcze gadać, że ma ogromne piersi? Aż sprawdziłem na necie czy nie mam czegoś z oczami. Nie mam - ona jest B. I w serialu jest plot, że zmniejsza swoje gigantyczne piersi |facepalm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek Shameless US już jest i jest tak samo dobry jak poprzednie 6 sezonów. Nie wiem czy tylko ja tak uważam, ale to jedyny serial jaki trzyma taki sam, wysoki poziom, od początku do końca.

Znam parę, choćby BSG, Friends, Two and half, Frasier, Supernaturals, Stargate: Atlantis.

Nie dotyczyłem, że wysoki, więc Supernaturals i SGA odpadają z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam parę, choćby BSG, Friends, Two and half, Frasier, Supernaturals, Stargate: Atlantis.<br /><br />Nie dotyczyłem, że wysoki, więc Supernaturals i SGA odpadają z listy.

<br />No akurat Supernatural to jestem zapalonym fanem pomimo, że od 7 sezonu serial to niezly chlam, chociaż 11 znów daje radę.<br />Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiegoś fajnego serialu z topu topów.Obejrzane w całości póki co The Wire i Breaking Bad.Nie chcę żadnych gejowskich rzeczy.Tak samo nie interesuje mnie GOT czy Walking Dead, nie lubie po prostu opartych na fantastyce filmów/seriali.

 

Ściągnąłem pierwszy sezon House of Cards.Nada się, czy polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.