Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że nie zdołałem przebrnąć przez pierwszy przez tą grubą policjantkę.

Bez jaj. Dla samego Billy Boba warto oglądnąć 1 sezon, kapitalną postać gra. W ogóle w 9 odc, a może w 10odc, jest zapowiedź 2 sezonu. Czekam jak przedstawią te wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Jessice Jones. Bardzo fajny serial. Co prawda chyba mógłby być krótszy o 1 albo 2 odcinki, bo miałem wrażenie, że tempo trochę siadło właśnie w ostatnich 2 odcinkach, ale mimo to serial jest dobry. 

Kilgrave to najlepszy zły z tego serialowego/kinowego uniwersum Marvela. Świetnie zagrana postać, z bardzo niebezpieczną mocą. Bardzo dobrze pokazali jak niebezpieczny taki ktoś mógłby być.  

 

Teraz się będę musiał zabrać za Daredevila, bo jeszcze nie widziałem, a też podobno dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz oglądasz? Jeżeli tak to ZAZDRO MOTZNO!

 

Ja aktualnie załączyłem Jessicę Jones, jeszcze kilka lat temu w życiu bym nie pomyślał, że obejrzę cokolwiek komiksowego, ale jednak jak coś jest dobre się zawsze obroni. Daredevil wszedł elegancko, ruszam dalej bez uprzedzeń.

 

Ogólnie nazbierało mi się tyle tego materiału, że nie wiem kiedy nadrobię przynajmniej połowę. Potrzebne cięcia i na ten moment definitywnie porzucam House of Cards, Hell on Wheels, Orphan Black i Hannibala.

 

Sopranos też bym obejrzał po raz trzeci, ale za dużo dobrego a czasu za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Sopranos, wrzuce w spoiler

 

 

W 3 sezonie na pogrzebie matki Tonyego, jak ten kucharz chciał coś wyjawić to o co mu chodziło, bo wczesniej w tym samym odcinku wyłapałem, że dali flashback jak on jej przyniósł ciasto gdy była w szpitalu. Jak się dowiem odpowiedzi w przyszłych odcinkach to nie spoilerujcie mi, ale wydaje mi się, że przegapiłem coś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Sopranos, wrzuce w spoiler

 

 

W 3 sezonie na pogrzebie matki Tonyego, jak ten kucharz chciał coś wyjawić to o co mu chodziło, bo wczesniej w tym samym odcinku wyłapałem, że dali flashback jak on jej przyniósł ciasto gdy była w szpitalu. Jak się dowiem odpowiedzi w przyszłych odcinkach to nie spoilerujcie mi, ale wydaje mi się, że przegapiłem coś

 

A to nie od niej wtedy dowiedział się o tym kto spalił mu restauracje? Mogłem coś pomieszać, bo minęło sporo czasu od kiedy oglądałem, ale coś tak mi się kojarzy.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.