Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ten nowy serial Ash vs. Evil Dead? Dobre ma ocenki. Ktoś już ogarniał?

A widziałeś filmy Evil Dead 1 i 2, i Army of Darkness? Bo to jest kontynuacja właśnie tych filmów. Mi się dobrze ogląda ten serial, są śmieszne momenty przede wszystkim dzieki postaci Asha. Po 5 odcinkach mogę napisać, że oceny za wysokie(9.2 na imdb), ale jeśli ktoś lubi komediowe horrory i wręcz przesadzone sceny akcji(można trochę porównać do Maczety np), to śmiało może oglądać.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie sugeruje sie imdb bo przeciętny amerykan daje wszystkiemu 10/10 i później ostro pozawyzane oceny. Już nasz rodzimy filmweb to lepiej ilustruje :smile: Lece z SoA, nigdy nie mogłem sie przekonać.<br />

amerykanin*<br />

 

Z nowymi filmami to prawda. Ale tak przed 2000 rokiem oceny są dużo lepsze niż na filmwebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zalukal into badlands?

Jakbyś oglądał film z Seagalem. 50 vs 1? Nie ma sprawy. Ale sceny walk są kapitalnie nakręcone mimo, że lekko przesadzone. Ja tam czekam na następne odcinki chociażby dla tych scen. W niektórych momentach gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Fargo kozak, lepszy imo od pierwszego.

Wounded knee mnie rozbawiło, chyba jestem złym człowiekiem.

Jest lepszy to prawda, ale brakuje trochę wątków humorystycznych, których to w s1 było całkiem sporo i były spoko. Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu słabo? Moim zdaniem 2 oczka niżej niż Man Without Fear. Iron Fist to będzie porażka coś czuję, ale podobno Netflix w jego miejsce chce kręcić Punishera :smile:

Nudne strasznie. 

Punisher to rzecz jasna byłby rozpierdol. Chyba, bo akurat Constantine udało się sknocić, a to niby też pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargo drugi sezon jest absolutnie fenomenalny. Nie ma słabych odcinków - każdy trzyma niewiarygodny poziom. Nie ma beznadziejnych postaci na pierwszym planie, jak gruba policjantka z pierwszego. Nie ma przestojów, jest jeszcze lepiej zrealizowany. O ile w pierwszym Lester, Dentysta i młody Hanks stanowili mocny trzon, wokół nich wszystko się kręciło i bez nich jakość wyraźnie spadała, tak tutaj nie jestem w stanie wskazać słabo napisanej postaci. A, jak to Fargo, potrafi zaskoczyć. No k**** wspaniały jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.