Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

dh12

 

bottom line? inaczej się gra jak jesteś lizany po główce 24/7, a inaczej się gra jak ludzie przebijają ci opony w samochodzie, donoszą na ciebie do skarbówki, wysyłają ci wirusy na komputer, rzucają pety na balkon, zamawiają ci trzy pizze familijne na twój adres, twój syn dostaje jajkiem w plecy jak wraca ze szkoły a córka ma fałszywy profil na roksa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie muszę pisać z jakiego tematu.

 


Ja dam może taki przykład - znajomy jest karkiem i mógłby zostać żołnierzem mafii. Znajoma jest plastikiem i mogłaby pracować w burdelu u rodziny vasqueza. A jednak oboje nie idą na łatwiznę tylko pracują w innych zawodach. Wprawdzie zarabiają mniej, ale dbają o swoje legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie wrażanie, że przez cyrk jaki Kobe zrobił wokół siebie - decyzja Duncana wydaje się czymś tak zwyczajnym i normalnym jak pójście do sklepu po piwo?

 

 

Nie. Ja mam wrażenie, że Duncan po to piwo do sklepu czmycha w klapeczkach i potem je sobie pije przed telewizorem. Natomiast Kobe ściąga helikopter z pilotem, a wcześniej daje cynk paparazzi, że coś się kroi, a piwo potem i tak ląduje w koszu zastąpione jakąś butelką, na którą byśmy się całym forum musieli zrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto zagląda do tamtego działu, a prawdziwa perełka:

 

Widzę wczoraj był dzień tematów związanych z łapaniem pokemonów

 

to, że JJ i LakeShow to ta sama osoba to wiedziałem

to, że JLM chciało się bawić oznacza, że ma kupę czasu do spędzania na forum - na moda go

czekam, aż wyjdzie, że

 

darkonza -> Borys -> matek -> lorak -> Elwood -> just like mike -> Laker25 -> Jessie James -> LakeShow -> Gerwazy ->

 

 

Zdradzę Ci sekret bo i tak nie uwierzysz. Na tym forum siedzisz Ty i ja. Nikt więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Przecież wejść na szczyt jest łatwiej, więc czemu mam nie liczyć 76ers, skoro twierdzisz, że łatwiej im to zrobić niż CLE?

Logika a'la Rappar czyli 76ers mają te same szanse na tytuł co Cavs a wszystko po to by próbować dokopać Kobiemu

 

Czasem nienawiść zabija rozum w co niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra dupa czy jest mała zgrabna czy mięsista że można się hiszpańskiego uczyć - nie ma znaczenia. Rzeźbienie ciała jest bardzo wporzo, wszak to po części dbanie o siebie. Tak samo jak facet powinien mieć but wypastowany i ryj ogolony coby jak żulepła nie wyglądać tak samo zadbana dzioucha przebija "naturalne piękno" co jojo zna z efektów a wałeczki tłuszczu są takie seksowne..

 

Faceci narzekający na dupy. Brawo Wy. Rurki Was w cipę nie gryzą?

 

Also, dziękuję za ewentualne wstawki w stylu "wolisz to od tamtego" . Kto wybrzydza ten nie rucha, to raz. Dwa, jeden woli pomarańcze drugi jak mu stopy śmierdzą. Trzy, samiec jest od tego, by kobiecą dupę doceniać o ile to nie celulit bądź leżynsy xxxxl. 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkonza

 

Pierdykne cos jeszcze.

Piekna płeć to my a nie kobiety.

Daliśmy sobie wmówić że one sa ładniejsze. Dla nas sa bo nas do nich ciągnie, ale obiektywnie rzecz biorąc wygląda to inaczej

Większosc gatunków ma tak że samce są atrakcyjniejsze i samice między nimi wybierają.

U nas jest tak samo, my stroszymy piórka, bajerujemy a one mają decydujący głos.

 

Zabierzcie kobietom te ich kredki i podkłady, wydłużone rzęsy i ufarbowane włosy, zetnijcie im te włosy na krótko jak my nosimy, zabierzcie buty na obcasie i szybko wyjdzie jakie one przy nas piękne.

Prawie każdy facet umalowany i przebrany za kobietę z ogolonymi nogami na obcasach moze udawac ekstra atrakcyjną laskę dobrze zbudowaną (za wyjątkiem piersi) Nie każdej lasce tak wyszykowanej to się udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.