Skocz do zawartości
tangiers

łapu-capu

Rekomendowane odpowiedzi

No w tym sezonie już tak obiecująco w jego przypadku to nie wygląda.

I tu żeby nie było.. Szanuje OKC i życzę im jak najlepiej, po prostu to taka moja obiektywna ocena co do niego samego.

Edytowane przez lepos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ułomku w 91 roku to miałem 15 lat. Skąd wyczarowałeś, że jestem takim młokosem z mlekiem pod nosem jak ty,

który nic nie wie i nic nie widział to już tylko kwestia twoje IQ. Każdy by domyślił się, że 91 to numer Rodmana fujaro.

Sodobało mi się. Zgrabny mały rym - młokosem z mlekiem pod nosem i mało spotykane acz nader ciekawe przytyki: Ułomek oraz fujara.

W sumie jakiś serial bądź bajka dla dzieci mogła by powstać pod takim tytułem.

Odc 1

"Ułomek i fujara jadą pod namiot"

• Like 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bucks wejdą do drugiej rundy PO. O 50.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają ogromny wpływ tylko nie wiesz z czego wynikający.

Może akurat podróż do SA jest jakaś inna i przez to męcząca, może hotel w którym śpią nie zapewnia wypoczynku z jakichś nieuchwytnych powodów, może żarcie w SA im szkodzi, a może gdzieś blisko jest burdelik który zawodnicy GSW dobrze znają i nie mogą sie mu oprzeć. Powodów może być wiele.

Seria może się brać właśnie z takich dziwnych spraw o których nie wiesz a które mają bardzo silny wpływ na wynik

dyskusja nt. serii przegranych spotkań Warriors w San Antonio

mam nadzieję, że w Oakland się postarają i na finały zachodu postarają się jakoś lepiej logistycznie zaplanować ten wyjazd. może wtedy powalczą

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko to dość ważny mecz, jeśli naprawdę chcą pobić rekord Bulls, bo teraz terminarz ( może nie najłatwiejszy ), ale w miarę stabilny. Za to w ciągu ostatnich 7 dni sezonu zasadniczego Warriors zmierzą się 2x ze Spurs i 2x z Grizzlies, co będzie bardzo wymęczające przed PO i tam może pojawić się jakaś przegrana:smile:

wiem, średnie, but still

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty tez stawiasz wyżej życie człowieka niż zarodków ludzkich.

Gdyby wybuch pożar i miałbyś do uratowania z jednego pokoju kobietę w ciąży z 5 zarodkami ludzkimi (czyli 6 ludzi według Ciebie) lub z drugiego pokoju pięć dziewic kogo być ratował?

Ja zdecydowanie kobiety z pokoju nr 2 i myślę że Ty też, bo wbrew temu co byśmy tu deklarowali zarodki ludzkie są dla nas wszystkich mniej cenne niż żywi, czujący, ból strach i przerażenie ludzie.

Dobry przykład :smile:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chicago ma teraz o tyle trudną sytuację, że nie dość, że zakładając, że 2 najbliższe mecze wygrają - dopiero wyrównają Pistons to jeszcze na ich wszystkie 12 meczy do końca sezonu tylko 4 są w Chicago. Do tego mecz z Atlantą i z Miami ( z którymi mają 0-3 ).. Sytuacja robi się szczerze powiedziawszy beznadziejna. Tak jak ktoś wcześniej pisał, że teraz zamiast próbować wcelować się w 7 miejsce, by zagrać z Raptors, to Bulls mają o wiele większy problem - samo wejście do Play-Off's..

Chociaż szczerze mówiąc, gdyby im się udało i w pierwszej rundzie pyknęliby Cavs.. To byłaby nie lada sensacja, a wtedy sytuacja na Wschodzie zrobiłaby się arcy-ciekawa! :smile:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wogole sie nie zdziwie jesli Bulls beda mieli 0.3% szans na pierwszy pick, ale go dostana i w dzien draftu po ogloszeniu ze Ben Simmons idzie do Chicago Bulls ten wychodząc z green room potknie się stopień sceny i złamie sobie kark. - by Mycek ;]

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W odpowiedzi na to, że m.in dyspozycja KL ułatwiła ściągnięcie LMA do Spurs:

"

8. Dzięki wydraftowaniu czwórki KD, Russ, Ibaka, Harden niejaki Kendrick Perskins raczył spojrzeć w stronę Oklahomy i zgodził się stworzyć nowego kontendera.

"

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daję dubla... 

Randla (on jest zwyczajnie przereklamowany i jeszcze cos za niego moga dostc, a nadaje sie tylko na rezerwe na 10 minut)

8831697.vadapt.980.high.20.jpg

Z bulem... 

Co do ściągania zawodników dzięki magii Los Angeles i historii Lakers no to widzieliśmy jak to wyglądało w ostatnich latach więc nie wiazalbym z tym żadnych nadzieji.

3780a35bdaa44c0c258124f0b4a3e0dd.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borys jest ostatnio w dobrej formie.

A to, ze raz sie LA nie udalo sciagnac zawodnikow sama magia miasta, to nie znaczy, ze magnez w tej postaci sie wyczerpal.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do dziś pamiętam jak Pippen w jednym z finałowych meczów z Jazz (który był rozgrywany w niedzielę) podszedł do Malone'a przed jego rzutami wolnymi i z zaciętą twarzą szepnął mu do ucha, że listonosz nie dostarcza w niedzielę. Mailman wtedy się zesrał i spudłował  oba wolne.

Wyobrażacie sobie jak taki Klay podczas jednego z meczów w WCF podchodzi ze swoim uśmiechniętym ryjem do Duranta i mówi mu, że ,,Durex pęka w majowe wieczory" a ten zmiażdżony psychicznie pudłuje oba wolne? 

• Like 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w temacie 'kto pobije Jabbara':

To jest największy absurd tego. Sam byłem przekonany aż do tego roku, że to są punkty łączne :grin: Osobno liczone są z regulara i play-off. Na górze strony Eldwood wrzucił tabelę z podsumowanymi punktami PO + RS i średnimi. 

Zawsze było osobno podawane. Nie wiem jak mogłeś nie zauważyć :smile:Takie rzeczy w wieku 15 lat się już wiedziało.

I drugie:, w temacie 'najeb sie z ignazzem'

Mi dziś zagrożono eksmisją z chaty, więc raczej nie odnajdę nastroju, a szkoda, bo dwie godzinki pekapem mam ;/

a co, rachunkow nie placisz? ;)

nie no, trochę było pite i nawet było spokojnie do momentu aż o 7 rano ziomek mi router wyłączył(uznał, że musi telefon podładować) gdy akurat grałem w fife a była 80 minuta 2:2 i moja kontra :tongue:

żyłka pękła

Edytowane przez rw30
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno - Morris to nowy Sheed - by Zaphod

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Transfer Nasha też nie wypalił, bo już był zbyt stary i kontuzjogenny.

Nigdy mi się to nie znudzi :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy śledzą bilans Warriors, a w ich cieniu 76ers idą na swój własny rekord i walczą o jednocyfrową ilość porażek w sezonie

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć ktoś kto nie ma czasu poniżej 40 min na 10 mm nie powinien nazywać się biegaczem...

Ja najlepiej pobiegłem dyche w 52 min, nie wyobrażam sobie dobić do 40 nigdy. Tyle też że biegam nie w celu pobijania czasów, nie biegam za dużo w granicach wysokiego tętna, inne cele.

Używałem tylko endomondo, z chęcią sprawdziłbym strave ale niestety rozwaliłem kolano i nie pobieram parę mies ;(

Ja Ci to zrobię w JEDNĄ sekundę!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w temacie o mavs

Tylko czy jest sens? Szczerze mówiąc wolałbym serię ze Spurs. Mam wrażenie, że weszliśmy do PO tak jak ja wracam po ostrej imprezie do mieszkania. Na autopilocie, używając tylko siły woli  :nevreness: Emocjonujące to będą IMO bardziej właśnie derby texasu. Nie wydaje mi się żebyśmy mieli szansę przejść pierwszą rundę, ale ostrogom napsuć krwi zdecydowanie możemy :-) 

Chociaż wątpiłem też w PO jeszcze niedawno, więc kto wie <trzyma kciuki>

wreszcie ktoś pisze jakkims zrozumialym jezykiem, a nie o legacy, pierscieniach i innych trelach morelach

• Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi