Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Daję dubla... 

 

Randla (on jest zwyczajnie przereklamowany i jeszcze cos za niego moga dostc, a nadaje sie tylko na rezerwe na 10 minut)

 

8831697.vadapt.980.high.20.jpg

 

Z bulem... 

 

Co do ściągania zawodników dzięki magii Los Angeles i historii Lakers no to widzieliśmy jak to wyglądało w ostatnich latach więc nie wiazalbym z tym żadnych nadzieji.

 

3780a35bdaa44c0c258124f0b4a3e0dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do dziś pamiętam jak Pippen w jednym z finałowych meczów z Jazz (który był rozgrywany w niedzielę) podszedł do Malone'a przed jego rzutami wolnymi i z zaciętą twarzą szepnął mu do ucha, że listonosz nie dostarcza w niedzielę. Mailman wtedy się zesrał i spudłował  oba wolne.

 

Wyobrażacie sobie jak taki Klay podczas jednego z meczów w WCF podchodzi ze swoim uśmiechniętym ryjem do Duranta i mówi mu, że ,,Durex pęka w majowe wieczory" a ten zmiażdżony psychicznie pudłuje oba wolne? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie 'kto pobije Jabbara':

To jest największy absurd tego. Sam byłem przekonany aż do tego roku, że to są punkty łączne :grin: Osobno liczone są z regulara i play-off. Na górze strony Eldwood wrzucił tabelę z podsumowanymi punktami PO + RS i średnimi. 

 

 

Zawsze było osobno podawane. Nie wiem jak mogłeś nie zauważyć :smile:Takie rzeczy w wieku 15 lat się już wiedziało.

 

 

 

****************************************

 

I drugie:, w temacie 'najeb sie z ignazzem'

 

Mi dziś zagrożono eksmisją z chaty, więc raczej nie odnajdę nastroju, a szkoda, bo dwie godzinki pekapem mam ;/

 

 

a co, rachunkow nie placisz? ;)

 

 

nie no, trochę było pite i nawet było spokojnie do momentu aż o 7 rano ziomek mi router wyłączył(uznał, że musi telefon podładować) gdy akurat grałem w fife a była 80 minuta 2:2 i moja kontra :tongue:

 

żyłka pękła

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ktoś kto nie ma czasu poniżej 40 min na 10 mm nie powinien nazywać się biegaczem...

Ja najlepiej pobiegłem dyche w 52 min, nie wyobrażam sobie dobić do 40 nigdy. Tyle też że biegam nie w celu pobijania czasów, nie biegam za dużo w granicach wysokiego tętna, inne cele.

Używałem tylko endomondo, z chęcią sprawdziłbym strave ale niestety rozwaliłem kolano i nie pobieram parę mies ;(

Ja Ci to zrobię w JEDNĄ sekundę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o mavs

Tylko czy jest sens? Szczerze mówiąc wolałbym serię ze Spurs. Mam wrażenie, że weszliśmy do PO tak jak ja wracam po ostrej imprezie do mieszkania. Na autopilocie, używając tylko siły woli  :nevreness: Emocjonujące to będą IMO bardziej właśnie derby texasu. Nie wydaje mi się żebyśmy mieli szansę przejść pierwszą rundę, ale ostrogom napsuć krwi zdecydowanie możemy :-) 

 

Chociaż wątpiłem też w PO jeszcze niedawno, więc kto wie <trzyma kciuki>

 

wreszcie ktoś pisze jakkims zrozumialym jezykiem, a nie o legacy, pierscieniach i innych trelach morelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu karierę skończył Allen w zasadzie. Możliwe, że to też ostatni sezon Garnetta czy Pierce'a. Wiem, że to nie aż taki poziom popularności, ale o nich cicho. Ba, możliwe że to ostatni sezon Tima, który jeżeli chodzi o poziom sportowy to półka podobna do Kobasa. I właśnie im też należy się szacunek, a wszyscy to mają w dupie, bo się wiecznie mówi o Bryancie. Nie chodzi mi, by o nim nie mówić, ale doceniajmy też innych. Zwłaszcza, że taki Duncan to nie tylko kariera podobna pod względem sukcesów, ale nadal jest graczem dającym tej lidze coś pozytywnego na parkiecie! A poprzez skupienie się na KB to mamy wieczny cyrk z pożegnaniami jakby odchodził wujek umierający na raka i po rodzinie jeździł i się żegnał z kim tylko się da.. Dla mnie dobrze, że to już koniec takiej błazenady. Ostatni akord i można wrócić z cyrku do gry.

wujek na raka odchodzacy najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darknoza

 

No bo już nie mówcie że przechwyty w ogóle się nie liczą.

Hardena sobie oglądałem trochę i akurat lekko zmieniłem zdanie, facet nie jest taką kaleką w obronie tylko ma problemy z wydolnością które kalekę z niego robią. Po prostu po tym jak da z siebie dużo przez 5 - 10 sekund musi odpocząć. No i jak drużyna przeciwna akurat prowadzi atak przez niego to on zaczyna wyglądać jak kołek, bo ma chwilową przerwę w dostawie tlenu albo glukozy, nie wiem

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.