Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie slam dunk contest miał jakąs wartość estetyczną i faktycznie zapewnił rozrywkę a nie był szopką cyrkowców (chociaż przedsmak tego już był rok temu dzięki dunkom zacha). myślę że nawet carter zajął by dzisiaj 3 miejsce

 

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spurs grają więcej pod kosz.

 

Mając w końcu lepszy skład pod zbiórki ofensywne. Pop każe rzucać że środka więcej aby łatwiej zebrać.

 

 

chyba przeciwnikowi

 

one of the all time lapu-capu greatest, no shit. Dostosowywanie taktyki ataku pod zbiorki ofensywne. Can you beat that?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry trafia bo ma luz. Nie trzeba go łamać, tylko być wielkim włochatym pająkiem w oczach dziecka z arachnofobią.

 

Zamiast myśleć, jak zatrzymać Kurę, to go olać i odciąć kolegów. Ile punktów zdobędzie Curry? 50? 60? To tyle, ile zrobią LMA + Kawhi, jak im będzie siedzieć. Ile może zrobić średnio w serii PO, gdy ciągle będzie mieć piłkę i będzie musiał rzucać? Ile minut będzie w stanie tak grać i jaka będzie efektywność w  5, 6 czy ew. 7 meczu? Jak zaprezentują się koledzy bez niego na parkiecie, gdy będą "zamrożeni" przez obronę Spurs?

 

Dać na Kurę najsłabszego w obronie i olać go, niech rzuca. Ale nie przyklejać plastra, a opi*****ić folią izolacyjną wszystkich kolegów na parkiecie. I zmiażdżyć na tablicach. I pchać własne ataki przez Kurę, zmieniać Millsa z Parkerem choćby co 3 minuty, ale niech zapierdalają, męczyć na zasłonach, jak tylko Curry będzie w obronie na mismatchu, to wykorzystywać, to. Spurs są świetni w tym.

Może i przesadzam i wrzucam treści do łapu capu, z którymi tylko się nie zgadzam, ale dla mnie to naprawdę piękne uwiecznienie twórczości Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym sezonie już tak obiecująco w jego przypadku to nie wygląda.

 

I tu żeby nie było.. Szanuje OKC i życzę im jak najlepiej, po prostu to taka moja obiektywna ocena co do niego samego.

 

 

 

Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułomku w 91 roku to miałem 15 lat. Skąd wyczarowałeś, że jestem takim młokosem z mlekiem pod nosem jak ty,

który nic nie wie i nic nie widział to już tylko kwestia twoje IQ. Każdy by domyślił się, że 91 to numer Rodmana fujaro.

 

Sodobało mi się. Zgrabny mały rym - młokosem z mlekiem pod nosem i mało spotykane acz nader ciekawe przytyki: Ułomek oraz fujara.

 

W sumie jakiś serial bądź bajka dla dzieci mogła by powstać pod takim tytułem.

 

Odc 1

"Ułomek i fujara jadą pod namiot"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają ogromny wpływ tylko nie wiesz z czego wynikający.

Może akurat podróż do SA jest jakaś inna i przez to męcząca, może hotel w którym śpią nie zapewnia wypoczynku z jakichś nieuchwytnych powodów, może żarcie w SA im szkodzi, a może gdzieś blisko jest burdelik który zawodnicy GSW dobrze znają i nie mogą sie mu oprzeć. Powodów może być wiele.

Seria może się brać właśnie z takich dziwnych spraw o których nie wiesz a które mają bardzo silny wpływ na wynik

 

dyskusja nt. serii przegranych spotkań Warriors w San Antonio

 

mam nadzieję, że w Oakland się postarają i na finały zachodu postarają się jakoś lepiej logistycznie zaplanować ten wyjazd. może wtedy powalczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to dość ważny mecz, jeśli naprawdę chcą pobić rekord Bulls, bo teraz terminarz ( może nie najłatwiejszy ), ale w miarę stabilny. Za to w ciągu ostatnich 7 dni sezonu zasadniczego Warriors zmierzą się 2x ze Spurs i 2x z Grizzlies, co będzie bardzo wymęczające przed PO i tam może pojawić się jakaś przegrana:smile:

 

 

wiem, średnie, but still

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tez stawiasz wyżej życie człowieka niż zarodków ludzkich.

Gdyby wybuch pożar i miałbyś do uratowania z jednego pokoju kobietę w ciąży z 5 zarodkami ludzkimi (czyli 6 ludzi według Ciebie) lub z drugiego pokoju pięć dziewic kogo być ratował?

Ja zdecydowanie kobiety z pokoju nr 2 i myślę że Ty też, bo wbrew temu co byśmy tu deklarowali zarodki ludzkie są dla nas wszystkich mniej cenne niż żywi, czujący, ból strach i przerażenie ludzie.

Dobry przykład :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago ma teraz o tyle trudną sytuację, że nie dość, że zakładając, że 2 najbliższe mecze wygrają - dopiero wyrównają Pistons to jeszcze na ich wszystkie 12 meczy do końca sezonu tylko 4 są w Chicago. Do tego mecz z Atlantą i z Miami ( z którymi mają 0-3 ).. Sytuacja robi się szczerze powiedziawszy beznadziejna. Tak jak ktoś wcześniej pisał, że teraz zamiast próbować wcelować się w 7 miejsce, by zagrać z Raptors, to Bulls mają o wiele większy problem - samo wejście do Play-Off's..

 

Chociaż szczerze mówiąc, gdyby im się udało i w pierwszej rundzie pyknęliby Cavs.. To byłaby nie lada sensacja, a wtedy sytuacja na Wschodzie zrobiłaby się arcy-ciekawa! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole sie nie zdziwie jesli Bulls beda mieli 0.3% szans na pierwszy pick, ale go dostana i w dzien draftu po ogloszeniu ze Ben Simmons idzie do Chicago Bulls ten wychodząc z green room potknie się stopień sceny i złamie sobie kark. - by Mycek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.