Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Blatt w obu meczach moim zdaniem przyćmił Kerra, świetny gameplan - jak najbardziej możliwe odcinanie Currego od piłki, granie wolnego ataku z milkowaniem clocka, odcinaniepodań, obrona już na half court poniekąd nie było to możliwe z połową Irvinga i jest to też wymęczające dla GSW

 

Nie dało mi to zasnąć gdyż zastanawiałem się czy fani LeBrona własnie uzywają tego terminu robiąc to kiedy król ma zayebisty mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy atak Grizz przestał działać? Tak. Czy dzięki korektom Kerra? Moim zdaniem nie. Ich atak przestał działać, bo nie działała obrona. I idealnie to widać w g3, gdy Grizz rozjechali Warriors obroną i mieli mnóstwo łatwych punktów i w g4, gdy już nie było Allena i GSW skoczyła skuteczność akcji. I pizdowatość GSW wyszła już wtedy, a nie dopiero teraz. Grizz też potrafili wejść im do głowy, nie pomijaj tego. No i wyszłaby też zapewne gdyby trafili na Spurs, bo co Leonard potrafi robić w obronie przeciwko superstarom na pozycjach 1-3, to już widzieliśmy.

 

Bo jak wszyscy wiemy Grizz to drużyna bazująca na szybkim ataku z kontry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym meczu muszę się zgodzić z opiniami że Lebron dojrzał i mentalnie to inny zawodnik , kiedyś znikał w 4 kwartach , teraz jest postęp i znika dopiero przy game 4

Jeszcze z tym nickiem, aż się łezka kręci na wspomnienieg jaggy07'ego i się człowiek cieszy, że ktoś postanowił zając jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba -załóżcie odrębny temat i tam ipsacja w kwestii kto ma co w CV. Owy wątek był założony, by można było komuś pomóc. Własne przemyślenia, gadki na 4 strony kto co lubi w cv a kto co by mieć chciał - zrobiły więcej burdelu niż pożytku. Ładnie bym poprosił by całe 3 strony przenieść do innego tematu gdzie na tematy różne okołopracownicze można będzie rozmawiać. A tu niech zostanie miejsce na konkretne propozycje.

 

A mówiąc skrótowo - nie róbcie proszę więcej mi tu burdelu.

I na ewentualne pytanie "dlaczego"? odpowiadam - bo sobie tego nie życzę. Temat z założenia ma pomagać potrzebującym pomocy.

 

Elwood pisał :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, że Cavs brakowało talentu. Przecież w tej drużynie był Shawn Marion (4x NBA All-Star, mistrz NBA 2011) czy Kendrick Perkins (mistrz NBA 2008, elitarny defensor na pozycji centra). Jednak trenerzy Blatt i LeBron nie chcieli korzystać z ich usług. Na miejscu ich dwóch poszedłbym w "big-ball" i grał S5: PG - LeBron, SG - J.R. Smith, SF - Marion, PF - Thompson, C - Kendrick Perkinson. Wówczas jest wielu świetnych obrońców i ogromna szansa zdominowania zbiórki. Doradziłbym jeszcze Perkinsonowi, aby podczas wejść zawodników Warriors, faulował najmocniej ile się da.

 

To zadecydowało o mistrzostwie. 

 

 

czy Ty widziales, i ile, spotkan Cavs, szczegolnie w tych w ktorych czy to Perk albo Marion zagrali w sezonie ? To sa zwloki, dorzuc Millera, JJ i Haywooda i mamy zombie team, to sa albo jakies bargain chipy (Haywood) albo odpady (Perk przy ekspedycji Waitersa do OKC, pocalunek smierci dla OKC!!!) i trzy tanie ochlapki (<1mln) do zapchania lawki i przybijania piatki z LBJ. Harrisa nie licze.

Nie mozna wygrac mistrzowstwa tracac 3 starterow (Varejao, Love, Irving), bo to wokol nich razem z LBJ bylo budowane. Mozgov, JR i Shump dolaczyli w styczniu, z czego Szamp jeszcze  sie leczyl 6 tygodni (odnowiona kontuzja w finalach, sic!)

 

 

No to czekamy na jego epickie dyskusje z RR25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na....

 

2. Wybór w drafcie Stanleya albo Bookera na sg i wjazd młodego do s5. Biorąc pod uwagę mocki to jak Booker ogarnie się trochę lepiej w defensywnej obronie i nie będzie się opierdalał, to może będzie to brakujący fit do s5, bo Robertson to kołek po jednej stronie parkietu, a kocur po drugiej, tutaj mamy przynajmniej równowage

idzie nowe Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, w życiu bym nie uwierzył że koleś tak spadnie.

 

Ale cieszę się mega bo jego i Hezonję chciałem najbardziej. Jak dla mnie obydwaj to top5 goście, którzy mają dużą szansę żeby zostać all starami. Na szczęście nie wzięliśmy Franka the Tanka bo to byłoby ze stratą i dla niego i dla nas. Johnson mnie nie przekonywał o czym pisałem. Booker fajny, ale musiałby mieć dużo szczęścia żeby rozwinąć się w stylu Klaya Thompsona.

 

Nie mogę się doczekać summer league.

 

 

wiem że to napisane w odniesieniu do rookich i wogole, ale mimo wszystko - dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja maniakiem cyberpunku. Na falloucie straciłem lata

kocham poprzednie mad mamy. I poszedłem na fali miłości młodzieńczej. Wiedziałem że ten jest slaby. Aleon jest beznadziejnie słaby i nawet efekty są nijakie

Hmm to jest coś z roccoccoco?

 

 

Mad mama ohhhhhhhhhh mama!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.