Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

z cyklu Pau Gasol...

Pau Gasola (co bede z uporem maniaka powtarzał) dzieli posiadanie jaj od bycia top3 ? PFem w historii. Napewno top 5.

prime Duncan się chowa :mrgreen:

Nie widzą jak im się udało z Gasolem bez którego Kobe nie istnieje w PO. Jakież to typowe...

bo to Gasol, a nie Bryant, poprowadził Lakers do 2 finałów NBA z rzędu i to on był true MVP, a Bryant dostał statuetkę bo go Stern faworyzuje :lol:

 

z cyklu nawet Ignazz nie rozumie :wink:

Dwóch zawodników zwłaszcza zabłysnęli rozgrywający Javier Gonzalez i skrzydłowy Tracy Smith. Ten pierwszy świetnie prowadził grę Wolfpack i do tego po raz któryś z kolei siekną taką trójkę że ja w niego nie wierze. Zawód jeden, drugi, trzeci... trzy kroki od lini rzutów za 3, rzuca i wpada czysto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) noc draftu i sciągniecie jakiegos grajka, czym Pat podkusi dwyne do pozostania w druzynie.

B) lebron james, z ktorym wade chce grac, ale jak sam mowi jest to malo realne, ale jak LBJ odejdzie z Cavs, jak nie ugraja misia, i jak jabłko go przyciągnie to co wade ma do "stracenia", idzie sobie do NYK walka o misia, kto wie czy nie trafi im sie 1 pick (ile razy najgorsza druzyna sezonu miala 1 pick?) biorą walla, podpisuja lee i maja ekipe a w tej sytuacji na miejscu wade sam poszedłbym do NYK.

 

więc bulls, jesli nie podpiszą wade to mysle ze JJ, i tu bedzie powtórka z rozrywki, s'n't z kiekiem, o tym już sie mowi, a bulls w tej transakcji biorą JJ i dostaje jeszcze sporo kasy, Bosh odchodzi na amen, idzie swoja sciezka, i watpie żeby zatrybiło jakiekolwiek snt, pojdzie tam gdzie mu bedzie lepiej, a chicago w kolejce do bosha nie sa pierwsi,... do bosha nie ale do johnsona tak :|

 

tutaj chodzi o zatrudnienie gwiazdy, dla debila typu forman-paxson johnson=bosh/wade czy nawet james, oni podpisza, ale beda jeszcze chcieli zrobic jakis interes i cokolwiek ugrac wiecej, to samo bylo z t-maciem, byla propozycja ale Forman chcial jescze scole/landrego.

jedno jest pewne, bedzie ciekawie

Kolejna z torii mycka pt: Bykom to nawet Budda z Allahem nie pomoga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

On chyba nigdy ich nie miał. Bo ACL`s nie ma w żadnych z kolan.

Nie wydaje mi się, by Blair miał operacje, raczej urodził się bez i nie jest mu to potrzebne. Wiem, że kluby się bały o jego kolana. Ja na temat ACL to wiem tylko, że jest to jakiś pierdolnik w kolanie co często się psuje. Musizs gdzieś poszukać jaka była historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba nigdy ich nie miał. Bo ACL`s nie ma w żadnych z kolan.

Nie wydaje mi się, by Blair miał operacje, raczej urodził się bez i nie jest mu to potrzebne. Wiem, że kluby się bały o jego kolana. Ja na temat ACL to wiem tylko, że jest to jakiś pierdolnik w kolanie co często się psuje. Musizs gdzieś poszukać jaka była historia.

nie-k****-wierzę :shock:

 

 

sory musiałem to napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuczęsciowy quiz. W stylu naszych polityków. Pytanie i sam sobie odpowiada w nastepnej odpowiedzi, oczywiscie zostawiajac sobie furtke, ze to nie jego działka, czyli....

 

szybkie pytanie do speców.Nate czy Rondo i dlaczego?

Pytam poprostu o obiektywna opinie bo jak dla mnie to Robinson jest jednak lepszy,ale oc,moze sie nie znam...

 

btw. odp udzielona bez konsultacji "speców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.