Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej zacytuj definicję pierwszej opcji w ataku do której pasuje Ben Wallace :mrgreen:

 

edit

ja dodam:

pierwsza opcja to tzw franchise player czyli ktos wokol kogo budujemy caly zespol.

czyli Big Ben był pierwszą opcją Pistons?

a to ciekawe :)

Russel w Celtics pewnie też ;]

a nawet gdyby, skoro jestes juz taki rozbawiony to zle na tym wyszli?? :)

Big Ben opcją numer 1 w mistrzowskich Pistons :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz @ userzy którzy się przedstawiają

BTW

 

Witaj z miasta które darzę spora ilością megasympatii

 

 

 

peace ! love ! weed ! bro !

 

 

 

 

 

ignazz @ draft 2010

 

[....] na choryzoncie[....]

 

jebłem

 

Ignazz - to nic osobistego, po prostu jesteś dzisiaj userem dnia [ogólnie przy Twoim stylu pisania będziesz nim pewnie dość często :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 10 zespolow ktore moga wygrac serie z Lakers na samym zachodzie a Ty juz o finale ligi piszesz...

wymień...
W standingach od Denver po NOH...
Hornets bez Paula, może i są za słabi na Play Offs, ale i tak mają realne szanse na pokonanie aktualnych mistrzów i najlepszej drużyny na zachodzie! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do tego piłka w ruchu, no k****

masz przeciwnego PG (paul, deron, tyreke dla przykładu) którego broni nash. ten PG mija nasha jak przydrożne drzewo, musi iść pomoc rotacja i takie tam, PG ci wchodzi w sam środek, łamie się cała obrona.

braki defensywne na PG można troche zniwelować dobrymi shot blockerami tak jak piszesz, ale jak przeciwna drużyna ma dobry spacing i 3pt shooterów to ci shot blockerzy nawet nie pomogą.

k**** to jest proste jak ofensywa cavs.

nie spodziewałem się tego po tobie chytry dude.

 

a jak wygląda defensywa celtów pod koszem w tym sezonie każdy widzi.

perkins napierdala miny jakby grał w pomidora z sędziami, a jednonożny KG nie daje rady.

dojście do tego mixu jeszcze słabego w obronie nasha byłoby gwoździem do trumny na której jest napis 'defense 10.2007 - 02.2010

głównie Buła urzekł mnie cytatem z ofensywą cavs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać play-off, a szczególnie faciala LBJ over KG. Wtedy opcje są dwie - powiesz, że albo LBJ nagle się poprawił, albo winni byli sędziowie.

 

Obudź się, LBJ lepiej rzuca za 3 pkt niż Ray Allen, pozycje ma trudniejsze i zwykle z dalszej odległości te rzuty oddaje... Psujesz nawet łapu-capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak szanuje Cie jako uzytkownika tego forum, ale czasami mam wrażenie, ze na siłe chcesz coś (nie wiem co) udowodnic Bastkowi

Zakład kto znajdzie głupsza tezę popartą statystykami czy cos w ten deseń?

 

ale nawet mimo tych dość niesprzyjających matchupowo warunków Amare nieźle (ponadprzeciętnie) wygląda jako defensor i można to podeprzeć liczbami. np. według adj +/- w zeszłym sezonie był na poziomie Bynuma, Gasola, czy Bena Wallace'a

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.