Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2022 o 08:30, DRK napisał:

Dziś start kolejnej edycji TCS, imprezy która bardziej wrosła w świąteczno-noworoczną tradycję niż ,,Kevin sam w domu" w telewizji Solorza. I choć czasy najwiekszego zainteresowania tym turniejem jak i ogólnie skokami narciarskimi odeszły już w dal, to choćby z tej racji że aktualnie mamy trochę martwy sportowo sezon w innych dyscyplinach ( mundial się skończył, Iga jeszcze nie zaczęła, F1 , żużlowcy, cykliści prócz przełajowcow zbierają siły,  kibice repry w siatkę też liżą rany po ,,zaledwie" wicemistrzostwie świata) to pewnie sporo osób obejrzy niemiecko- austryjacką imprezę. 

Tymbardziej że biało- czerwoni skoczkowie wygrali ostatnie sześć edycji TCS.  Co prawda dwa razy był to Kobyashi, ale to zawsze fajniej brzmi. W tym roku Kubackiego też mozna umieścić w TOP 5 faworytów do zwycięży w klasgenie TCS. Nawet win w całym TCS nie będzie jakąś megasensacją, bo to przecież lider PŚ.

 

jebłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

@Tecu polecam obejrzeć obronę Okogie na Poole oraz Klay’u wtedy stanie się jasne czemu figuruje w zestawieniu topowych obrońców w lidze 😁

 

Godzinę temu, Tecu napisał:

Dziękuję, oglądałem. Rzucisz takim zestawieniem?

 

13 minut temu, LAF napisał:

Jakim ? 

❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Staram się czytać jak najwięcej, żeby mieć możliwie otwartą głowę i nie zamykać się w jednym sposobie myślenia, a co? 

 

6 godzin temu, fluber napisał:

Nawet jeżeli przez kilkanaście godzin wykładu dowiem się czegoś nowego, nie zmieni to wiele w mojej ugruntowanej już wiedzy.

Otwarta głowa vs ugruntowana wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

To mi przypomniało inną historię. kiedyś udało mi się kupić w lumpeksie markową kurtkę i jak przechodziłem obok kolesia z laską, to się za mną obejrzała i koleś się wkurwił, więc poczekałem chwilę za rogiem i zawróciłem i przeszedłem obok jeszcze raz

A, to nie był, przypadkiem ten "ojciec" którego dobrze znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2010 o 00:42, Bastillon napisał:

ta Lebron z jego skillem to na pewno po 30-stce utrzyma poziom gry. wlasciwie kazdy kto wyszedl z high-school okolo 30-stki sie znacznie pogarsza, zakladajac ze w ogole do niej dotrwa.

 

Kobe moze byc #3 all-time, ale nie ma szans przebic Jabbara. w ogole ten rekord moze byc jeszcze niezagrozony przez bardzo dlugo. Kareem niedosc ze sam byl swietnym scorerem, to jeszcze na dodatek dostal Magica ktory zadzialal ponownie jak eliksir mlodosci, cofajacy wiek o 3-5 lat. zanim Magic przyszedl to Kareem z sezonu na sezon gral coraz gorzej i w tym ostatnim zdobywal juz niecale 24 PPG. making teammates better.

 

W dniu 11.02.2010 o 02:07, Bastillon napisał:

a co go deprecjonuje ? oczywistosc ze po 30-stce gdy straci swoj atletyzm bedzie znacznie gorszym graczem ?

 

 

Lebron ma wiekszy range niz Magic, ale to Magic ma skuteczniejszy jumper, przez duza czesc kariery Magic rzucal ponad 85% z osobistych, James nawet nigdy nie osiagnal 80%.

 

lepszy jumper niz Jordan ? :lol:

 

Lebron ma przecietny jumper, NIC ponadto.

 

 

nie, pisze ze po 30-stce znacznie obnizali swoja produkcje. Kobe jest jedynym ktory sie dosc dobrze trzyma, zobaczymy na jak dlugo. Barkley po 30-stce byl CIENIEM siebie i jak Lebron ma sie pogorszyc w podobnym stopniu to nawet nie ma mowy zeby mial szanse dogonic KAJa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał:

Ostani raz zarzuciles mi bycie forumowym debilem, jak zostales ekspertem od klasyfikacji lokali i na podstawie randomowych linkow upierales sie, ze ustawodawca wprowadzil pojecie lokalu uslugowego.

Ja przynajmnjej bedac analfaneta nie ucze innych. Z tego zdania to nie wynika. 

Twoj post polubil inny, ktory wyedukowany za pieniadze polskich podatnikow chce "spierdolic z Polski".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 10:55, Reikai napisał:

No jak wrzucasz tam Garlanda, Holidaya , Mobleya, czy Siakama który od 2 lat mial kilka miesięcy dobrej gry, to się nie dogadamy :P a Cada przemilczę, bo nie jest póki co nawet na tej samej planecie koszykarsko.

 

Podtrzymuje, Lavine >= Booker.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam, bo warto

Dalej dla mnie najlepszy post w historii forum 

W dniu 24.04.2018 o 14:46, Rodman91 napisał:

Nie ma to jak ktoś z przeciętnym wykształceniem jak ty mówi o inteligencji kogoś z doktoratem.

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.

Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Pewnie nic. Naiwność to ostatnia cecha jaką można przypisać mojej osobie i wyczuwam jakiekolwiek zagrożenie czy podstęp od razu, dlatego w moim życiu nic złego mnie nigdy nie spotkało.

Czy to nie świadczy o tym, że mam wyższy IQ od ciebie i większości ?

Pewnie naukowców, których byś nie potrafił zrozumieć lub ludzi, którzy kreowali rzeczywistość i stali za postępem świata też byś wyszydzał z braku zrozumienia i mówił o ich głupocie czy braku inteligencji.

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.

Do tego co drugi twój post to bełkot kogoś kto ma zerową wiedzę, a śmiesz się czepiać innych.

Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. Nie jestem jakimś pionierem w wiedzy o koszykówce nba. Jestem jedynie fanem, ale ty nie jesteś jak i 95% forum tutaj z wyjątkami. Takie są fakty laiku.

 

 

Uważasz, że "Takie rzeczy spotykają głownie wrażliwych, a nie tych twardszych sukinkotów"

to przekłamanie. Dla ciebie choroby cywilizacyjne, głównie łapią twardszych z charakteru, a nie miękkich.

Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 01:00, ignazz napisał:

Weź nie pitol. Gość naparzajacy ponad 30 minut regularnie ( były sezony +35 a raz i +38 ) robił oszałamiające 0,2 do 0,7 bloku na mecz. 
 

[......]

Jedynym logicznym wytłumaczeniem pisania o jego blokach może tylko być ze statystyki Ci się przesunęły i patrzysz na jego straty jako bloki. 

 

ROTFL, wygrywający argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.