Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i witam wszystkich. Chcialem tylko napisac poniewaz tak rozmawiacie ze Lebron pojdzie do bulls ja jako fan bulls mam nadzieje ze do tego nigdy nie dojdzie. Licze na to ze D-Wade podpisze kontrakt i bedzie next champinship!! POzdrawiam:)) ROSe, Wade, Deng, Gibson, Noah to by byla pierwsza piatka na miare mistrzostwa. Marzenia<marzy>:). Na lawce Murrey, Hinrich, Johnson, Warrick, MIller. SZOK:) co TY NA TO

CO WY NA TO :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rahu napisał(a):to jest lepsze

 

Bastillon napisał(a):Baron jest Hakeemem na PG

 

 

Wyciąłeś z kontekstu i robisz z człowieka idiote. Weź się nad sobą zastanów.

Same zestawienie kogoś kto najdalej doszedł do drugiej rundy z jednym z najwybitniejszych graczy w historii wydało mi śmieszne .Po drugie przestań być taka pierdołą zwracającą wszystkim uwagę skup się lepiej na Lebronie i tłumaczeniem jego porażek to Ci wychodzi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rahu napisał(a):to jest lepsze

 

Bastillon napisał(a):Baron jest Hakeemem na PG

 

 

Wyciąłeś z kontekstu i robisz z człowieka idiote. Weź się nad sobą zastanów.

 

Same zestawienie kogoś kto najdalej doszedł do drugiej rundy z jednym z najwybitniejszych graczy w historii wydało mi śmieszne .Po drugie przestań być taka pierdołą zwracającą wszystkim uwagę skup się lepiej na Lebronie i tłumaczeniem jego porażek to Ci wychodzi najlepiej.

Tak, jeżeli pominiesz kontekst. Pojmij to.

 

Ja wiem, że jest moda na Bataliona i fajnie jest się z niego pozbijać ale kiedy można to można, tymczasem za dwa tygodnie będziecie wklejać:

 

po co
by Bastillion

 

Hahahah, Bast jak zwykle jebnął farfocla !!![/quote:153671v5]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest moda rzadko śledzę łapu-capu , pisze jedne z lepszych merytorycznie postów na forum zdarza mu się przesadzić ale często nie z braku wiedzy tylko z sympatii bądź antypatii do danego zawodnika. Dla mnie to był taki przykład i jeśli tego nie rozumiesz trudno frustruj się proszę bardzo ale beze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Blatche ma trohe najebane w głowie i to jest jego najwiekszy problem.

Przypuscmy ze Wizards sa w finale wschodu.Game 7 A Blatche w 4 kwarcie prubuje namowic przeciwnika aby dał mu zebrac jeszcze jedna piłke bo brakuje mu do tripel double.

 

Jak czytam takie rzeczy to naprawdę nie mam siły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Blatche ma trohe najebane w głowie i to jest jego najwiekszy problem.

Przypuscmy ze Wizards sa w finale wschodu.Game 7 A Blatche w 4 kwarcie prubuje namowic przeciwnika aby dał mu zebrac jeszcze jedna piłke bo brakuje mu do tripel double.

 

Jak czytam takie rzeczy to naprawdę nie mam siły :roll:

Kilka tematów to właśnie debata między trzema użytkownikami przepełniona takimi cudeńkami. Ale nie będziemy wklejali całych tematów, right ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wam wszystkim nieoświeconym objawić, że na forum pojawił się nowy miszcz, przez duże SZ !!!!!!!

 

próbki twórczości:

 

 

 

Miałem zamiar napisać przez ''rz''...sam niewiem czemu tak napisałem...ortografie mam prawdopodobnie na wyzszym poziomie niz ty...Zajmij się za to własną kulturą osobistą. której sądząc po poprzednich postach ci brak.

 

i parę postów niżej:

 

 

Możesz nie wierzyć ale będąc w gimnazjum i pozniej szkole średniej bralem udzialy w konkursach tego typu. Pisząc tamten wyraz calyczas myslalem w glowie o "rz", a nie raz pisze sie co innego niż to co sie myśli i ma sie zamiar napisać. Więc wysylanie mnie przez kore z powrotem do szkoly czy po słowniki i nazywanie tłukiem bylo nie na miejscu na podstawie jednej pomyłki na tysiące wyrazow jakie na tym forum napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nie wierzyć ale będąc w gimnazjum i pozniej szkole średniej bralem udzialy w konkursach tego typu. Pisząc tamten wyraz calyczas myslalem w glowie o "rz", a nie raz pisze sie co innego niż to co sie myśli i ma sie zamiar napisać. Więc wysylanie mnie przez kore z powrotem do szkoly czy po słowniki i nazywanie tłukiem bylo nie na miejscu na podstawie jednej pomyłki na tysiące wyrazow jakie na tym forum napisałem.

aż się prosi zacytować samego Maćka:

 

A i kogo obchodzi twoje zycie prywatne ze masz prace i ze do niej jedziesz??Chcesz zabłysnąć?Naprawde ciesze sie niezmiernie...Jeszcze napisz nam najlepiej jak dojeżdżasz do pracy, ile zarabiasz i co robisz bo naprawde bardzo to interesujące....

ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.