Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.06.2021 o 12:16, Chytruz napisał:

Po komentarzach po G5 widać jak wielu kibiców traktuje NBA jako coś z pogranicza sportu, fantastyki i filmu sensacyjnego. LeBron/Batman/Gandalf/Optimus Prime/jakiś bohater anime/Vin Diesel/Iron Man w kulminacyjnym momencie ma splunąć krwią, usłyszeć głos swojego mentora sprzed lat, zacisnąć pięść, podnieść się z kolan, "oddać 40 rzutów" i wygrać mecz przeciw wszelkim przeciwnościom.

 

Zgadzam się z przedmówcą, ale niektórzy mają inne zdanie ;)

 

 

durant.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.06.2021 o 19:02, Eld napisał:

[....] Tylko jedna osoba na świecie może mi mówić co mam robić, ale to z pewnością nie jesteś Ty i to też w ściśle określonej sytuacji. Jest to moja Kobieta która lubi przy bara bara powiedzieć "tera ja na górze". Jeżu jak ja się wtedy słucham. 

[....]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To po prostu musi tu wylądować bo @rw30 pewnie to przegapi.

Dyskusja, nomen omen dość poważa bo toczy się na temat przyszłości jednej z najlepszych organizacji w beGM:

11 godzin temu, Eld napisał:

Słowo 'znośne' od 'ok' to jak różnica między kolorem różowym, a różem majtkowym. Rozróżniasz w ogóle te dwa kolory? Bo ja nie. Albo inaczej. Jest jakaś różnica dla Ciebie które ściągasz Kobiecie? Bo dla mnie też nie. A z ciekawostek Ci dodam, że jest podobno 13 kolorów różowych i wiesz co jest najlepsze - naukowo kolor różowy nie istnieje. To tylko nasz mózg odbiera go w ten sposób. A wiesz dlaczego nie istnieje? Bo nie ma takiej długości fal elektormagnetycznej.

 

3 godziny temu, ignazz napisał:

Mam lepsze pytanie. Dla mnie bajeczny kolor majtek to po prostu fakt ze panna nie ma ich wcale a ty tu o różowym nawijasz. Oczywiscie ze jest roznica jakie majtki ściągam. Jezeli bielizna kolorystycznie jest dopasowana mimo ze jej nie widać od razu do reszty stroju i harmonijnie gra to jest to bonus i świadczy o tym ze kobieta się stara. Szczególnie lubię prosta rzecz. Aby stanik i majtki były z tej samej parafii. A nie gacie Bostonu a stanik Lakers. 

 

32 minuty temu, Eld napisał:

No i teraz się rozimiemy 🙂.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, nba2midnight napisał:

Jesli to prawda to utrudnia to sytuacja Sixers z opcjami troche

 

 

 

8 godzin temu, jack napisał:

Jak mu się tak w Kalifornii podoba to do Kings powinni go wysłać 🙂 

 

8 godzin temu, Koelner napisał:

Spierdalaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.08.2021 o 20:49, jack napisał:

Ostatnio trafiłem na temat świętego napletka. To dopiero ciekawy temat i byłem bardzo zaskoczony, że tak późno się na niego natknąłem. 

 

W dniu 23.08.2021 o 17:07, Koelner napisał:

Kabriolety były zawsze w modzie .

Czasami nie wierzę w to co czytam.

Z tematu rozważania o Bogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.10.2021 o 17:41, Robaq napisał:

Wiggins widze ze podejście jak moja matka...też anty, ale... (albo dopóki)

dopóki się nie dowiedziała, że nie poleci na wakacje do Dubaju to też była anty... ale jak widać, kazdy ma swój ... poziom korpopresji, czy szantażu, któremu ulegnie :D

 

Moja matka uległa szantażowi zdjęć bliskich jej osób z wakacji  - i ja to też szanuje  bo próbowala na swój matczyny (nielogiczny - eufemizm) sposób

miszcz

pozdrwienia dla Mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mikrofalowka napisał:

Opowiem anegdotkę.

Jakiś czas temu wracałem MPKiem i zauważyłem starszego jegomościa (na oko 50-60 lat) z czapeczką Milwaukee Bucks. Przez moment podejrzewałem u siebie jakąś poważną chorobę nerwu wzrokowego lub dziwną odmianę fatamorgany. Jednak po paru minutach uświadomiłem sobie, że gość nie jest wytworem mojej wyobraźni i faktycznie siedzi w nakryciu głowy z logiem Milwaukee Bucks. Wysiadłem z nim na przystanku i od razu go zaatakowałem pytaniem czy wie co ma założone, bo miałem z tyłu głowy to, że wielu ludzi nosi coś nie znając znaczenia napisów/grafik na swoich ubraniach. Okazało się jednak, że facet dokładnie wiedział o co chodzi. Mało tego! Ściągnął czapkę nie po to by pokazać mi swoją nienaganną fryzurę, lecz by pochwalić się podpisem Jasona Kidda na daszku owej czapencji. Już miałem mu pięknym wierszem powiedzieć, że nie sądziłem że nadejdzie tak piękny dzień w moim życiu, że spotkam w Polsce fana Bucks, gdy nagle on wypalił tekst "Ale ja jednak jestem fanem Bulls". Uśmiech momentalnie zniknął z mojej twarzy i pożegnałem się z owym sympatycznym panem. 

 

zblodowane najlepsze, reszta też spoko.

Btw też tak kiedyś miałem jak w Barcelonie zobaczyłem gościa w koszulce Paula Millsapa. No shit,  PAULA MILLSAPA. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.