Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.10.2020 o 06:58, KeepItDirty napisał:

Dużo piszą wszędzie o potencjalnym rozmontowaniu Lakers, ale się nie martwię. 

Najwyżej można będzie stworzyć w końcu taki skład:

Slack_20for_20iOS_20Upload.0.png

Pół składu za Paula, Wade'a na sezon namówi LBJ a Carmelo... 

Lepsze niż kolejny meme team. 

 

W dniu 28.10.2020 o 13:41, mac napisał:

A banan moze symbolizowac brwi Anthonego Davisa.

 

 

 

nrj9smsfek951.jpg?width=960&crop=smart&a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Chytruz napisał:

Clippers nadal przyjmują ciosy za zeszły sezon. Tam musiał być jeszcze większy shit show niż się przebijało na zewnątrz, skoro Harrell bezceremonialnie ich olał za drobne od ich "rywala" i to z tej samej hali.

 

40 minut temu, matek napisał:

Może biura pomylił. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BMF napisał:

Jak Lakers podpiszą Gasola to wytatuuję sobie twarz Jordana na lewym pośladku.

 

Godzinę temu, Ignem-feram napisał:

Czekamy na zdjęcia 😎.

 

52 minuty temu, blackmagic napisał:

Chyba ty 😛

W sam raz aby parsknąć w ten paskudny poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
49 minut temu, Qcin_69 napisał:

Mój stary jest wędkarzem z zamiłowania i to takim sajkofanem ryb, ze Jokiciowcy przy tym to nic. Na święta zażyczył sobie koszulkę z ryba i się z siostra pytamy- z jaka ryba- a on :” słodkowodną”. Na wigilie czy tam sylwestra ubrał raz bluzę z kapturem i dorszem- myślałem ze go matka z domu wyjebie. I całe życie miał jedno niespełnione- do czasu- marzenie- złowić szczupaka, jeździł biedny od jeziora do jeziora i łowił to leszcze, to okonie, to liny to inne gowna, które potem matka obrabiała i wrzucała na patelnie- ale nigdy, przenigdy, nie mógł złowić szczupaka. 
I tak mijały lata, ja skończyłem podstawówkę, gimnazjum, liceum(o dziwo) po czym zacząłem studia a ten ciagle jeździł od jeziora do jeziora i polował na tego jebanego szczupaka.

No i w końcu upolował, kupił wiec k**** działkę nad tym jeziorem, oraz łódkę, po czym przez całe lato czy kiedy tam te szczupaki się rodza, zapierdalal w każdy wolny dzień nad owe jezioro i przywoził szczupaki siatkami. 
Wiec jak mnie pytasz skąd mam szczupaki to tu masz odpowiedz, mój stary to psychofan szczupaków i cały mój rodzinny dom wyglada jak jedna wielka mroznia ze szczupakami dlatego ze mój stary jako dziecko miał marzenie. Jedni marzą o wolności, inni o zniesieniu niewolnictwa a mój stary marzył o szczupaku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 12:12, KeepItDirty napisał:

Kto palił to w życiu chociaż raz:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Szałwia_wieszcza

Wie, że z Kyrie jest już gamę over i się nie podniesie.

Beka będzie z Brooklynu, aż warto obejrzeć każdy jego mecz 

 

Ps. Śmialiśmy się z Westa jak wywalił matkę LBJ, śmialiśmy się z Arenasa i spluwy, ale to Kyrie idzie na zapamiętanie jako największy pajac NBA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ttr napisał:

Tak. Trzeba honorować trudne czasy. Wybór był pomiędzy nim, a Jordanem Hillem. W sumie to chyba nie temat na normalne posty więc oby grube ryby tego forum nie miały o to pretensji. 🙃

Jutro przeniosę gdzie trzeba nasze posty.

PS: idąc tą logiką a avatarku powinień być Huertas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W temacie o szachach.

Zostawiam dla potomnych.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Z tego co pamietam to chyba tutaj @ignazz jest numerów uno na forum jeśli chodzi o szachy, pewnie z rankingiem 2k+ choć z drugiej strony to Ignazz, wiec równie dobrze w poście o szachach mógł tak naprawdę pisać przepis na sałatkę jarzynowa i bym się wcale nie zdziwił :)

giphy.gif?cid=ecf05e473jq1nkjljqtprojtn8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sebastian napisał:

 

Natomiast państwo nie opodatkowuje szczęścia (i bardzo dobrze, bo jednym daje szczęście rower za 2 tys a niektórych nie zadowoli Ferrari za 1 mln) tylko ludzi. I państwo powinno dbać o te i przyszłe pokolenia. Większe obciążenie podatkowe dla bezdzietnych to wyraz właśnie takiej troski. 

To są chwile kiedy brak mi buźki lol, jest tylko ten durny kciuk

 

Śmiech na sali, zaściankowość, tragedia, wąskie myślenie 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rower za 2 tyś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Me Myself and I napisał:

? poza tym któryś dzień z rzędu w podróży przez zmienne strefy klimatyczne też robi swoje  

To na temat Lakers , ktore odwiedziło Milwaukee, Chicago, Cleveland, i Filadelfie ... W życiu nie wiedziałem ,że Wisconsin to inna strefa niż Ohio no ale człowiek uczy się cały życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
29 minut temu, Eld napisał:

Podbijam.

Rozrywka wymagająca aktywności 5 razy w roku. 3 razy pomiędzy trymestrami, draft i free agency. 

Masa emocji, merytorycznej pomocy, oraz okres ochronny aby złodzieje beGM Cię okradli na początku - w pakiecie.

Zainteresowany? Chcesz więcej szczegółów? Zapraszam na priv!

kusisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
53 minuty temu, nba2midnight napisał:

A propo tego niskiego seeda co wspomniales to chodza nawet takie teorie spiskowe (podaje jako ciekawostki), ze Lakers chca spasc, zeby byc pierwszym mistrzem w historii co zdobyl tytul nie tyle z 8, co z ... 10 seeda. Jeszcze inna jest taka, ze chca wkurwic Jazz i jak tym sie wydaje ze w koncu dobra drabinke wywalczyli, to wpasc na nich w pierwszej rundzie i wyeliminowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.