Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, BullsFaN napisał:

W sumie to jest idiotyczne, że ignorowani użytkownicy mogą komentować treści, do których teoretycznie nie powinni mieć dostępu. No chyba po coś się blokuje jednego czy drugiego barana.

@Borys

Kolejny odkrywca na forum!

Kolo myślał że jak da komuś ignora to ta osoba nie widzi jego postów xDDD

Ciekawe czy jak się chce schować to zasłania oczy.... 🤔

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.10.2020 o 02:34, DeltaCenter napisał:

F1 nie przyjęło się. Tenis nie przejdzie w Polsce. Nigdy. Żużel i piłka mają w Polsce tysiące fanów. Skoki to był wypełniacz w przerwie zimowej, coś jak pierwszy shot przed wielkim chlaniem. Tenis jest jak piwo bezalkoholowe na. Imprezie. Fajne w smaku ale po co to pić jak za cel masz się nawalić. 

 

W dniu 10.10.2020 o 03:29, Kołczu33 napisał:

Przecież skoki odstawiły  co się dało w 2019 roku z wydarzeń sportowych tylko mecz Polski z Łotwą miał lepszą oglądalność. Skoki to takie Miami marketingowo, za to żużel to Memfis, niby spoko bo ciągle najlepsza liga świata, ale znane głównie z tego, że kogoś tam zabito 50 lat temu, no i z wódy. 

 

I'm back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał:

I'm back

A to przeoczyłeś: 

W dniu 9.10.2020 o 19:29, mac napisał:

W przypadku Świetlik widzę pewne podobieństwo:

W momencie ewentualnego wybuchu popularnościi swojej dyscypliny, Małysz i Świetlik było osobami z dość sporym talentem ( sukcesy młodzieżowe czy nawet sporadyczne seniorskie ). Jednak ich ranking był stosunkowo niski. Oboje zaczęli wygrywać w fenomenalnym stylu. Jeśli Świetlik powtórzy to co gra ( a jak się zaangażowałem w Jej występy na tym turnieju, to porównanie do Djoko, którego ktoś użyl mi się bardzo podoba - gra praktycznie bez żadnej słabości ).

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie o tym zapomniałem, ale udało się wygrzebać. 

Odpowiedź @rw30 na moją prośbę, że czas zmienić avatara:

W dniu 9.06.2020 o 22:18, rw30 napisał:

spoko Eldziu, wrzucę tu jak Westbrook oblewa szampanem Hardena ale to dopiero gdzieś koniec września / pocz października

A @ignazz na to:

W dniu 10.06.2020 o 11:22, ignazz napisał:

Harden jest hojny. Przecież może postawić w klubie szampana 

 

Nikt nie pisał ze po swoim mistrzostwie 

Widzę to tak. 
 

harden stawia szampana

westrbrook go polewa 

w TV leci końcówka finałów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dannygd napisał:

No, ale ja się nie znam, komentatorzy się nie znają, dyrektorzy sportowi się nie znają, kolarze się nie znają - grunt, że @ely3 się zna @polskignom się zna i zapewne @BMF się zna (na czym to on się nie zna!!! W końcu świat się dowiedzial, że Mo Williams to tegoroczny Jordan Clarkson! Co za kabaret :)) lajkując każdy Wasz post przeciwko mojej wypowiedzi. 😂

Ach ta odwieczna bitwa o lajki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2020 o 11:25, josephnba napisał:

Jako że mam 2 tygodnie wolnego i czasu sporo postanowiłem zagrać w KOTORa, bo to najlepszy tytul ever z SW

Niestety na windows 10 gra mi nie śmiga...

Miał kttos podobny problem?

Nie jestem ekspertem w emulatorach czy innych dziwnych rozwiazaniach, wiec może podpowie ktos starszemu panu jak odpalić tę jebaną GRE!!!!?????

 

 

dobra nie było tematu, jestem infogeniuszem, udało się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, josephnba napisał:

ONR lubi hawajską

 

20 godzin temu, Koelner napisał:

jak jeszcze zdarzało mi się zajarać to hawajska z sosem pomidorowym-ostrym była zajebista

 

20 godzin temu, jan.kowalski napisał:

To co ty za towar jarałeś?

Znajomy kiedyś dla beki zjadł sernik z rodzynkami i popił to Harnasiem, ale on ogólnie był taki wariacik zawiadiaka żyjący na krawędzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.11.2020 o 09:28, Sebastian napisał:

**************************************************** ćwierkał :)

 

1 godzinę temu, Eld napisał:

Ćwierkał to będziesz Ty. Albo inaczej, w ogóle już nie będziesz ćwierkał na tym forum za takie publiczne piśmiennictwo. 

 

 

you-seeirm-notlike-a-boss-im-the-boss-to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

57 minut temu, mac napisał:

Otóż Bulls nie podjęło opcji Khrisa Dunn czyniąc go tym samym UFA. Zastanawiam się, czy jak LAC się nie uda nikogo pozyskać, to może skuszą go możliwością dostania sporych minut ( po tym jak pozbędą się Beva i Lou na co liczę). Kolo to bdb obrońca, taki Smart bez rzutu.

A przy okazji, nie wiem czy wiecie, ale jest takie słowo Dunn w języku angielskim:

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Dunn

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.