Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2020 o 23:45, kore napisał:

ps. TromboBomboTombo --> dodaj mnie.

ps2. tak, wiem, zajebisty nick. żona mi zakładała konto (dłużej gra) i na pytanie 'jaki chcesz nick', odpowiedziałem 'obojętnie'

Z tematu o grach komputerowych.

Raz, że skisłem srogo i nadal kwiczę ze śmiechu, a dwa płynie z tego morał: nigdy nie mów swej Kobiecie "obojętne". W wielu sytuacjach. 

Ku*wa naprawdę, przeczytajcie na głos jak to brzmi 🤣 TromboBomboTombo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 23:28, Eld napisał:

Dziś krótko. 

Cieszę się z dwóch rzeczy. Z winu OKC i z tego że Dort ma przynajmniej proste do wymówienia nazwisko bo starzy to mu ostro odlecieli przy wymyślaniu imienia. Swoją drogą, ja nie wiem skąd on go wygrzebali. 6/6, 2/2 za 3 pt, plus/minus +36. Ten mysio pysio pokazał o wiele więcej w tym sezonie niż jakiś tam Dumbajaja z Pistons.

 

z tym pierwszym to w sumie racja, niech się sam Dort cieszy. Co do Dumbajajaji to się nie wypowiem, nie znam, nie widziałem.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

No i prawidłowo. 

W sumie to lekkie zazdro jak się patrzy na Twój skład. Niby też nie bardzo mam na co narzekać no ae jednak Trae, Zion, Issac. No każdego bym z chęcią przytulił w swoje szeregi. No i wygląda na to, że szykuje Ci się debiut w playoffs. Wiem że zaraz Ignaz wpadnie z enterem i czcionką dwudziestką ale z czwórki Kings/Mavs/Jazz/Spurs jak ma jeden odpaść to niestety wszystko wskazuje na niego.

tamten temat to samo złoto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rodman91 napisał:

 Bajeczki o braku jedzenia mnie bawią. Nic ludzie nie mają w domach ?
Szczerze prawdziwie miałbym co jeść pół roku, a z oszczędzaniem rok bez wyjścia teraz z domu.
Samych słoików z warzywami i owocami mam z 500. Cała pełna zamrażarka i także duża lodówka. 200 kg ziemniaków itd.

 

 

ło k****

 

ja mam w mieszkaniu zapas gdzieś na 2 dni do przodu, tylko makaronu na trochę dłużej, bo kupiłem wczoraj 2 paczki po 500g. Miałem już w koszyku 3, ale odłożyłem jedną na półkę. Pewnie dzisiaj jej już tam nie ma : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Fasola Heinza najlepsza, ulubione sniadanie moich corek a i ja spelniony 3 raz w tygodniu jem z jajeczkiem sadzonym i boczkiem na sniadanie- polecam wszystkim bunkrujacym sie w domach, bo lepsze sniadanie niż w restauraxjach- jak chcecie zjesc na obiadokolacja to zachęcam do zrobienia dodatkowo kogletow z koszyki gryczanej bo to chyba najzajebiatszy duet jaki mozna sobie wymarzyc (cos jak Jordan\Pippen) i tu Heinz gra z numerem 23.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chytruz napisał:

Na pewno wyczekiwałem na początek sezonu 95/96, który już mocno śledziłem, więc pierwsze mecze oglądałem gdzieś 93-95, ale mało pamiętam z tamtego czasu. Pamiętam, że była to NBA-owska rzeczywistość, w której Jordan już nie grał, a potem gdzieś coś widziałem, że jednak gra i miałem wtedy error, wydawało mi się, że może żyłem przez jakiś czas w innym wymiarze, w którym Jordan już skończył karierę, a teraz jakimś sposobem znalazłem się w wymiarze w którym jeszcze gra? Bardzo podobne uczucie miałem kiedyś jak szły Wiadomości i był jakiś reportaż, w którym mówili "prezydent Aleksander Łukaszenka to, prezydent Aleksander Łukaszenka tamto", myślę sobie "WTF, przecież prezydentem jest Wałęsa". Zakładałem, że jak mówią "prezydent" to tylko o polskim, dla pozostałych standardem było "prezydent <kraj> <imię i nazwisko>", kojarzyłem też że Łukaszenka to 1) negatywna postać i 2) jest prezydentem Białorusi i się trochę przestraszyłem, że może coś mi się pojebało wcześniej i on nie rządzi na Białorusi tylko w Polsce i mamy teraz takiego złego prezydenta? Nie pomagało tez, że kojarzyłem obcych prezydentów z obcobrzmiącymi nazwiskami, a Aleksander Łukaszenka było takie w miarę polskie, więc teoria, że wcześniej miałem złe info nabierała prawdopodobieństwa. Nasłuc***ę, a oni dalej "prezydent Aleksander Łukaszenka", więc pytam starego "który jest teraz rok?" (brałem pod uwagę przeskok w przyszłość, gdzie jest już inny prezydent niż mi się wydawało, w moim mniemaniu powinien być na tamten moment 1995), a on odpowiada "dziewięćdziesiąty piąty" tonem "eh, mój syn jest jednak debilem".

Jeszcze pamiętam, że długo nie mogłem rozkminić co to są te "zbiórki", co Włodek ciągle wymienia kto ile ma.

Potem 95/96 już śledziłem na ile tylko pozwalało TVP + Magic Basketball, Penny był moim idolem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 08:43, Eld napisał:

Dostałem czarno-biały telewizor 14 calowy do pokoju od Rodziców bo oni sobie kupili Heliosa 21" kolorowego za moją kasę z komunii

Nie wiem @rw30 jak tego nie wylapales,  ale to jest taki signature move wiekszosci Rodziców z  naszego pokolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

To znaczy. tomograf  to dość niedokładne urządzenie. Nie bez przyczyny jest tylko badaniem uzupełniającym dla PETu i scyntygrafii. W tomografie rak i zapalenie płuc wygladć może tak samo.  Trochę mnie dziwi sugestia, że to jest ta dokładna 20 minutowa metoda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.