Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Według doniesień ESPN prezydent klubu Steve Mills oraz generalny menadżer Scott Perry 7 minut po ostatnim gwizdu w 5 meczu półfinałów konferencji wschodniej pomiędzy Bucks i Celtics pojechali na lotnisko w celu oczekiwania na przybycie Kyriego Irvinga. 

Perry zapytany o to, czy udało się odnaleźć poszukiwany lot, odpowiedział: "My nie tylko szukaliśmy odpowiedniego połączenia na tablicy informacyjnej. My przede wszystkim dumnie patrzyliśmy z podniesionymi głowami w świetlaną przyszłość młodego zespołu z Nowego Yorku".  

Steve Mills odmówił komentarza na ten temat, gdyż wzruszenie odebrało mu głos. 

Poniżej zdjęcie ukazujące skupienie ich wzroku na tablicy przylotów i próba odnalezienia połączenia Boston - Nowy Jork.

hqdefault.jpg 

(fot. paparazzi portalu TMZ)

 

4 minuty temu, mayor napisał:

Nawet jak ktoś wierzy ,że ziemia jest płaska wsparta na czterech słoniach,  stojących na wielkim żółwiu to z Bostonu do NY wybierze lepsze połączenie niż lot.Po mojemu to  Amtrak lepszy.Lot z Bostonu to godzina, w Bostonie trzeba się dostać na lotnisko Logana druga godzina , TSA trzecia godzina z LaGuardia do Miasta czwarta godzina. Amtrak Acela trzy godziny z minutami , odjazd z South Station w centrum Bostonu wysiadka na Penn Station 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wątku WCF:

 

10 godzin temu, rw30 napisał:

być może to kwestia przeciwnika, a być może nie, ale niesamowite jak GSW, a zwłaszcza Curry,  wygląda optycznie lepiej w ataku od wypadnięcia Duranta. Nagle piłka krąży, zawodnicy biegają uśmiechnięci, dziewczyny są szczuplejsze a pogoda lepsza. 

 

9 godzin temu, eF. napisał:

Coś w tym jest, bo przyznam szczerze, że w meczach z Rockets (szczególnie game1, game3 i game4) źle się oglądało GSW. Jakieś izolacje, nerwowe rzuty, brak flow itd.  A tymczasem nie ma Duranta, który jest ich najlepszym graczem i drużyna wygląda lepiej. Game6 z Rockets to kwintesencja zespołowej koszykówki. To jest w sumie ciekawe, bo tacy Bulls bez Jordana czy Heat bez Jamesa byli by w dupie, a tutaj proszę. Co do samego meczu, to będzie seria Curry'ego. Po bardzo średniej serii z Rockets wypada trochę poszaleć. Czy z Durantem czy bez, to będzie maksymalnie 5 meczów. 

 

7 godzin temu, josephnba napisał:

Ludzie przestańcie hejtowac Duranta bo to już jest nudne

 

 

od hejtu on jest specjalisto, także pewnie ma racje

1mclsg.jpg 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KeepItDirty napisał:

180kg w martwym to nie jest pojęcie klasyfikujace się jako "bardzo silny". To jest zawodowy sportowiec. Nie zapominajmy. 

 

Godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

swego czasu to 180 kg wyciskalem na prostej na klate, przy wadze 84 kg, będąc ektomorfikiem. Więc te 180 kg w martwym nie robi np. na Mnie wrażenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o Dallas:

 

W dniu 21.05.2019 o 15:29, KeepItDirty napisał:

Szkoda, że przy negocjacjach bardzo czesto, podejrzewam, że gracze bardziej patrzą na cyferki niż te zapewnienie. Nie jest mi wcale ciężko wyobrazić, że jakaś ego gwiazdka np odrzuca 3x20 dla 2x25. Niby niewiele. A co jeśli po dwóch latach coś pójdzie nie tak? 

A Powell nie jest taki zły. Tak wracając do tematu.

 

did-you-know-5-out-of-4-people-are-bad-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, rw30 napisał:
  W dniu 21.05.2019 o 15:29, KeepItDirty napisał:

Szkoda, że przy negocjacjach bardzo czesto, podejrzewam, że gracze bardziej patrzą na cyferki niż te zapewnienie. Nie jest mi wcale ciężko wyobrazić, że jakaś ego gwiazdka np odrzuca 3x20 dla 2x25. Niby niewiele. A co jeśli po dwóch latach coś pójdzie nie tak? 

A Powell nie jest taki zły. Tak wracając do tematu.

8 godzin temu, rw30 napisał:

 

did-you-know-5-out-of-4-people-are-bad-1

4twm4-1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

No szczerze to się prze te wszystke lata uwsteczniłem - jak miałem 4 lata to chociaż czytałem encyklopedię i dyskutowałem z dziadkami o polityce Busha seniora, a teraz jakieś durne dyskusje o koszykówce na forum dla nolajfów :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, lorak napisał:

 

. dlatego też polska znajdując się w tak kiepskim położeniu między młotem a kowadłem musi sobie znaleźć sutenera i z różnych względów jest to właśnie USA. może ta opieka nigdy nie będzie potrzebna, ale tak samo miejmy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał korzystać z gaśnicy w samochodzie - co nie znaczy, że nie powinieneś jej tam mieć.

Pomiajjać już pisanie własnego kraju z małej litery to jeszcze określenienie jej jako dziwki zasługuje na łapu capu all time

 

14 godzin temu, RappaR napisał:

Ale to, że coś mi się wydaje nierealne, nie oznacza wcale, że się stanie. 

 

15 godzin temu, RappaR napisał:


Kiedyś mówiono, że nie można skonstruować maszyny latającej cięższą od powietrza, jak i przekroczyć prędkości światła.

Wiem ,że kolejność była odwrotna niemniej to chyba najdziwniejsza argumentacja jaką widziałem

By udowodnić tezę,że coś niekoniecznie musi się stać ten sam user podaje przykłady na rzeczy które się wydarzyły a nikt w nie wcześniej nie wierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.