Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt wam nie broni mieć takiego zdania. Tak jak mnie mieć innego. Co do żartu, to wybacz, przez internet nie da się tego odczytać, że to żart.

 

A mi postrzegać dzielenia się z obcymi ludźmi dostępem jako kradzieży.

 

 

Piotrek, a pamiętasz czasy jak dzieliłeś się ze mną swoim League Passem? :smile:

 

 

Dopiero przeczytałem ten post i całą dalszą dyskusję o piraceniu. Jak można napisać taki post, kiedy samemu się robi kanał YouTube z materiałów NBA, do których nie ma się praw autorskich, a przy filmach włączone są reklamy i zarabianie.

 

Ja się zaśmiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje palce są dwa razy grubsze niż te przy "małych rączkach" które rzeźbią klawiatury.Swoją drogą to czemu w ankiecie nie ma opcji "nie wiem"? Wytypowałem 4-0 dla Nets chociaż uważam,że taki wynik jest mało prawdopodobny, podobnie jak wygrana Nets w całej serii.Po prostu będę zmieniał co jakiś czas prediction, chyba że ktoś naprawi ankietę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji.Nie uważam się za speca od koszykówki i rzeczywiście byłem w tym sezonie tylko na 2 meczach.,Raz w MSG i raz w Barclays, ale za to na meczu z Wielkimi Lakers LeBrona i za bilety wybuliłem więcej niż za half season ticket.,Mam zamiar iść na jakiś mecz w PO, ale po tym co zaprezentowali wczoraj Sixers to nie wiem czy warto.Chyba lepiej zaczekać na Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Jechowych to najlepiej napierdalać w piwnicy jak to rapował fazi ze spawaczy. Też się szwendają u mnie po okolicy, bo mają gdzieś blisko swoją "bazę". Ostatnio jakaś plaga tej patologii.

Edit: ogólnie to polecam również zobaczyć posty dafloou z tematu poświęconego serii Nuggets/Spurs

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.gif.9a26d7e9f8475f0361a72362cb86aff6.gif

14 minut temu, january napisał:

No właśnie różnica między graniem młodym pod koniec RS, a brakiem ludzi w rotacji i katowaniem humphriesów tej ligi

 

12 minut temu, fluber napisał:

Przecież Isaac Humprhies ma 21 lat. Ty myślałeś, że Hawks grali Krisem Humprhiesem? Lol

 

 

10 minut temu, january napisał:

Lol :D

Serio? Widziałem nieumiejętnego kloca o nazwisku Humphries to przyjąłem, że kto KH :D

January ma flashbacki z 2013😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem okrągłą rocznicę, ale chcę ponownie wrzucić tutaj najlepszy post, jaki kiedykolwiek został napisany na tym forum

W dniu 24.04.2018 o 07:46, Rodman91 napisał:

Nie ma to jak ktoś z przeciętnym wykształceniem jak ty mówi o inteligencji kogoś z doktoratem.

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.

Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Pewnie nic. Naiwność to ostatnia cecha jaką można przypisać mojej osobie i wyczuwam jakiekolwiek zagrożenie czy podstęp od razu, dlatego w moim życiu nic złego mnie nigdy nie spotkało.

Czy to nie świadczy o tym, że mam wyższy IQ od ciebie i większości ?

Pewnie naukowców, których byś nie potrafił zrozumieć lub ludzi, którzy kreowali rzeczywistość i stali za postępem świata też byś wyszydzał z braku zrozumienia i mówił o ich głupocie czy braku inteligencji.

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.

Do tego co drugi twój post to bełkot kogoś kto ma zerową wiedzę, a śmiesz się czepiać innych.

Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. Nie jestem jakimś pionierem w wiedzy o koszykówce nba. Jestem jedynie fanem, ale ty nie jesteś jak i 95% forum tutaj z wyjątkami. Takie są fakty laiku.

 

 

Uważasz, że "Takie rzeczy spotykają głownie wrażliwych, a nie tych twardszych sukinkotów"

to przekłamanie. Dla ciebie choroby cywilizacyjne, głównie łapią twardszych z charakteru, a nie miękkich.

Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, josephnba napisał:

Dla mnie był to jeden z najgorszych meczów tych po

Choć w sumie rox gsw niewiele im ustępuje

 

14 godzin temu, josephnba napisał:

nie oglądałem gm1 roxgsw więc pewnie bym tamten uznał za najgorszy

Grunt to nie oglądać meczu hou-gsw i dwukrotnie uznać go za najgorszy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

Gol roku?

Nawet moja żona oglądając powtórkę z uznaniem pokiwała głową a mało co jest Jacek stanie oderwac od książki kiedy się wczyta :)

 

z cyklu "Postępowa Warszawa" - tylko chyba powinno być "Jacka w" 👨‍❤️‍👨 🌈🚲

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Straszysz mnie?

Chyba zdążyłeś już zauważyć że mnie takie zabawy nie ruszają

Ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj mam życie poza internetem

I to dość intensywne

Bawi mnie jedynie fakt że widząc wpis dotyczący wiadomej osoby mogę że stuprocentową pewnością stwierdzić kto zaraz wyskoczy zza winkla 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Sam kiedyś po złamaniu obojczyka jadąc na rolkach około 60-70km przy zjeździe po prostu po saltach w powietrzu wstałem i doczolgalem się na podwyższenie 300m przy nachyleniu około ponad 30% a dopiero po operacji zacząłem czuć ból bo wtedy byłem w szoku mając wiszący bark. 

 

Ekstremalnych mamy tych nowych userów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eryko napisał:

Ekstremalnych mamy tych nowych userów

 

Cieszcie się ze macie bo wiele userow tworzy grupki, ktore zniechecaja wiele osob przed rejestracja widzac chaos w wielu tematach. Sam od lat czytalem forum ale dopiero dyskusje ze tluszcz Joka jest good sprawil, ze nie dalo sie jus glupot czytac .

 

Swoją drogą był to przyklaad że nie zawsze poważna kontuzja sprawia dyskomfort bo są momenty , gdy bólu się nie odczuwa pod wpływem m.in pewnych czynników o ktorych byla mowa w poscie.

Wybiorcze cytowania to lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.