Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

3. Odnośnie dzisiejszego spięcia Waltona to taki Beasley miał prawo być w sumie wkurzony. Dostał raptem 7 minut podczas gdy inne pachołki dostają dużo więcej a grają gorzej.

 

wiem że to Milin to half man - half łapu capu, więc nie wiem czy w ogóle powinienem to wrzucać, ale uważam że to jest tak dobre że powinienem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w historii e-nba nominacja do łapu-capu z tematu 'tutaj komentujemy łapu-capu'.

 

rw30 - jesteś Bogiem

 

 

jako że mieszkam zagranico od paru ładnych lat i ci poprawni politecznie zachodnioeuropejczycy uczo mnie (bez skutku co prawda, ale good effort! muszę przyznać) by w bliźnim szukać pozytywów itp, to muszę przyznać że szacun dla tych Milinów i Vanów tego forum że nie udzielajo się w innych wątkach niż ten o Lakers, naprawdę to bardzo miłe i warte propsowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis to się ostatnio świetnie pokazał przeciwko OKC :smile:

jeden mecz to na pewno świetny wyznacznik

Jeden mecz nie. Ale 7 czap już tak :smile:.

to tym bardziej nie jest argument

Dzisiaj drugi argument dali Magic. Zamknięte pomalowane i tyle Giannisa.

Meczu nie widziałem, ale wg NBA to Giannis zagrał całe 00:00 w tym meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Giannis to się ostatnio świetnie pokazał przeciwko OKC :smile:

jeden mecz to na pewno świetny wyznacznik

Jeden mecz nie. Ale 7 czap już tak :smile:.

to tym bardziej nie jest argument

Dzisiaj drugi argument dali Magic. Zamknięte pomalowane i tyle Giannisa.

Meczu nie widziałem, ale wg NBA to Giannis zagrał całe 00:00 w tym meczu...

Co tam Chytry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże człowieku, jak Cię coś boli to mi napisz na priv i przestań płodzić te swoje smuty, bo się tylko raz zarazem kompromitujesz

 

mam wyjebane na Twoje zdanie o mnie, zakoduj to sobie i odbij raz na zawsze

 

Mam wyjebane, wiec napiszę to po raz siódmy w tym samym wątku, że tak właśnie jest... i żeby komuś jednak do głowy nie przyszło, że jednak tak naprawdę nie mam i gdybym miał sposobność, to każdemu kto tak nie myśli, wyjebałbym sztukę ;]

 

By LBS (który głaszcze w tym momencie ikonę świętego Mikołaja (in. Nikoli), zastanawiając się, czemu świat jest pełen tylu podłych innowierców)

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wypowiadać na temat MVP Race, ale chcę napisać o jednej rzeczy, która czyni go tak specjalnie efektywnym zawodnikiem.

Od paru lat drużyny porzucają iso post upy czy iso mid-range shoty. Wiadomo, że jest to najmniej efektywna część gry. PG ze swojego arsenału prawie wyeliminował ten element. 46% jego rzutów to trójki. 20% to są layupy z pod kosza. 33% jego rzutów to mid-range. A jak już się decyduje na takie próby, to trafia je tak na oko patrząc z jakąś 42-44% skutecznością. Dla porównania:

Kevin Durant - 3pa% - 26, 0-3a% - 19, ovr2pa% - 73

James Harden - 3pa% - 55, 0-3a% - 24, ovr2pa% - 44

Steph Curry - 3pa% - 58, 0-3a% - 14, ovr2pa% - 41

Damian Lillard - 3pa% - 40, 0-3a% - 30, ovr2pa% - 60

 

To jest topka perimeter scorerów ligi, oczywiście nie są tu wszyscy, lecz mała próbka do porównania. Durant rzuca najwięcej rzutów z półdystansu, no ale jest nieziemsko efektywny. Harden procentowo chyba wypada najgorzej z tej piątki, ale to miało na celu pokazać dlaczego w.w zawodnicy to absolutny top. Curry wiadomo (chociaż na początku kariery rzuty z półdystansu występowały częściej) jest nieziemsko efektywny, prawdopodobnie najbardziej w historii (można poprawić, ale wydaje mi się, że jego styl gry jest najefektywniejszy w historii). No i Dame który często oddaje mid-range shoty, ale są one często po dobrej separacji. W sumie nie wiem co chciałem powiedzieć tym postem.

 

Z kategorii pozytywnych ofc.

 

Siadam, wsiąkam, czytam, interesująco a tu nagle jeb, drzwiami w twarz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się teraz wasza porażka, no ale nic.

 

Nie uważacie, że na PO macie za mało star poweru? Kto u was przejmie mecz? Jestem ciekaw co o tym sądzicie.

 

 

nie obawisz się, ze OKC ma za dużo "starpoweru"? trochę pokory po wpierdzielu z Jazz by się może jednak przydało

 

 

 

1307287196_by_malenstwo993_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak was szanuje, choć nie znam, tak ten temat i wasze posty powodują, że tu chyba faktycznie same geeki i stulejarze przebywają... nie róbcie mi tego, bo sam nie uważam, że zajawa na kosza, to coś złego. Halo?! :grin:

 

 

Ziom, ale mi koło ch**a lata opinia jakiegoś geeka z tego forum. Źle mnie zrozumiałeś, albo inaczej, źle zrozumiałeś mój żal. Osobiście się uważam za człowieka (tak, nieobiektywnie pewnie), który dużo przeżył i daje radę, ale jednocześnie jaram się koszem i kiedy mam możliwość to... oglądam kosza. Po prostu. I tak myśląc o ludziach tutaj, myślę o ale... i tu duże ALE... wychodzi na to, że mam do czynienia z jakimiś stulejarzami po 30 roku życia, którzy nie potrafią złapać dystansu na najprostsze tematy. Przykład - Harden w 90's. Przykład - Russell w temacie Nets. Give me a fuckin break...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałeś sześciominutowy filmik na Youtube i się mądrujesz bo., wszystko wiesz i jeszcze pewnie 100% rozumiesz.,Ja oglądałem w czwartek cały program NBA on TNT od 8P do 1A , ale pewnie ja mam language difficulties a Ty i tak lepiej rozumiesz kto co mówił Pajacu

To tylko taka wisienka na torcie, ale cala dyskusje mayor vs "fani Lakers" (pod wodza ttr) warto przeczytac bo to swoiste starcie tytanow (clash of the titans po ang jbc!).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorośli czasem musza iść do pracy.,z rożnych powodów,chociażby po to żeby zapłacić rachunki dzięki czemu dzieciarnia może cały dzień roztrząsać gówno widłami w internecie. Foster ma swoje za uszami FBI prowadziło nawet śledztwo przeciwko jego układom.,Nie mam zamiaru analizować każdego gwizdka, bo i tak to nikogo nie przekona.Tak jak mówił Anatolij Władimirowicz Sofronow: "Mądremu dwa słowa wystarczą ,a głupiemu to i referatu mało "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.